Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ááá! Szóval ilyen cseles vagy! :P Én ha észreveszek valami látnivalót, a barátosném egyből kiszúrja. :lol: Ilyenkor mondom ezt: valahonnan ismerem, de nem ugrik be, hogy honnan! :D

Ez durva! :lol:

Hát az, nálunk is volt ilyen pár napja. :lol: Klikk ide! A Golfal meg akartak fordulni amikor oldalba kapta őket a motoros. Rengeteg ilyen van mostanában, és megy a vita ki a hibás aki nem adja meg az elsőbbséget, vagy aki 200-al jön be a kereszteződésbe, megtévesztve ezzel a másikat. Én is fosok a motorosoktól ha látom őket közeledni inkább várok pár pillanatot hogy fel tudjam mérni a sebességüket, nem elég odanézni, hogy á még messze van. Meg ahogy cikáznak! Nézem a bal tükörben, ott van mögöttem, aztán sehol, forgatom a fejem körben, hát már előttem van, megelőzött jobbról. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én is kiiktatnám, csak úgy meg nagyon nehéz elindítani, mert elcsúszik az ékszíj. Amíg én jártam vele addíg nem volt ilyen gondja, csak most megint tele van olajos-kokszos trutyival az egész. Évente veszem le a kipuffot kiégetni. Most raktam rá kapcsolót aztán lehet veszek bele motormosót.

Az újabb verziós babetta hf-én meg nincs is ilyen dekompresszorizé, azt se nehéz bepöccinteni ha nincs szétkopva a röpsúlyos kuplung bár abban fogasszíj van. Egyébként a Mol-nál lehetett kapni olyan adalékot ami kifejezetten 2 ütemű mocikhoz van, hogy ne rakódjon bele a kox a kipuffba, régebben használtam én is és valóban jó volt, pár hét használat után alig maradt benne szmötyi -igaz én hosszabb távokat mentem vele. Még mindíg jobb mint szétégetni a kipuffot csak valamivel drágább.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ültem ma egy classicban, amit nagyon irigyeltem az a szép bársonyos hangja, nem olyan érdes mint az enyém, de akadt benne egy-két igényes megoldás. Az egész kocsi házilag volt lefújva kivül-bellül. Ugye a klasszikus vészvillogó rögzítés, a szép kardánbox, meg a stabil ajtókárpit rögzítés a teljesség igénye nélkül. Hogy lehet így szétbarmolni egy 8-9 éves kocsit?! :lol:

DSC00014_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

DSC00015_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

DSC00016_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Ültem ma egy classicban, amit nagyon irigyeltem az a szép bársonyos hangja, nem olyan érdes mint az enyém, de akadt benne egy-két igényes megoldás. Az egész kocsi házilag volt lefújva kivül-bellül. Ugye a klasszikus vészvillogó rögzítés, a szép kardánbox, meg a stabil ajtókárpit rögzítés a teljesség igénye nélkül. Hogy lehet így szétbarmolni egy 8-9 éves kocsit?! :lol:

enyémnek is bársonyos hangja van....masszírozza a dobhártyád rendesen :lol:

eddig nem volt olyan akinek ne tetszett volna a hangja :lol:

a tuningmegoldások meg.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

enyémnek is bársonyos hangja van....masszírozza a dobhártyád rendesen :lol:

eddig nem volt olyan akinek ne tetszett volna a hangja :lol:

a tuningmegoldások meg.... :lol:

Ez totál gyári volt c14nz mint az enyém csak 180ezer kilóméterrel, és kábé olyan szépen duruzsolt mint a Karcsié. De melósautó lehetett, mert nem volt egy épp pontja se kívül-se bellül. Mondom úgy volt szoróflakonnal lefújva , de még az ablaktörlő gumi is festékes volt. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez totál gyári volt c14nz mint az enyém csak 180ezer kilóméterrel, és kábé olyan szépen duruzsolt mint a Karcsié. De melósautó lehetett, mert nem volt egy épp pontja se kívül-se bellül. Mondom úgy volt szoróflakonnal lefújva , de még az ablaktörlő gumi is festékes volt. :lol:

Ha jól tudom a Classikból már csak X14NZ volt! :lol: Nem kötözködés képpen!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.