Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

:lol: :lol: :lol:

Ne vedd személyeskedésnek, de akkor már inkább MUSTANG :lol: :D

Végülis igazad van..ugyanabban az árban vannak. Fenntartási költség, fogyasztás... Asszem meg is gondoltam magam... :P

Egy porszívóügynök betolakodik egy házba, és a háziasszony minden tiltakozása ellenére nagy rakás száraz lószart szór a szoba közepére.

A n? felháborodik:

- Mit képzel?

- Asszonyom, ígérem, amit ez a csodálatos porszívó nem szed fel, én magam fogom megenni.

- Akkor teszek rá magának egy kis tejszínhabot, mert áram nincs a házban.

Link to comment
Megosztás:

Neked milyen motor van benne? :lol:

ez kicsit fura nekem, hogy te kijössz "kb 5,58"-ból :D akkor ez most nem pontos adat?

120-130-al meg főleg, és ha még azt mondod, hogy 5en ültetek benne csomagokkal, akkor megmarom magam!! :D :lol:

nem azért, de elvileg egy diesel kevesebbet eszik mint egy benzines.... 5-5,5 körül.

asszem jobb lett volna, ha én is egy olyan autót veszek, mint a tied, mert az enyém is veri befele 120-as tempónál az 5 lityit! :lol:

igényled a sz.pást? hiányzik neked hogy hibakód villogtatással kezdd a hétvégéket? :D :P Régidiesel, az a tuti, el se lehet rontani, csak csinálja magát oszt kész :lol: (kár hogy 310ezernél már elkopik, de azon is lehet segíteni :D )

Link to comment
Megosztás:

igényled a sz.pást? hiányzik neked hogy hibakód villogtatással kezdd a hétvégéket? :D :P Régidiesel, az a tuti, el se lehet rontani, csak csinálja magát oszt kész :lol: (kár hogy 310ezernél már elkopik, de azon is lehet segíteni ;) )

Ha már egyszer beindult címszó alatt ugye :D :D :D

akkor az enyém még bírja, "csak" 236.000 van benne :D :lol:

Szerintetek sok egy C16NZ motorért kompletten + váltóért 55.000-et kérni? totál üzemképes, és kipróbálható, még kasztniban van :lol:

Ez lenne az!

Vagy jobban járok, ha szétszedem, és úgy adom el?

kérdeztem bontóban is. A válasz: motor: 60.000 Ft, váltó 25.000 Ft. :lol:

Link to comment
Megosztás:

ja, de nem tudom mennyit számíthat, sima dr-t még nem hajtottam, csak kipróbáltam, pár száz méteren, de azt is rég, még mielőtt megvettem én.

Nah megyek melózni, még a végén kirúgnak, és akkor aztán lesz idő fórumozni :lol: :lol: :P :D

munkaidőben fórumozgatunk?? :lol: :lol: Nem szabad!!!

(nah jóvan, szabad, de csak mert én is azt csinálom :D :D de pssszt. :D )

Link to comment
Megosztás:

Ha már egyszer beindult címszó alatt ugye :P :D :D

akkor az enyém még bírja, "csak" 236.000 van benne :D :lol:

Szerintetek sok egy C16NZ motorért kompletten + váltóért 55.000-et kérni? totál üzemképes, és kipróbálható, még kasztniban van :lol:

Ez lenne az!

Vagy jobban járok, ha szétszedem, és úgy adom el?

kérdeztem bontóban is. A válasz: motor: 60.000 Ft, váltó 25.000 Ft. :lol:

Nem sok, sőt baráti ár. Ha lesz pénzem bespájzolok egy 100-150ezres c14nz-mocit. Vagy SE-t? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Végeztem egy kis átalakítást a verda mociján!!!

Ez az!

Így már EcoTec motoros? :lol: :lol: :lol:

erősebb lett vagy csak kevésbé füstöl?

Jah az ecotec-ek nem szeretik az olajat jobban mint a többi? Meg látom az emblémát... a kormánya jó helyen van még? Vigyázz nehogy átkommandózzon a túloldalra :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

erősebb lett vagy csak kevésbé füstöl?

Jah az ecotec-ek nem szeretik az olajat jobban mint a többi? Meg látom az emblémát... a kormánya jó helyen van még? Vigyázz nehogy átkommandózzon a túloldalra :lol: :lol:

De igen azt beszélik...de az enyém 5 év alatt még egy cseppet se kajált meg :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.