Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

csak a 4-es henger lesz újítva? az nem lesz túl frankó, mert tök más lesz a kompresszió a 4 hengerben.

egyben kéne akkor újítani. vagy akkor inkább venni egy bontott jó állapotú blokkot.

a többi hengernek egy szikra baja sincs, makulátlan állapotú. fúrni nem lehet mert a 4. hengerből nem hozza ki az 1-es fúrás, a 2. fúrásra meg kinek van pénze, mert ahhoz már nagyobb dugattyúk is kellenek, meg a fúrás sem olcsó. Kerestem blokkot, de F astra blokkot, ami legalább olyan állapotú mint az enyém nem találtam, és hát ugye ott van a bökkenő hogy egy blokk is 50-60 ezer, azt még át papírozni, új forgalmi + minden. Ráadásul mindenhol G astra blokkot akartak rám sózni, kismillió km-rel. Ami blokkot találtam, megnéztem, rögtön elment tőle a kedvem mikor megláttam hogy néz ki. Az én blokkomban még a csapágyak se kopottak, se a gyűrűk (de lecserélem), egyedül ez a rohadt csapszeg bánt el a 4. hengerrel :lol: . De ha meglesz csinálva előbb-utóbb úgyis kopik annyit a 4. henger hogy egyforma legyen a másik 3-mal. Szerintem :lol: . Amúgy a telefonálás, meg utána járás már 30 ezerben van legalább. Na ezért sem foglalkozok tovább a blokkal. Kevés az esély rá hogy olyat találok annyi km-rel mint az enyém. Már a könyökömön jön ki ez a kocsi komolyan mondom :lol:.

Link to comment
Megosztás:

és azt honnan tudod, hogy nem kopottak a csapágyak? szemre, vagy meg is lett mérve pontosan?

mennyi km van a motorban kb? gondolom nem első tulaj vagy :lol:

2. tulaj vagyok, hogy kopottak-e a szerelő mondta hogy nem kopottak, de ha akarom ad neki újakat. hogy mérte vagy nem mérte nem tudom. :lol: 150000 van benne. egyébként úgy indult a dolog hogy "kopog a hidrotőke" -> mondta ezt mindenki. majd a szerelő -> ez nem az lesz, ez valami komolyabb, pff

Link to comment
Megosztás:

És azt se felejtsd el, haogy ha veszel még egy motrot, akkor azért maradnak tartalék alkatrészeid a másikból, ami valljuk be néha sokat jelent, hogy hírtelen van hova nyúlni :lol: főleg ha majd pénz szűkében leszünk.... még ha használt cuccot teszel is át, akkor is kihúzod vele még valameddig, amíg újat nem tudsz venni :lol: Tapasztalat a Wartburgos korszakomból :lol:

......

1025 Kg/68 LE = 15,07 ez se sokkal jobb arány azért :lol:

http://kepfeltoltes.hu/view/090909/t_rzsk_...ltoltes.hu_.jpg

1160/75 = 15,46 ez se, klímával még szörnyűbb. :P

Vicces, hogy nekem is királykéknek van írva a törzskönyvben, pedig kerámia kék a valódi színe... :D

Update: ma büszke voltam rá, hogy egy C18NZ A Vectra sedan tudta tartani a lépést az 1.9TDi fosvágennel. Alig bírtam lehagyni. :D

Link to comment
Megosztás:

... . De ha meglesz csinálva előbb-utóbb úgyis kopik annyit a 4. henger hogy egyforma legyen a másik 3-mal. Szerintem :lol: . Amúgy a telefonálás, meg utána járás már 30 ezerben van legalább. Na ezért sem foglalkozok tovább a blokkal. Kevés az esély rá hogy olyat találok annyi km-rel mint az enyém. Már a könyökömön jön ki ez a kocsi komolyan mondom :lol:.

Szerinted a többi hengerben addig megáll a kopás, amíg a 4.esed utánnakopik annyit?? :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

1160/75 = 15,46 ez se, klímával még szörnyűbb. :D

Vicces, hogy nekem is királykéknek van írva a törzskönyvben, pedig kerámia kék a valódi színe... :D

Update: ma büszke voltam rá, hogy egy C18NZ A Vectra sedan tudta tartani a lépést az 1.9TDi fosvágennel. Alig bírtam lehagyni. :D

havernak is királykék, és majdnem fekete igazából :D :lol: :lol:

Jók azé a fosvágenek is, a veki fogyasztása szerintem egy hajszálnyival azért több lehetett :lol: :lol: :D

A múltkor én egy passattal szórakoztam a hegyek közt, egyenesekben lehagyott, de a szerpentineket nem igazán tudta hogyan is kell tempósan, de ugyanakkor biztonságosan venni ;) szerintem elég ideges lehetett, mikor látta, hogy megint ott vagyok a seggében, és tolom le az útról :P egy '95-ös DTL astrával, az övé 100 pacis passat volt...

DIESEL FOREVER ;) én legalábbis ezt mondom ;)

Link to comment
Megosztás:

...

A múltkor én egy passattal szórakoztam a hegyek közt, egyenesekben lehagyott, de a szerpentineket nem igazán tudta hogyan is kell tempósan, de ugyanakkor biztonságosan venni :lol: szerintem elég ideges lehetett, mikor látta, hogy megint ott vagyok a seggében, és tolom le az útról :lol: egy '95-ös DTL astrával, az övé 100 pacis passat volt...

...

Lehet, hogy ő szórakozott veled nem? Mindíg bevárt, hogy ne maradj le nagyon :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Yep. :lol:

Megálltál az út közepén? :lol: Ma Bősön dolgoztunk Szlovákiában, és szólt a tulaj, hogyha nincs fölös eurónk véletlenül se lógjon a kocsi a járdára, mert 5 perc, és jön a bírság. Nem sokat lacafacáznak, még a legeldugottabb faluban is találkoztunk már trafival, az egyik főnökömet meg is vágták 400Euróra mert a faluba becsorgott 90-el. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Megálltál az út közepén? :lol: Ma Bősön dolgoztunk Szlovákiában, és szólt a tulaj, hogyha nincs fölös eurónk véletlenül se lógjon a kocsi a járdára, mert 5 perc, és jön a bírság. Nem sokat lacafacáznak, még a legeldugottabb faluban is találkoztunk már trafival, az egyik főnökömet meg is vágták 400Euróra mert a faluba becsorgott 90-el. :lol:

Nem. Ott van egy parkoló és amúgy is egyirányú az utca, ahol megálltam. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.