Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nekem meg óra szerint 100-nál 2500-t forog, tehát 180-nál 4500-t forogna (ha hajtanám addig :lol: ) Jó hosszú V.-t raktak ezekbe anno. Múltkor mentem sogórnő off 1.2 Polojával on, 100-nál akartam kapcsolni egy hatodikat, mert 3000-t forgott, ami az enyémben IV.-ben megvan :lol:

Akkor a gyári Se-ben hosszabb az 5., mert nekem 100-on pont 2800-at forog a moci!

Link to comment
Megosztás:

Akkor a gyári Se-ben hosszabb az 5., mert nekem 100-on pont 2800-at forog a moci!

Tényleg elég hosszú, főleg ha más autókat is kipróbálsz. GPS szerinti 120-nál forog pont 3000-et, 130-3200, 140-3400....stb.

Japó autókban szoktam látni, hogy 100-nál már bőven 3000-et forog...de az nem tetszik. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Day! holnapra tudsz hozni kábelt magaddal? nem nagyon jártam ilyen bótban :lol: :lol:

Hogyne, néztem, van a kocsiban (elvileg) olyan hosszú madzag, ami elég, plusz megtaláltam a diag csati 8-as pinjébe is az érintkezőt. :lol: Holnap viszem. Biztonság kedvéért, itthonról is pakolok el vezetéket. :lol:

Link to comment
Megosztás:

ahha

mindegy

ez is olyan 2010-2011es tervek között szerepel

Aham, és jóváhagyták már a 2010-11-es költségvetésedet? :lol: :lol: Én meg most kunyerálom el a cégtől a CO-t aztán már flexelem is a kocsi alját. :lol:

Két rendőr járőrőzik egy kutyával, és az egyik állandóan benéz a kutya hasa alá. Igy szól a társa.: te figyelj már miért nézel mindíg a kutya alá? Az előbb mondta egy járókelő, hogy ez a kutya két fa@@zal jár. :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

Aham, és jóváhagyták már a 2010-11-es költségvetésedet? :lol: :D Én meg most kunyerálom el a cégtől a CO-t aztán már flexelem is a kocsi alját. :D

Két rendőr járőrőzik egy kutyával, és az egyik állandóan benéz a kutya hasa alá. Igy szól a társa.: te figyelj már miért nézel mindíg a kutya alá? Az előbb mondta egy járókelő, hogy ez a kutya két fa@@zal jár. :lol: :D

Mit flexelsz azon? mégis van alja? :D :lol: :P :lol:

Két rendőr megy a parkban a sövény mellett, találnak egy hullát.

-Teh, némmá, hulla.

-Jah, sok lesz a papírmunka.

-és ha átdobjuk a sövényen? ammá a szomszéd kerület, majd ők elintézik.

Átdobják, erre egy meglepődött hang a túloldalról:

Teh Józsi B+, ezmá' megint ittva'

Link to comment
Megosztás:

Mit flexelsz azon? mégis van alja? :D :lol: :P :lol:

Két rendőr megy a parkban a sövény mellett, találnak egy hullát.

-Teh, némmá, hulla.

-Jah, sok lesz a papírmunka.

-és ha átdobjuk a sövényen? ammá a szomszéd kerület, majd ők elintézik.

Átdobják, erre egy meglepődött hang a túloldalról:

Teh Józsi B+, ezmá' megint ittva'

Akor úgy mondom, hogy visszanyesem az ép lemezig.

A csávó szomszédjában van egy házikedvenc kisnyúl. Egyszercsak megjelenek a gyerek vizslája szájjában a döglött nyullal. Tanakodik mit tegyen, hát kitalálja, hogy szépen megfüröszti, megszárítja aztán visszacsempészi a ketrecbe, mintha ott döglött volna meg. Meg is teszi, reggel meg nagy visítás hallatszik a szomszédból, átrohan, hát mondják neki, hogy képzelje szomszéd bácsi tegnap megdöglött a nyuszi, eltemettük szépen a fa alá, most meg megint itt van a ketrecben! :lol: :D Na B+ Klikk! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Könyörgöm mi ez a pangás? Nem hiszem el, hogy a krumpliásás ilyen hatással van a fórumra :lol:

Most jöttem meg melóból, pályán ami belefér, sorban toltam le a kocsikat. :lol: Aztán elhúztam egy rendőrkocsi melett, és kicsit visszafogtam magam. Megtudtam, hogy van tampomat is a Boxeren, nyomban ki is próbáltam, tök jó. :lol: Győrben még lőttem a telefonnal egy V8-as 3.2-es Omegát, csak nem lett jó a kép, nem töltöm fel.

Link to comment
Megosztás:

olasz importos kocsik felszereltségileg mennyire jobbak, mint egy fapad astra?

mi az ami szinte mindegyikben benne van?

Ülések, kormány, napellenző, tükör, váltókar, műszerfal, stb... :P :lol: :lol:

Tudja a csoda, holnap megyünk Tarcalra és ha jársz arra megnézheted asszonypajti Pandáját miben másabb :D raccsingolásos tesztelés kizárva... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ülések, kormány, napellenző, tükör, váltókar, műszerfal, stb... :D :lol: :lol:

Tudja a csoda, holnap megyünk Tarcalra és ha jársz arra megnézheted asszonypajti Pandáját miben másabb :D raccsingolásos tesztelés kizárva... :P :lol:

nem fogok arra járni

amúgy sem érdekel egy fiat, főleg nem egy dízel :D

van egy ismerős, és most megemlítettem neki, mi lenne, ha hozna nekem egyet kintről.

aztán ha olcsón van jól felszerelt autó.... akkor donor autónak mégérné

lepapírozni nemtudom, megérné e, de SP-nek is úgy volt... hátha ő mesél róla vmit :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na ha csak 5.6 akkor nem volt valami komoly csapatás. :lol: Hány gumi ment tönkre?

Egy se. Nem is kopott egy millimétert sem, pedig nyári téliek vannak fent. Szóltak mint az állat, főleg a célegyenes előtti kanyarban, ahol mindig lepadlóztam a kettest és szedtem alá. :lol: Heningné elmondása szerint, sokszor megindult a hátulja, párat éreztem én is. :lol: Nameg a csomagtér is átrendeződött az 5 kör alatt. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Most jöttem meg melóból, pályán ami belefér, sorban toltam le a kocsikat. :lol: Aztán elhúztam egy rendőrkocsi melett, és kicsit visszafogtam magam. Megtudtam, hogy van tampomat is a Boxeren, nyomban ki is próbáltam, tök jó. :P Győrben még lőttem a telefonnal egy V8-as 3.2-es Omegát, csak nem lett jó a kép, nem töltöm fel.

Olyan nincs sztem :lol:

olasz importos kocsik felszereltségileg mennyire jobbak, mint egy fapad astra?

mi az ami szinte mindegyikben benne van?

Oldalindex :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.