Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Kell neki a bíztatás... :lol: MSN-n nyugtattam, hogy menni fog, sikerülni fog, nem nagy kunszt. De kezdett magától is rájönni, hogy tényleg gyerekjáték. :lol:

Hát ahogy olvastam a leírásod, lehet hogy az, de csak lépésről-lépésre. Mizujs azzal a márkaszervizes beállítással? Ha nem viszem el nem mér pontosan? Nem is emlékszem te már elvitted?

Link to comment
Megosztás:

Kell neki a bíztatás... :lol: MSN-n nyugtattam, hogy menni fog, sikerülni fog, nem nagy kunszt. De kezdett magától is rájönni, hogy tényleg gyerekjáték. :lol:

Így van, köszönöma segítséget, meg hogy kibítad a túlparázásaimat, amiket már Spzoli is igen jól bír. :lol:

Amúgy nem nehéz, ha nem üt be semmilyen gond, 2-3 óra kényelmes munka.

Link to comment
Megosztás:

Hát ahogy olvastam a leírásod, lehet hogy az, de csak lépésről-lépésre. Mizujs azzal a márkaszervizes beállítással? Ha nem viszem el nem mér pontosan? Nem is emlékszem te már elvitted?

El kell vinni és remélhetőleg be tudják állítani a megfelelő motorkód+impulzusszám kombóra, meg ügye a nyelv. :lol:

Még nem vittem el, fontosabb most a hőgomba a vízhűtőbe valamint négy fékbetét előre. :lol:

Így van, köszönöma segítséget, meg hogy kibítad a túlparázásaimat, amiket már Spzoli is igen jól bír. :P

Amúgy nem nehéz, ha nem üt be semmilyen gond, 2-3 óra kényelmes munka.

Nagyon szívesen! :D Nem tudom, hogy Zoli mit panaszkodott, van Nálad sokkalta rosszabb parázós ismerősöm. :D De nyugi én is paráztam meg agyaltam, csak nem volt kivel megbeszélni, csak a képzeletbeli barátommal. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

GYIK-ból kiszedtem amit most nekem éppen tud. Aztán majd remélem lesznek kupakok és akkor jelzi ha kevés a hűtővíz vagy az ablakmosó folyadék.

Funkciói:

- fogyasztási adatok kiírása álló helyzetben l/h óra, közlekedve l/100km egységben,

- átlagfogyasztás kiírása l/100km egységben,

- megtehető kilométerek adott tankszinttel

- átlagsebesség

- stopper

- külső hőmérséklet kijelzés

Szia Invictus!

Ezekben a gyári bc-ben az a szép amikor elkezd szarakodni az autó elektromos rendszere és minden csoda hibát írkálni fog. Egy ismerősömnek volt egy géjesíje, a srác nagyon oda figyelt minden cuccra, csak gyári minőségű alkatrész stb azt egyszer elkezdödött neki a kivillanó hibák tömkelege, a vége az lett, hogy berágott és vitte piacra a vasat. Na jó nem ez miatt, de szegénynek az élete volt az a kocsi imádta meg minden, de egyszerüen elöregedett benne egy pár madzag és utána nem akarta szétfűzni az egész műszerfalat 2 vezeték miatt. A végén már csak az volt, hogy már megint fékbetét hibája van, na mindegy a múlt héten is ez volt 2 napig!

De amúgy szurkolok, hogy beváljon a dolog és minden faca legyen! Egy nagy kalappal!!!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Szia Invictus!

Ezekben a gyári bc-ben az a szép amikor elkezd szarakodni az autó elektromos rendszere és minden csoda hibát írkálni fog. Egy ismerősömnek volt egy géjesíje, a srác nagyon oda figyelt minden cuccra, csak gyári minőségű alkatrész stb azt egyszer elkezdödött neki a kivillanó hibák tömkelege, a vége az lett, hogy berágott és vitte piacra a vasat. Na jó nem ez miatt, de szegénynek az élete volt az a kocsi imádta meg minden, de egyszerüen elöregedett benne egy pár madzag és utána nem akarta szétfűzni az egész műszerfalat 2 vezeték miatt. A végén már csak az volt, hogy már megint fékbetét hibája van, na mindegy a múlt héten is ez volt 2 napig!

De amúgy szurkolok, hogy beváljon a dolog és minden faca legyen! Egy nagy kalappal!!!!!!!

Én check controlt nem kötök be szóval nem beszél vissza semmiért, majd csak az ablakmosó folyadék és a hűtővíz visszajelzőjét szeretném bekötni.

De nagyon tuti....főleg ennyiért. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mikozben szedtem ki a sony-t az antenna kabel kicsuszott. Igy nem jonnek a radiok. De ha hozzaerek a fejegyseg antennacsatlakozojahoz akkor tisztan jon a radio jel.

Kerdes: Van egyaltalan antennakabel ami az antennatol jon? Es ha igen, hogy talalom meg??

Thx

A rádió nyílásán benyúlsz és egy szürke vastag, nem túl elasztikus kábel lesz az, körbetekerve azzal a ragadós izével. :lol: Amúgy bal oldalt jön.

Link to comment
Megosztás:

Szia Invictus!

Ezekben a gyári bc-ben az a szép amikor elkezd szarakodni az autó elektromos rendszere és minden csoda hibát írkálni fog. Egy ismerősömnek volt egy géjesíje, a srác nagyon oda figyelt minden cuccra, csak gyári minőségű alkatrész stb azt egyszer elkezdödött neki a kivillanó hibák tömkelege, a vége az lett, hogy berágott és vitte piacra a vasat. Na jó nem ez miatt, de szegénynek az élete volt az a kocsi imádta meg minden, de egyszerüen elöregedett benne egy pár madzag és utána nem akarta szétfűzni az egész műszerfalat 2 vezeték miatt. A végén már csak az volt, hogy már megint fékbetét hibája van, na mindegy a múlt héten is ez volt 2 napig!

De amúgy szurkolok, hogy beváljon a dolog és minden faca legyen! Egy nagy kalappal!!!!!!!

Ez csak 1 tapasztalat.

Elég sok gsi tulajdonos van a közelemben, egyiktől sem emlékszem, hogy megbolondult BC-ről hallottam volna.

Általában max annyi a sirám, hogy olasz vagy francia nyelven kommunikál.

Jómagam 2003 óta hajtok olyan kocsikat, amelyben van BC :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez csak 1 tapasztalat.

Elég sok gsi tulajdonos van a közelemben, egyiktől sem emlékszem, hogy megbolondult BC-ről hallottam volna.

Általában max annyi a sirám, hogy olasz vagy francia nyelven kommunikál.

Jómagam 2003 óta hajtok olyan kocsikat, amelyben van BC :lol:

Az biztos, hogy nem népbetegség, de egykábelköteg bontás ez miatt biztos nem egy nagy élmény.

De akkor is azt mondom, ne add fel Invic!!! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az biztos, hogy nem népbetegség, de egykábelköteg bontás ez miatt biztos nem egy nagy élmény.

De akkor is azt mondom, ne add fel Invic!!! :lol:

Mit ne adjak fel? Asszem elvesztettem a fonalat. :lol:

Ha már ledes a km órád akkor egyértelmű! :lol:

Már visszacsináltam gyárira az órát is...még kitalálom mi legyen. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Bepróbáltam az általam régebben készített szép fehér ledeket a bc-be, íme az eredmény. Nem tudok dönteni: a barátságos sárga vagy a rideg, de tuti fehér. :lol:

http://img7.tar.hu/invictus/img/38786791.jpg

Hogyan változtattad meg a színét? kicserélted a bc hátsó két égőjét két sima fehér ledre? :lol: És a háttérvilágítás mitől kék? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hogyan változtattad meg a színét? kicserélted a bc hátsó két égőjét két sima fehér ledre? :lol: És a háttérvilágítás mitől kék? :P

Amúgy általában kékesebbnek tűnnek fényképen mint valójában. :D

Jah és képpel ne idézz, mert a modik nekiállnak szaporódószervet leoperálni. :lol:

F_nyk_pek-0329_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

F_nyk_pek-0305_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A műszeregységben pl. nekem is csak úgy lettek fehérek hogy led-hidakat pakoltam bele :lol: (én nem akartam hogy kékes legyen) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Amúgy általában kékesebbnek tűnnek fényképen mint valójában. :lol:

Jah és képpel ne idézz, mert a modik nekiállnak szaporódószervet leoperálni. :lol:

A műszeregységben pl. nekem is csak úgy lettek fehérek hogy led-hidakat pakoltam bele :lol: (én nem akartam hogy kékes legyen) :lol:

Wow!

Nagyon szép!

csak kér hogy nem igazán világít a mutató.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.