Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sztem egy MV6-ot láthattál, a V8 ritka volt Omiból, csak rendelésre csináltak és 5.7L-es motorral tudtommal.

Lehet, mert a tulsó felén volt a V-felirat, előfordul, hogy elnéztem a 6-ot 8-nak.

semmi baj nem lesz a sorkapoccsal se, legalábbis nekem két év alatt semmi baja se volt a magnónál.

igaz nekem olyan van, amiben a csavar egy lemezt szorít a vezetékre, így nem vágja meg a vezetéket, miközben betekered.

Én meg kombinálni szoktam a kettőt, beónozom a drót végét, és úgy szorítom a sorkapocsba. :lol:

Szépen nődögélnek.:Klikk! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Lehet, mert a tulsó felén volt a V-felirat, előfordul, hogy elnéztem a 6-ot 8-nak.

Én meg kombinálni szoktam a kettőt, beónozom a drót végét, és úgy szorítom a sorkapocsba. :D

Szépen nődögélnek.:Klikk! :P

szépek, kíváncsi vagyok egy "Zotya és a család elugrik valahova 2 hétre és viszik a kutyát is" nyaralásra. Lehet hogy venned kéne egy omega caravant? :lol: :lol: Ha ezek megnőnek mennyit esznek? :lol: lehet hogy többet mint az astra :lol:

De akkor is szépek :D :D

Link to comment
Megosztás:

szépek, kíváncsi vagyok egy "Zotya és a család elugrik valahova 2 hétre és viszik a kutyát is" nyaralásra. Lehet hogy venned kéne egy omega caravant? :P :lol: Ha ezek megnőnek mennyit esznek? :lol: lehet hogy többet mint az astra :lol:

De akkor is szépek :D :D

Hát az anyjuk már most 3X annyit eszik mint előtte. Igyekszünk majd nekik gazdit találni. Mivel részben a mi hibánk hogy így alakult, ez most végig kell csinálni, utánna meg ivartalanítva lesz a kutya. Már 5 éves, azt hittük ha eddíg nem volt kamaty akkor ezután sem lesz. Hát tévedtünk. Nem vagyok perverz annyira, de megnéztem volna hogyan jött össze neki egy tacskóval. :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Hát az anyjuk már most 3X annyit eszik mint előtte. Igyekszünk majd nekik gazdit találni. Mivel részben a mi hibánk hogy így alakult, ez most végig kell csinálni, utánna meg ivartalanítva lesz a kutya. Már 5 éves, azt hittük ha eddíg nem volt kamaty akkor ezután sem lesz. Hát tévedtünk. Nem vagyok perverz annyira, de megnéztem volna hogyan jött össze neki egy tacskóval. :lol: :D

Bazz... ha 5 évig nem lenne kamaty nálad, akkor te kihagynál egy alkalmat? (még ha egy tacskó is :P :lol: :lol: ) Persze hogy többet eszik, azt a többletet tovább adja a többinek :D És legalább lefogyott? :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Bazz... ha 5 évig nem lenne kamaty nálad, akkor te kihagynál egy alkalmat? (még ha egy tacskó is :lol: :lol: :lol: ) Persze hogy többet eszik, azt a többletet tovább adja a többinek :P És legalább lefogyott? :lol: :D

Lefogyott szerencsétlen sz összes csontja kint van. Nem tud annyit enni, amnniyt elszívnak tőle. Pedig állandóan előtte van a kaja, most adtam neki a pörköltem felét is. Én úgyse szoptatok. :D

Link to comment
Megosztás:

ha megnézed az ez utáni képet, vagy előttit nemtom, de tök ugyan abban a helyzetben lett lelőve az én kocsim is :lol:

Ja láttam, alig pár centivel voltál előrébb a fotón, mint én. :lol:

Joe-nak köszi a képet, elfelejtettem megkérni valakit hogy fotózzon már. A csajosokhoz Invictus-t kértem meg. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez most H-astra? Mert nekem nem tetszik. A G-még elmegy, de ennek már nagyon agresszív a formája. Persze magánvélemény. :lol:

Még kívül el is menne, de a belseje, azok a sarkos formák, az a lapos középkonzol rész....

Most nézzétek meg ezt a :D "gyönyörű belső részt" :D micsoda lekerekített formák :lol: :lol: :lol:

Mindegy, nekem valahogy nem jön be, már a G sem tetszett annyira, mint az F :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.