Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

hát egy ilyen cucnál elvárható lenne, hogy működjön egy két évig, mert hogy nekem a hamma 500ftos kis fülese működik, félévekig, úgy, hogy minden este órákat használom, az ágyban fekve

a végére a vezeték úgy megkeményedik, hogy 5-8 cmes rész megtartja a fülest :lol:

Nekem ez már vagy 5éves Philips a képemen is ez van a fejemen. És most kiderült, hogy nem ez volt a ludas. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Nekem is napok óta recseg, nagyobb hangerőnél szólt csak a bal oldal. Én is hangkártyára gyanakodtam, de most bedugtam egy másik fülest, tökéletesen szól, mondom WTF?!

Oszt poénból rámérek a műszerrel, szakadásvizsgálat. Mindegyik szál vezet. Hangszóró szakadásvizsgálat: bal oldali szakadt. Dejó. Zsír új nem olcsó Panasonic fejhallgató, akkora mint a fejem. Méd in Csájna. Garancia természetesen nem jár hozzá. Tesco. :lol:

Ilyen-e.

Én kb. 2 hónapja küldtem el az örök vadászmezőkre a fejhallgatóm. Zalman ZM-RS6F. 12e-ért vettem, 5.1-es. Volt hozzá vagy 5m vezeték és az egyik oldalon a hangszórónál eltört. Pedig annyi pénzért azt gondolná az ember, hogy nem 2 évre vesz ilyen fejhallgatót. Játék közben elkezdett recsegni, majd egyik oldal csöndes lett, én meg játékhevébenelkövetettfejhallgatótámadást intéztem ellene. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Én kb. 2 hónapja küldtem el az örök vadászmezőkre a fejhallgatóm. Zalman ZM-RS6F. 12e-ért vettem, 5.1-es. Volt hozzá vagy 5m vezeték és az egyik oldalon a hangszórónál eltört. Pedig annyi pénzért azt gondolná az ember, hogy nem 2 évre vesz ilyen fejhallgatót. Játék közben elkezdett recsegni, majd egyik oldal csöndes lett, én meg játékhevébenelkövetettfejhallgatótámadást intéztem ellene. :huh:

Játék? :lol: Mi az? ^_^ B)

Link to comment
Megosztás:

nos uraim

egy jódarabig nem leszek.

Csongrádon leszek, ha csak nem jön közbe semmi, egészen következő hét utáni péntekig.

Van onnan valaki?? (szeged 60km )ha úgy van esti órákban szivesen összefutnék egy kis csevegésre cartárssal, sajna csak gyalogosan.

0620 2767272 telefonszámon elérhető vagyok.

üdv

ja am vagyok még pár órát.. meg lehet 3kor felugrok még

jóklegyetek stb :huh:

Link to comment
Megosztás:

nos uraim

egy jódarabig nem leszek.

Csongrádon leszek, ha csak nem jön közbe semmi, egészen következő hét utáni péntekig.

Van onnan valaki?? (szeged 60km )ha úgy van esti órákban szivesen összefutnék egy kis csevegésre cartárssal, sajna csak gyalogosan.

0620 2767272 telefonszámon elérhető vagyok.

üdv

ja am vagyok még pár órát.. meg lehet 3kor felugrok még

jóklegyetek stb :lol:

És mit csinálsz ott? :huh:

Link to comment
Megosztás:

Én kb. 2 hónapja küldtem el az örök vadászmezőkre a fejhallgatóm. Zalman ZM-RS6F. 12e-ért vettem, 5.1-es. Volt hozzá vagy 5m vezeték és az egyik oldalon a hangszórónál eltört. Pedig annyi pénzért azt gondolná az ember, hogy nem 2 évre vesz ilyen fejhallgatót. Játék közben elkezdett recsegni, majd egyik oldal csöndes lett, én meg játékhevébenelkövetettfejhallgatótámadást intéztem ellene. :huh:

Ezért fogok legközelebb vezeték nélküli fülest venni, csak arcátlanul drágák a jobb típusok.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ezért fogok legközelebb vezeték nélküli fülest venni, csak arcátlanul drágák a jobb típusok.. :P

köbö 4 éve kaptam szülinapomra-névnapomra összevonva egy sony vezetéknélküli fejhalgatót. Utána tudtam meg hogy fater 3 hónapig kérdezgetett 6 ismerősön keresztül további ezer (köztük 2 önmagát DJ-nek valló) emberkét. Szal 90%-uk ezt böfögte be neki, úgyhogy ezt kaptam. qrvára szerettem. Aztán volt egy nagy pakolgatós, lakásátrendezés, és sikerült valakinek jól eltakarítania az adó részét, táppal együtt... :lol: tavaly ősszel találtam meg, egy másik átrendezésnél :huh: :lol: csak most meg éppen megint bútortologatás van, úgyhogy eltettem tuti helyre, senki hozzá ne nyúljon, mert kezét lábát eltöröm és beleállítom a hátába... ^_^

Heppibörszdéjtúújúúú-

Heppibörszdéjtúújúúúúúúú-

HeppibörszdéjtúújúúúLALEEEE-

Heppibörszdéjtúújúúú.

(inkább írásban, így sokkal kímélőbb :D B) )

Link to comment
Megosztás:

Bezzeg Sancit kivéve senki nem vette észre az én szülcsinapom.....vérig vagyok sértődve :P

Heppibörszdéjtúújúúú-

Heppibörszdéjtúújúúúúúúú-

HeppibörszdéjtúújúúúReeckatee-

Heppibörszdéjtúújúúú.

(még most is inkább írásban, még mindig sokkal kímélőbb biggrin.gif blush.gif )

:huh: bevallom, nem nézek soha semmit, csak ha visszaolvasok, és jönnek velem szemben a köszöntések, akkor beállok a sorba ^_^ :lol: (bár Lalee feltűnt mert tegnap este vótam iwiw-en amit rtkán teszek, és pont észrevettem B) )

Link to comment
Megosztás:

na jolvan urak

látom senkit se hatottam meg, hgy két hétig nem leszek ^_^

így aztán elköszönök, és majd két hét mulva írok, ha lezek, vagy reggel 3kor ha lesz erőb belőni a gépet :lol:

üdv

meg nem hatott, de a számot azé elmentettem telóba :lol: (ki tudja mikor kellhet B) )

Meg majd úgy írjuk a kommenteket mintha neked írnánk :P :huh:

Pacsi

Link to comment
Megosztás:

na jolvan urak

látom senkit se hatottam meg, hgy két hétig nem leszek :D

így aztán elköszönök, és majd két hét mulva írok, ha lezek, vagy reggel 3kor ha lesz erőb belőni a gépet :D

üdv

ittvagymég? :lol: Na csá! ^_^ B)

Viccet félretéve! Jót ne halljunk rólad! Mit fogsz melózni?

Bezzeg Sancit kivéve senki nem vette észre az én szülcsinapom.....vérig vagyok sértődve :D

Én is az iwiw-ről szoktam tájékozódni, ha fent vagyok. :P

Játék? :huh: Mi az? :lol: :P

Jelenleg ezzel játszom Wolfenstein Én inkább az FPS játékokat szeretem. :D

Link to comment
Megosztás:

bizony úgy van ahgy szokott lenni ilyenkor

órákig forgolódás nem alvás, aztán egyszer csak mégis, de rögtön ébresztő, és persze, hogy ilyenkor már 3 perc alatt vissza is alszok na de sebaj a kocsi még sehol, de hmarosan

dózerolás lesz orrvérzésig :huh:

napáá

Link to comment
Megosztás:

Nyomatékos? Rákérdezhetek? C14NZ? :D

Nem! 1,7DR. ;) :lol:

Nem a tengerimalacáról beszélt? :P :P

:P Újra kigyulladt az a mocskos vonóhorog ledje. de már nem érdekel, leragasztottam!

:D

tudom, én vagyok a b.zi, de engem addig idegesítene amíg nem működik rendesen ^_^ :D

Haver 307-esében tűnt fel a srácnak kb. 4 hónap használat után hogy tök sötétben kicsit parázslik a "csekkendzsín".

Nézem, refit kapcsolok, annak az ikonnak a fele nem látszik, nézem a mellette levőt, abba is van egy sötét fót. Eladóelvtárs fekete cikkcalaggal leragasztotta a visszajelzőt oszt kész is. :D ;) :huh: Haver wartburgból ült át, úgyhogy sok visszajelző-nézésre nem szokott rá :lol: Viszont az ótó amúgy hibátlanul múkodik (a hibaüzenet kiírását leszámítva) lassan egy éve. B)

Link to comment
Megosztás:

Nem a tengerimalacáról beszélt? :D :D

tudom, én vagyok a b.zi, de engem addig idegesítene amíg nem működik rendesen ^_^ :P

Haver 307-esében tűnt fel a srácnak kb. 4 hónap használat után hogy tök sötétben kicsit parázslik a "csekkendzsín".

Nézem, refit kapcsolok, annak az ikonnak a fele nem látszik, nézem a mellette levőt, abba is van egy sötét fót. Eladóelvtárs fekete cikkcalaggal leragasztotta a visszajelzőt oszt kész is. :lol: :D :huh: Haver wartburgból ült át, úgyhogy sok visszajelző-nézésre nem szokott rá :lol: Viszont az ótó amúgy hibátlanul múkodik (a hibaüzenet kiírását leszámítva) lassan egy éve. B)

És nem vitte el azóta márkaszervízbe hibakód-kiolvasásra?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.