Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Meg ha jó tudom, a classiknak fekete a szelepfedele, de ennek sima alu volt, vagy az sem törvényszerű?

Jóhát, ennyi erővel lehetne abba is belekötni, hogy rotoros vagy DIS gyújtásos. De a vas és alu dekni között van különbség. Vasnál 3,5 liter olaj kell, alunál 3,25 liter. Szűrővel együtt ofc. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jóhát, ennyi erővel lehetne abba is belekötni, hogy rotoros vagy DIS gyújtásos. De a vas és alu dekni között van különbség. Vasnál 3,5 liter olaj kell, alunál 3,25 liter. Szűrővel együtt ofc. :lol: :lol:

Na jó akkor úgy mondom, hogy tök ugyanolyan volt a motorja mint az enyémnek. De a hangja..... :lol: Zene volt füleimnek. :lol:

Link to comment
Megosztás:

De csak azért nincsenek gyertyák, mert a használtakat odaadtam egy VW-be. :P Egyszerűen nincs szívem kidobni a régi alkatrészeket.

Várj egy kicsit, fényképezek egyet a szomszéd helységben :lol: :lol:

1

2

3

nem, egy képbe nem fért bele az a terület ahova leborítottam az opel cuccokat :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Miért nem raksz össze ezekből egy Astrát magadnak ? :lol:

mert a nagyrésze már az amit lecseréltem, csak nem volt szívem kidobni. Selejtből nem építek autót, :lol: :lol:

Jah ez nem mind, A telken is van egy két apróság. Tetősínek-tetőkárpit-hátsóülések-hátsóajtóbelső-antenna-ablaktörlők stb.

Link to comment
Megosztás:

Ez ám az igazi Opel bu@i, még a WC-ben is alkatrészek vannak! De ilyen rendetlenséget?! Nemám nincs egy szobád ahol szépen rendszerezed őket?! :lol: :P

Nincs. Most költözöm, és még onnan is ki vagyok pakolva. Az étkezőben vannak a ruhásszekrényeim is :lol: a Rumli meg időleges, éppen rendszerezés alatt van a dolog, csak közben nekiálltam a költözés projektnek, és ez kicsit megállt :lol:

Amúgy az hogy a nagyrésze dobozolva van az is a pakolás előjele :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

8 volt a kijelző plusz a kar, és akkor ha eladom a TID-emet, akkor asszem elég jól fogok kijönni belőle. Persze feltéve ha jó lesz a bc, bár elvileg jó. :lol:

Remélem üzemelő MID-t sikerült szerezni. Amúgy kipróbáltam azt a diagnosztikai trükköt vele. Működik tényleg, de csak az error-okat dobálja. :lol: Nem engedett állítani semmit. Kéne egy jó németes, aki pontosan lefordítja a szöveget. :lol:

Szerk: izé, a CC-t nem hoztad el? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Remélem üzemelő MID-t sikerült szerezni. Amúgy kipróbáltam azt a diagnosztikai trükköt vele. Működik tényleg, de csak az error-okat dobálja. :lol: Nem engedett állítani semmit. Kéne egy jó németes, aki pontosan lefordítja a szöveget. :lol:

Mondjuk megbízható forrásból szereztem, szóval ha minden igaz akkor jó. Csak remélem hogy német menüs nem pedig olasz vagy ilyesmi. :lol:

Szerk: CC nem volt hozzá

Link to comment
Megosztás:

Remélem üzemelő MID-t sikerült szerezni. Amúgy kipróbáltam azt a diagnosztikai trükköt vele. Működik tényleg, de csak az error-okat dobálja. :lol: Nem engedett állítani semmit. Kéne egy jó németes, aki pontosan lefordítja a szöveget. :lol:

Szerk: izé, a CC-t nem hoztad el? :lol:

Én is mutattam a srácnak amikor mentünk a classikkal a középkijelző dupla gombos trükkjét, aztán csak dobálta az F-eket. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.