Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nah mivan máááá'? :lol: Fentvoltam 20 perce, megnéztem voltak vagy 8-an. Mondom jóvan, akkor írkálnak majd a népek. Visszanézek most: Vannak 7-en, és egy betűvel nem lett több az egész oldalon. Há' mivanitt? :lol: :lol:

Viszont megértettem Zotya hogy miért nem akartad legyorsulni a subarut. Hát ezé' :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem is van ilyen történetem. Itt a városba a szutyokisok nagyon nyeregben érzik magukat. Egyszer a körúton jöttem hazafelé, megelőztem a új szutyoki svittyet. A lámpánál beáll a mellettem lévő sávba. Néz át, hogy nyomjunk egy versenyt. Gondoltam magamban, jó, hát legyen. Én azért előztem meg, mert siettem, de ugye ő ezt nem tudta, így azt hitte, gyorsulni akarok. Elkezdi bőgetni a motort, épphogy zöldre vált, megindul mint a barom, erre én kitettem az irányjelzőt balra és nyugodtan bekanyarodtam. :lol: Majd szétszakadtam a nevetéstől, mert láttam az arcát, ahogy megfordult és nézett mi van. :lol: :lol:

én meg egyszer egy ladással versenyeztem az astrával a fél várison keresztul. Végig vezettem aztán le kellett volna térnem jobbra mert ugye jottem volna haza. De meggondoltam magam mentem Volna tovabb szorakozni a ladaval. Csak addigra mar lelassultam a bizonytalansagban hogy hazamenjek-e es a ladas addigra ugy elhuzott melletten mint a pics. Attette a lada segget a szembesavba egy eles jobbos kanyarba hogy majd ő kilő a hatsokerekessel, csak buktázott mert jottek szembesavba... Fekcsikorgas aszfaltgyűrés miegymas. Szegeny srac azóta szerintem viaszavett mert nem sokon múlott a totalcar.

Link to comment
Megosztás:

én meg egyszer egy ladással versenyeztem az astrával a fél várison keresztul. Végig vezettem aztán le kellett volna térnem jobbra mert ugye jottem volna haza. De meggondoltam magam mentem Volna tovabb szorakozni a ladaval. Csak addigra mar lelassultam a bizonytalansagban hogy hazamenjek-e es a ladas addigra ugy elhuzott melletten mint a pics. Attette a lada segget a szembesavba egy eles jobbos kanyarba hogy majd ő kilő a hatsokerekessel, csak buktázott mert jottek szembesavba... Fekcsikorgas aszfaltgyűrés miegymas. Szegeny srac azóta szerintem viaszavett mert nem sokon múlott a totalcar.

Bizony tudni kell abbahagyni... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azt majd egyszer jól megszívod valami húzott pdtdi-vel vagy egy VR6-tal :lol:

vagy egy mocsok a semmiből előkerülő leon-nal.... :lol:

Amúgy csak úgy kíváncsiságból, Mit tudtok 0-100-on? :lol: valami támpontot kérek hogy mennyire merjek pofátlankodni 1.8-as astrákkal :lol: :D :P

Link to comment
Megosztás:

Én meg 65-ért a komplett autót :lol: (mindene megvan) semmi rozsda, mivel ki volt már heggesztve a hátsó ív :lol:

OFF apropó 1.6 75 pacis moci, váltóval kompletten nem kell valakinek??? :lol: ON

Nekem is 1.6 75 lovas van, csak újabb tekknológia. :P Gondolom a váltója F13WR, mondjuk 3.94-es véggel. Meg amúgy is most esett át a motor egy kisebb műtéten. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem is 1.6 75 lovas van, csak újabb tekknológia. :lol: Gondolom a váltója F13WR, mondjuk 3.94-es véggel. Meg amúgy is most esett át a motor egy kisebb műtéten. :lol:

Én azon gondolkodtam érdemes-e egyáltalám motor nagygenerált csinálni? Nem egyszerűbb egy karambolosból megvenni a kevesebbet futottat, és átpapirozni? Vagy venni egy donort, mint Astrásgyerek?

Link to comment
Megosztás:

Én azon gondolkodtam érdemes-e egyáltalám motor nagygenerált csinálni? Nem egyszerűbb egy karambolosból megvenni a kevesebbet futottat, és átpapirozni? Vagy venni egy donort, mint Astrásgyerek?

Erre már én is gondoltam, de a fapaddal nem tudnék mit kezdeni, esetleg egy ugyanilyen motorúval tudnék valamit vagy még 1.6SE motorossal... Mondjuk egy CDX-es astrát még tudnék is használni, pl etükrök, eablakok körbe... csak nem tudnám hova rakni :lol:

Link to comment
Megosztás:

vagy egy mocsok a semmiből előkerülő leon-nal.... :lol:

Amúgy csak úgy kíváncsiságból, Mit tudtok 0-100-on? :lol: valami támpontot kérek hogy mennyire merjek pofátlankodni 1.8-as astrákkal :lol: :D :lol:

Én sosem mértemmég ... nemtom szerintem 7-8 körül :P

Link to comment
Megosztás:

Én azon gondolkodtam érdemes-e egyáltalám motor nagygenerált csinálni? Nem egyszerűbb egy karambolosból megvenni a kevesebbet futottat, és átpapirozni? Vagy venni egy donort, mint Astrásgyerek?

Ha veszünk egy motort akkor nagyjából tudjuk azt amit mondanak róla.

Erről a motorról nagyjából tudunk mindent. Tudjuk mikor mit cseréltünk benne-rajta, tudjuk a kínokat vele, stb... Ha pedig megcsináltatjuk akkor tudom mi lett megcsinálva, hogy lett megcsinálva. Lehet hogy megér egy kis felárat az hogy tudom mi van benne :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem is 1.6 75 lovas van, csak újabb tekknológia. :P Gondolom a váltója F13WR, mondjuk 3.94-es véggel. Meg amúgy is most esett át a motor egy kisebb műtéten. :lol:

a váltója?? fingom sincs, kerestem, hol írja , de nem láttam, majd megnézem pontosan :lol:

nekem a moci nem kell, azért adnám el olcsón.... motor+váltó+ esetleg még a hűtő is (egyáltalán nem folyik) egybe 50e szerintem az nem lenne sok érte.... hívott is egy pali, csak annak a főtengely kellett volna magáb 12.000 ért, de nem adnám oda darabokban, nem akarok küszködni vele :lol: .... mármint a szétszedéssel!

Vinnék az ABS-t, a szervót, a km órát, a féltengelyeket, a rugóka, teleszkópokat (ezek nekem újjak, nem kell a donoré) csak nem tudom eladni addig, amíg a motort el nem adom, szeretném ha ki tudná próbálni a vevő rendesen, mivel én csak a tiszta dolgokat szeretem :D ha elpasszoltam a motort, akkor eladogatom majd lassacskán a többi számomra szükségtelen alkatrészt is :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én sosem mértemmég ... nemtom szerintem 7-8 körül :lol:

Az enyém 115 pacis és hivatalosan 10 mp. A 7-8 az BMW vagy Porsche kategória!!!

Egyébként a kg/LE arány számít a legjobban. Itt megint csak az enyémet tudom felhozni mintának: ~ 9,7 kg (üresen) / LE.

Akinek ennél jobb az aránya, meg jól tud elrugaszkodni, annak van esélye, hogy lenyomjon! :-))

Link to comment
Megosztás:

Az enyém 115 pacis és hivatalosan 10 mp. A 7-8 az BMW vagy Porsche kategória!!!

Egyébként a kg/LE arány számít a legjobban. Itt megint csak az enyémet tudom felhozni mintának: ~ 9,7 kg (üresen) / LE.

Akinek ennél jobb az aránya, meg jól tud elrugaszkodni, annak van esélye, hogy lenyomjon! :-))

a tied hány kiló menetkészen, de üresen?

enyém 1160 :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.