Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

:lol: :lol: :lol:

:lol: Te! Üres tankkal és hideg motorral jól meghajtottad! :P :D

Persze, ez a normál bemelegítése. És ha fordulatszámmérőm lenne, azt is látnád hogy nem is pörög sokat ilyen sebességnél. Alapjáraton elviszi a 220-at :D

fingom sincs, csak találtam a neten a képet ;)

tud ez a Dáwid gyerek ha akar! :D :D :D

DR-power Jah, és mellesleg egy deci gázolajat nem fogyasztott közben ;) ;) Nah ezavalami ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Persze, ez a normál bemelegítése. És ha fordulatszámmérőm lenne, azt is látnád hogy nem is pörög sokat ilyen sebességnél. Alapjáraton elviszi a 220-at :D

DR-power Jah, és mellesleg egy deci gázolajat nem fogyasztott közben ;) :D Nah ezavalami :lol: :D

:lol: :lol: mondom én, komoly a doktorbácsi :lol: :P

engem is érdekel ez a te fajta átalakításod, alapjáraton 220-at :D az lenne igazán komoly :D

Link to comment
Megosztás:

:lol: :lol: mondom én, komoly a doktorbácsi :lol: :lol:

engem is érdekel ez a te fajta átalakításod, alapjáraton 220-at :D az lenne igazán komoly :D

Csak a LED-ek miatt van. Azokban van az erő :P

A radiológus mahágoz hívatja a beteget:

- Van egy jó és egy rossz hírem, melyiket mondjam először?

- A rosszat doktor úr!

- Rendben. A röntgenfelvételen egy nagy kiterjedésű, rosszindulatú tumor látszik!

- Hát ez szörnyű, és mi a jó hír?

- Photoshoppal el tudom tüntetni.

:D :D

Link to comment
Megosztás:

Csak a LED-ek miatt van. Azokban van az erő :lol:

A radiológus mahágoz hívatja a beteget:

- Van egy jó és egy rossz hírem, melyiket mondjam először?

- A rosszat doktor úr!

- Rendben. A röntgenfelvételen egy nagy kiterjedésű, rosszindulatú tumor látszik!

- Hát ez szörnyű, és mi a jó hír?

- Photoshoppal el tudom tüntetni.

:lol: ;)

:lol: :lol: :P :D :D

nah ez azért nagyon ott van :D :D

Link to comment
Megosztás:

Persze, ez a normál bemelegítése. És ha fordulatszámmérőm lenne, azt is látnád hogy nem is pörög sokat ilyen sebességnél. Alapjáraton elviszi a 220-at ;)

DR-power Jah, és mellesleg egy deci gázolajat nem fogyasztott közben :D ;) Nah ezavalami :lol: ;)

:lol: :lol: Én ha indítózok, akkor megyek 220-at! :lol: A motort be sem kell indítani! :P

Csak a LED-ek miatt van. Azokban van az erő :D

A radiológus mahágoz hívatja a beteget:

- Van egy jó és egy rossz hírem, melyiket mondjam először?

- A rosszat doktor úr!

- Rendben. A röntgenfelvételen egy nagy kiterjedésű, rosszindulatú tumor látszik!

- Hát ez szörnyű, és mi a jó hír?

- Photoshoppal el tudom tüntetni.

:D ;)

:D :D :D ;)

Link to comment
Megosztás:

El ne hidd, kijelző tesztelést látsz a képen nem tötymörgést. :P

Mostméékellett?! Irigykedsz, hogy nekem nem kellett az újjammal lefogni a mutatót, mint Dáwidnak mi? :lol:

Ennyit azért még én is tudok az egértévés műszeregységről :lol: Meg valahogy sejtettem hogy nem egy plüss gyík fog ámokfutni egy udvaron belül :lol: :lol: :D

Amúgy én sem ujjal fogom a mutatót, csak megtámasztottam a végét hogy nehogy átforduljon amikor kiérek az autópályára :D :D

A tanító néni kérdezi Pistikétől:

- Ha van 150 forintod és kérsz apukádtól még 200 forintot, akkor mennyi pénzed lesz?

- 150 forintom.

- Kisfiam, te nem ismered az összeadást.

- A tanító néni meg az apámat nem ismeri...

Link to comment
Megosztás:

Mostméékellett?! Irigykedsz, hogy nekem nem kellett az újjammal lefogni a mutatót, mint Dáwidnak mi? :lol:

Gyakorlatilag ujjal fogtad le a műszert a kijelzőteszthez tehát... amúgy is CSALÓ! :D

De ez nem csalás. :lol: Azé szüttyögtem ennyivel, mert egy BMW X5-ös feltartott. :P De komolyan. :D Eddig nem hittem a fülemnek, hogy erősebb a verda a hengerfej művelet után, de most már a szemmel is látható. :lol: Sík terepen ment ennyit, de épp kezdődött egy emelkedő... :D :D Büszke vagyok az SZR-emre. :lol:

Link to comment
Megosztás:

És húúbazzee meddig pörgetiii!!! :P :D

Hm, ma jött egy fuvar bitumen, a sofőr csávót mikor megláttam egyből azt hittem, hogy Szobikari :lol: mondom mielőtt letámadom, hogy "Szebuuuuszzz!!!" megkérdezem a kolleginát milyen név szerepel a szállítólevélen -hát nem az övé :lol:

De amúgy jól eltűnt az a csávó... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hm, ma jött egy fuvar bitumen, a sofőr csávót mikor megláttam egyből azt hittem, hogy Szobikari :lol: mondom mielőtt letámadom, hogy "Szebuuuuszzz!!!" megkérdezem a kolleginát milyen név szerepel a szállítólevélen -hát nem az övé :lol:

De amúgy jól eltűnt az a csávó... :lol: :lol:

Miért? jött egy piros swift plafonig bitumennel? :D :P

eltűnt rendesen jah, eeevitte a szisza... őőő... izé... a buzuki :D :D

Link to comment
Megosztás:

Nah mejd este leszek, meek haza :lol: Elég vót a melóból mára :lol:

Helyesbítek.... sok... Az előző mondatom végén betoltak hozzám egy gépet, mert úgy pattant vissza a tesztről mint a gumilabda :lol: Nem akarok több kábelkorbácsot látni ma :lol:

egyet ma estére is :P :

Részeg a pultnál:

- Aggyá lángost!

- Hányat?

- Igazad van, inkább nem kell.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.