Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

tudom, én vagyok a b.zi, de engem addig idegesítene amíg nem működik rendesen ^_^ :P

Haver 307-esében tűnt fel a srácnak kb. 4 hónap használat után hogy tök sötétben kicsit parázslik a "csekkendzsín".

Nézem, refit kapcsolok, annak az ikonnak a fele nem látszik, nézem a mellette levőt, abba is van egy sötét fót. Eladóelvtárs fekete cikkcalaggal leragasztotta a visszajelzőt oszt kész is. :lol: :D :huh: Haver wartburgból ült át, úgyhogy sok visszajelző-nézésre nem szokott rá :lol: Viszont az ótó amúgy hibátlanul múkodik (a hibaüzenet kiírását leszámítva) lassan egy éve. B)

nem érdekel, két napig nem aludtam miatta. most már csak világítson!!

pedig egyszer már abbahagyta

más:

Hoppa!! megvan a 100. hozzászolásom!

Link to comment
Megosztás:

nem érdekel, két napig nem aludtam miatta. most már csak világítson!!

pedig egyszer már abbahagyta

más:

Hoppa!! megvan a 100. hozzászolásom!

Századik? Holnaptól szólíts Zoli Bácsinak! ^_^ Amúgy én is örülök, az asszony ráakadt egy oldalral ahonnan lehet HF-csavart rendelni a kismocijához. Kábé 3 ezer píz lesz cakompakk. Pár nap, és össze tudom rakni, azt nem mondom, hogy működni is fog. :huh: Próbáltam felhívni a figyelmét pölö erre ami itt van egy köpésnyire, és van hozzá alkatrész dögivel, de ami van nagyon a szívéhez nőtt. Persze nem ő cipelte fel a másodikra amikor a városban laktunk. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Századik? Holnaptól szólíts Zoli Bácsinak! B) Amúgy én is örülök, az asszony ráakadt egy oldalral ahonnan lehet HF-csavart rendelni a kismocijához. Kábé 3 ezer píz lesz cakompakk. Pár nap, és össze tudom rakni, azt nem mondom, hogy működni is fog. :huh: Próbáltam felhívni a figyelmét pölö erre ami itt van egy köpésnyire, és van hozzá alkatrész dögivel, de ami van nagyon a szívéhez nőtt. Persze nem ő cipelte fel a másodikra amikor a városban laktunk. :lol:

Ő nem offolt az 5000+ hozzászólásból 4000-t. :P Bazki, nekem meg már megvan a 3000 is. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Havernak is világított a suzukiba a motorhiba, elvitte márkaszervizbe hogy nézzék meg mi baja. Aszonták mennyen vissza visszamegy erre azzal fogadták hogy nyugodjon meg kikötötték a hibajelzőt nem fog többet világítani. :lol:

Na akkor helyben vagyunk. :P ^_^

Ő nem offolt az 5000+ hozzászólásból 4000-t. B) Bazki, nekem meg már megvan a 3000 is. :huh:

Darab-darab. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Üdv! Cartársak!

Ma végre le sikerült lecserélnem az olajat,(már majdnem 12ezret mentem vele) meg sortkerítettem az alapjárati motorra is...24ezer, és kívülről semmi változás :lol:

Hogy érted a kívülről részt? Karosszériát? Nálam fontosabb, hogy A-ból B-be eljutasson, mint pár darab rozsdafolt, ami miatt nem dobhat hibakódot az ECU. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Persze...egyetértek veled! Csak szeretem ha van valaminek látszatja :huh:

Nah, az enyémnek például az a látszatja: nenyújjáhozzá,nemérdemes ^_^ :P

És nem vitte el azóta márkaszervízbe hibakód-kiolvasásra?

nem kell azt villogtatni. Kiírja szíp angol szavakkal. Ugyanaz a szenvedése van mint a 307-esek 85%-ának: Antipollution fault. Elvileg fojtószelepcserével lehetne orvosolni. Van egy szerelő ismerős aki ezt már végigjátszotta a saját 307-esével: Ha már nagyon döglődik akkor fullad-rángat-nemindul, és akkor lehet lapátolni bele a pénzt. Ha szerencséje van (mint havernak) akkor csak a hibaüzit küldi, meg időnként érdekesen áll be alapjáratra, de amúgy semmi egyéb sz.pás nem jelentkezik. Már benne van lassan egy év, és 20e km azóta hogy vette, és még semmit nem romlott, teljesen használható a gép. A másik érdekes 307 szenvedés az indexkar ami kikopik, és vagy akad, vagy magától "leesik" és balra indexel. B) Jobbkanyar után vagy kézzel kell elkapni, vagy egyből visszahúzni, mert tutira leüti a kormány visszahúzója. Valami baráti 30 ropiért azt is lehet cseréltetni. Úgy döntött hogy ennyiért inkább elkapja. (amúgy 10 perc alatt meg lehet szokni. Pár km után már odafigyelés nélkül elkaptam én is. :lol:)

Link to comment
Megosztás:

Ugyanaz a szenvedése van mint a 307-esek 85%-ának: Antipollution fault. Elvileg fojtószelepcserével lehetne orvosolni. Van egy szerelő ismerős aki ezt már végigjátszotta a saját 307-esével: Ha már nagyon döglődik akkor fullad-rángat-nemindul, és akkor lehet lapátolni bele a pénzt. Ha szerencséje van (mint havernak) akkor csak a hibaüzit küldi, meg időnként érdekesen áll be alapjáratra, de amúgy semmi egyéb sz.pás nem jelentkezik. Már benne van lassan egy év, és 20e km azóta hogy vette, és még semmit nem romlott, teljesen használható a gép. A másik érdekes 307 szenvedés az indexkar ami kikopik, és vagy akad, vagy magától "leesik" és balra indexel. :lol: Jobbkanyar után vagy kézzel kell elkapni, vagy egyből visszahúzni, mert tutira leüti a kormány visszahúzója. Valami baráti 30 ropiért azt is lehet cseréltetni. Úgy döntött hogy ennyiért inkább elkapja. (amúgy 10 perc alatt meg lehet szokni. Pár km után már odafigyelés nélkül elkaptam én is. :huh:)

Fráncűzise sájsze ! ^_^

Link to comment
Megosztás:

Ismét tankolnom kellett. 764,4 Km 43,31 L 5,66 L/100Km. Javarészt hegyek között, a teljes családdal a fedélzeten és mindezek tetejébe, még Hening Karcsival próbáltam tartani a lépést. Mondanom sem kell, hogy nem sikerült, de megvártak. Kb. 160-170 Km autópálya Bp- Sz.F.vár oda-vissza.

U.i.:

És nem is füstölt. B)

No igen, de ahol te 4.-ben felmentél, én ott csak 3.-ban tudtam. :lol:

Haha....ha mennél néha magad után... ^_^

...és nem. Tényleg nem füstöl annyira, mint a BW előtt. Kikormolta az autópálya. :huh: :P

Link to comment
Megosztás:

Oda se neki Lalee....Jó az a leányzó!!! :lol:

Ma én is láttam hűhákat, illetve csak láttam volna, mert éppen tanultam hegeszteni, pajzs nélkül. Mondták odanézz! Odanéztem, de csak lila foltokat láttam. De azok jól néztek ki! ^_^ Most meg folyik ki a szemem, alig látom a monitort. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Ma én is láttam hűhákat, illetve csak láttam volna, mert éppen tanultam hegeszteni, pajzs nélkül. Mondták odanézz! Odanéztem, de csak lila foltokat láttam. De azok jól néztek ki! :lol: Most meg folyik ki a szemem, alig látom a monitort. :huh:

Majd este lesz kellemes, mikor begyullad a kötőhártyád, olyan, mintha homokot szórtak volna a szemedbe.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.