Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Mostanában ilyen motivációs videókat nézegetek. :lol: Le is rohantam a pincébe, leporoltam a súlyzóimat, kicsit emelgettem őket. Már látszik is az eredmény, a kisújjam szépen dagad, mert odabactam két tárcsa közé. :lol: :lol:

Hááát, ízlések és ízléstelenségek, én személy szerint nem szoktam félmeztelen hím lények videóit nézegetni :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

Naaah, mivanmá' megint? :lol: Üres a templom gyerekek. Mindenki bepótolja a tegnapi nemalvást is ma?? :D Legyenmávalamimá'hé' :lol:

Én a változatosság kedvéért kocsit szereltem. Kicsit kotyogott a váltókar, ezért kiszedtem, és tekertem a gumira szigetelő szallagot. De nem ment be, le kellett tekernem belőle pár menetet, egészen pontosan annnyit amennyit rátekertem. :lol: Most jó. :D

Ránéztem az olajszintre a min.-nál volt, úgyhogy öntöttem rá, már csak alig 1-2 deci van a 4 Literből, és 900Km-ert mentem vele azóta. :lol: Tudom hogy a max. 1000Km/1liter de nem bántam volna ha nem fogy ennyire. :P Most is ereszt a kartertömítésnél, de nem annyira mint a csere előtt.

Link to comment
Megosztás:

Én a változatosság kedvéért kocsit szereltem. Kicsit kotyogott a váltókar, ezért kiszedtem, és tekertem a gumira szigetelő szallagot. De nem ment be, le kellett tekernem belőle pár menetet, egészen pontosan annnyit amennyit rátekertem. :lol: Most jó. :P

Ránéztem az olajszintre a min.-nál volt, úgyhogy öntöttem rá, már csak alig 1-2 deci van a 4 Literből, és 900Km-ert mentem vele azóta. :lol: Tudom hogy a max. 1000Km/1liter de nem bántam volna ha nem fogy ennyire. :lol: Most is ereszt a kartertömítésnél, de nem annyira mint a csere előtt.

De ugye nem a gumigyűrűre, hanem alá tetted a szigszalagot? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.