Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Még kívül el is menne, de a belseje, azok a sarkos formák, az a lapos középkonzol rész....

Most nézzétek meg ezt a :D "gyönyörű belső részt" :D micsoda lekerekített formák :lol: :lol: :lol:

Mindegy, nekem valahogy nem jön be, már a G sem tetszett annyira, mint az F :lol:

Nekem sem tetszik a belseje de mit csináljak? Nem gyártanak F belsôvel H Astrát, ellenben lessz 120 Le :P

Link to comment
Megosztás:

Az enyém gyenge lenne??? :lol: :lol: :D

Az hát. Nincs a motorkódjában DR úgyhogy az ;) :D :lol:

A sárga 1.8-as meg a leggyengébb. :P (csak a Ribi az erős :D )

muszáj kicsit dícsérni mert akkor nem sértődik meg, és akkor jól viselkedik :lol: Most is benne ülök, és látja mit írok, úgyhogy nem szidhatom :D

Link to comment
Megosztás:

Az hát. Nincs a motorkódjában DR úgyhogy az ;) ;) :lol:

A sárga 1.8-as meg a leggyengébb. :lol: (csak a Ribi az erős :D )

muszáj kicsit dícsérni mert akkor nem sértődik meg, és akkor jól viselkedik :lol: Most is benne ülök, és látja mit írok, úgyhogy nem szidhatom :P

Nem zavarnám el, de cicire azé' gyúrhatna egy kicsit :lol:

:D Vigyázz, ezt meg az asszony ne olvassa el, mert akkor ő pártol el tőled... :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Segitsegeteket szeretnem kerni szerintetek mi okozhatja.

Arra lettem figyelmes ha razossabb uton megyek vagy pl 1 vasuti atjaron megyek att akkor az

auto elkezd rangatnai es neha leesik a fordulat!

Kontakt. Vezetékek, csatlakozók cibálása.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Segitsegeteket szeretnem kerni szerintetek mi okozhatja.

Arra lettem figyelmes ha razossabb uton megyek vagy pl 1 vasuti atjaron megyek att akkor az

auto elkezd rangatnai es neha leesik a fordulat!

Kontakthiba. Próbáld meg, hogy alapjáraton menjen az autó, motorháztető felnyit, és megmozgatsz minden elektromos csatlakozót a motortérben (gyertyakábelekhez ne nyúlj!!). Amelyiknél megtorpan, az a kontakthibás.

Link to comment
Megosztás:

Egy kis reggeli csemege! Hűha!!! :D :lol:

Na ezt végre jól eltaláltad barátom ;) :D nem sok verda van amit csípek de az Evo 9 az köztük van... ;) :lol:

A csaaaaj? Háááát.. khm... :D

Apropo: Tudtam, hogy nehéz a házas élet de vajon Sanci haver merre van? Bírja még viagrával? :D

Elmész te a hegyek közé macikkal cimbizni... mf1.gif

Amúgy gyártom immáron nem 1000 hanem 10 ezerrel az aszfaltot, ki is vagyok tőle mint a napon a "khm".. :lol: kezd erősen elegem lenni ebből a melóból :D , fel kéne csapni autópályás zsernyáknak valami komolyabb elfogókocsira, mondjuk egy mustangra le is cserélném a zastrát... :P :lol: ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Nekem sem tetszik a belseje de mit csináljak? Nem gyártanak F belsôvel H Astrát, ellenben lessz 120 Le :P

Ott van EPK verdája 115 pacival nem elég?

Nem zavarnám el, de cicire azé' gyúrhatna egy kicsit :lol:

Cicire nekem is kéne gyúrnom, elő kéne venni a fekpadot. :lol:

(gyertyakábelekhez ne nyúlj!!).

Miért ne? :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.