Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Mondjuk megbízható forrásból szereztem, szóval ha minden igaz akkor jó. Csak remélem hogy német menüs nem pedig olasz vagy ilyesmi. :lol:

Szerk: CC nem volt hozzá

Én is ma szereztem be egyet Rattesid cartárstól, CC-vel, ablakmosó- és kiegyenlítőtartály-érzékelővel.

Link to comment
Megosztás:

Ha el tudok jutni holnap talira megkukkantjuk. Gyanítom többet leszünk a kocsiban, mint a Pezo-ban. :lol: De ha kiírja a hibákat akkor nekem nem kell! :lol:

Ha kész lesz holnapra a matrica, akkor felmegyek. :lol:

Egyébként elkezdtem a CAR400-on is a hangminőség-javítási projektemet. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én is ma szereztem be egyet Rattesid cartárstól, CC-vel, ablakmosó- és kiegyenlítőtartály-érzékelővel.

Én is tőle vettem, szintén a mai nap folyamán...bár én kupakokat nem kaptam. :lol:

Szerk.: én CC-t nem is akarnék bekötni, majd később ha lesz lehetőségem akkor a kupakokat viszont igen.

Link to comment
Megosztás:

Én is tőle vettem, szintén a mai nap folyamán...bár én kupakokat nem kaptam. :lol:

Szerk.: én CC-t nem is akarnék bekötni, majd később ha lesz lehetőségem akkor a kupakokat viszont igen.

Én direkt kértem, azért kaptam meg őket. Egyedül az olajszint-jeladót nem tudom beapplikálni, mert az tudtommal az olajteknőbe van becsavarva, úgyhogy akkor olyan olajteknő is kéne hozzá.

Link to comment
Megosztás:

Én direkt kértem, azért kaptam meg őket. Egyedül az olajszint-jeladót nem tudom beapplikálni, mert az tudtommal az olajteknőbe van becsavarva, úgyhogy akkor olyan olajteknő is kéne hozzá.

Hmmm...akkor lehet pályanapra én is kérek tőle 2 kupakot....azt bekötni már asszem gyerekjáték lesz.

Link to comment
Megosztás:

Vittem az asszonyt melózni, ment előttem egy G astra, mit mondjak nem volt kiszámíthatatlan a mozgása a faluban, és azon kívül is egységesen 40-el ment. A kanyarokban lassított, gondolom nem akart kisodródni, mivel időm mint a tenger tötyörögtem mögötte, amúgy is végig záróvonal. A zöldnél megvártam amíg észreveszi magától a színváltozást, nem zavartam dudával, a négysávoson 3X értelmetlenül sávot váltott, majd megállt 20 méterrel a piros lámpa előtt. Óvatosan mellégurultam egy középkorú szőke hölgy markolta a kormányt, bátorítóan rámosolyogtam, de szerintem nem vette a lapot. Zöldnél elindultam, amíg láttam a tükörben a lámpánál állt, lehet elaludt a szentem. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Az elmúlt egy-két hónapban észrevettem, hogy teletankolt autónál erőteljes benzinszag van az autó körül.

TEgnap rájöttem az okára. A tankom lyukas valószínüleg, mert megállás után 20 perccel kisebb benzintócsa alakult ki a kocsi alatt.

Mit csináljak? (tudom paprikáskrumpli jó lesz kolbásszal... :lol: )

Tankcsere? Várjam meg míg kifogy és hegesztés? Vagy valami ragasztószerű anyaggal kívülről megoldható?

Link to comment
Megosztás:

Tankcsere? Várjam meg míg kifogy és hegesztés? Vagy valami ragasztószerű anyaggal kívülről megoldható?

hegeszteni nem nagyon lehet, alu. viszont van spéci fémragasztó, és ha olyan helyen van repedés, akkor

azt lehet vele orvosolni. Illetve ha a betöltőcsőnél van gebasz, akkor az nem biztos hogy megoldható.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Az elmúlt egy-két hónapban észrevettem, hogy teletankolt autónál erőteljes benzinszag van az autó körül.

TEgnap rájöttem az okára. A tankom lyukas valószínüleg, mert megállás után 20 perccel kisebb benzintócsa alakult ki a kocsi alatt.

Mit csináljak? (tudom paprikáskrumpli jó lesz kolbásszal... :lol: )

Tankcsere? Várjam meg míg kifogy és hegesztés? Vagy valami ragasztószerű anyaggal kívülről megoldható?

Én cserélném.

Tank

Ha kell a srác e-mail címe szólj és küldöm is.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.