Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

A munkatársaim reszelt hagymát ajánlottak. Most akkor ki akar átbacni? :huh: :lol:

A hagymát nem próbálnám ki, az már a vágásnál is kellemetlen a szemnek, de a krumplit nem viccből írtam. De most jut eszembe, szólj asszonypajtinak, ha már az egészségügyben dolgozik, és este viszed be, hozzon ki neked vmi gyulladásra való szemcseppet.

Link to comment
Megosztás:

A hagymát nem próbálnám ki, az már a vágásnál is kellemetlen a szemnek, de a krumplit nem viccből írtam. De most jut eszembe, szólj asszonypajtinak, ha már az egészségügyben dolgozik, és este viszed be, hozzon ki neked vmi gyulladásra való szemcseppet.

Mondta is a nevét, meg hogy ott van a fördőszobába a tükörnél. A nevét elfelejtettem, ott meg volt vagy három. Sebaj belenyomkodtam mindegyikből, ártani nem árthat. :lol: A tecsóba is jó nők voltak, de csak periférikus látással tudtam őket sasolni, mert ahova néztem csak lila foltokat láttam. Fej, mell, fenék....stb.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mondta is a nevét, meg hogy ott van a fördőszobába a tükörnél. A nevét elfelejtettem, ott meg volt vagy három. Sebaj belenyomkodtam mindegyikből, ártani nem árthat. :P A tecsóba is jó nők voltak, de csak periférikus látással tudtam őket sasolni, mert ahova néztem csak lila foltokat láttam. Fej, mell, fenék....stb.... :lol:

Majd holnap az asszony: Jól van Zotya, az első kettő vitamin volt, a harmadik pedig hashajtó! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mondta is a nevét, meg hogy ott van a fördőszobába a tükörnél. A nevét elfelejtettem, ott meg volt vagy három. Sebaj belenyomkodtam mindegyikből, ártani nem árthat. :lol: A tecsóba is jó nők voltak, de csak periférikus látással tudtam őket sasolni, mert ahova néztem csak lila foltokat láttam. Fej, mell, fenék....stb.... :lol:

Zotyané:

"ZÓÓLIIII!!!! Te használtad el a kutya bolhátlanítóját, a szomszédnéninek hozott aranyérkenőcsöt, meg a fürdőszobai súrolókrémet???" :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

csövek miatt...

múltkor megmértem h milyen messze van a talp síkjától a legmesszebbi része a cuccnak és 17.5cm volt...

ha maradunk ezen a síkon akkor a klímacső 15cm, a hűtő 18cmre van :lol:

Remek, mert ha akarnám lenne nekem is 4-2-1 leömlőm, ami jó az 1.6-ra... :lol: Akkor nemlesz. :lol:

Link to comment
Megosztás:

nagylol.gif

Most mát én is tudok röhögni rajta, de éjjel arra ébredtem, hogy valaki homokot szórt a szemembe. Nyomkodhattam én bele akármit, majdnem kikapartam a szemem úgy fájt. Reggel elvittem az embereket, aztán szóltam a főnőknek, hogy vigyen haza. Most már egész türhető, adott az asszony még vagy 3-4 cseppet-kenőcsöt. Tanulópénznek jó volt. :lol:

A jó hír viszont, hogy megjött az M7-es HF-csavar a kismocihoz. Össze is raktam de az eredeti probléma maradt, a dekrompresszor nem működik teljesen, nehez indul, meg nem akar megállni. Szerintem az a kis lyuk ami hátravezeti a dugattyú mögé a nyomást az van eldugulva. Kéne bele tankolni vmi jobb minőségű benyát és meghajtani, az asszony csak 5-10 kilómétereket megy vele csigatempóban. Addíg is iktatok be a gyujtáshoz egy pillanat kikapcsolót.

Link to comment
Megosztás:

Udié? igazából nem értem ez miért nem jó, mert ez nem csináltatott hanem gyári... :lol:
Nem Udié, autószerelőmnél van egy ilyen. Az is gyári, mert Astrából van. Majd megkukkantom nála megint, amint lemegyek hozzá ismét. :lol: Amúgy hol van útban a klímacsöveknek? Ahol a szelepek vannak?
Link to comment
Megosztás:

Nem Udié, autószerelőmnél van egy ilyen. Az is gyári, mert Astrából van. Majd megkukkantom nála megint, amint lemegyek hozzá ismét. :lol: Amúgy hol van útban a klímacsöveknek? Ahol a szelepek vannak?

kicsit visszább, a vízszintes résznél, ami a hűtő mögött/elött megy :lol:

Link to comment
Megosztás:

Össze is raktam de az eredeti probléma maradt, a dekrompresszor nem működik teljesen, nehez indul, meg nem akar megállni. Szerintem az a kis lyuk ami hátravezeti a dugattyú mögé a nyomást az van eldugulva.

Kéne bele tankolni vmi jobb minőségű benyát és meghajtani, az asszony csak 5-10 kilómétereket megy vele csigatempóban.

A dekompresszor szelepet ki szokás iktatni mifelénk :lol: helyette a gyújtótrafó "betáp" vezetékére beiktatnak egy nyitóérintkezős kapcsolót és meg van oldva.. :lol:

Eszedbe ne jusson :lol: sose lesz belőle moci, muteromét fater 1x jobbacskán megzavarta és death lett neki, évek óta ott parkol a garázsban használatlanul, többe kerül(ne) felújítani mint amennyit ér pedig nem rossz bicikli lenne... :lol:

Link to comment
Megosztás:

A dekompresszor szelepet ki szokás iktatni mifelénk :lol: helyette a gyújtótrafó "betáp" vezetékére beiktatnak egy nyitóérintkezős kapcsolót és meg van oldva.. :lol:

Eszedbe ne jusson :lol: sose lesz belőle moci, muteromét fater 1x jobbacskán megzavarta és death lett neki, évek óta ott parkol a garázsban használatlanul, többe kerül(ne) felújítani mint amennyit ér pedig nem rossz bicikli lenne... :lol:

Én is kiiktatnám, csak úgy meg nagyon nehéz elindítani, mert elcsúszik az ékszíj. Amíg én jártam vele addíg nem volt ilyen gondja, csak most megint tele van olajos-kokszos trutyival az egész. Évente veszem le a kipuffot kiégetni. Most raktam rá kapcsolót aztán lehet veszek bele motormosót. Ha nim lesz jobb akkor megint szétburítom az egészet, úgyis meg kell igazítani a piskótákat, mert a legutóbbi főtengelycsapágy cserekor egy kicsit elmozdultak és üt az egész.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.