Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

SP

ja jovan akkor, nem voltam tuti, hogy elektromos, meg kézi ugyan az, akkor nem is értem, hogymiért van külön árlistában a kettő, egy két ezer ft eltéréssel ^_^ no mindegy

a szín pedig:

Z 147 es.

én a carelloval szívtam....az szétszedhetetlen. vagyis hát dr fűrész megoldotta a dolgot :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

hűtővizem már eléggé retkes.

mosása??

az oké, hogy kiveszem atartályt a hűtőt, és kint elmosgatom, de a blok belseje??

kössem rá slagra, és nyomassam át azzal??

nem marad benne így sok csapvíz, abból meg vízkő, korrózió???

A blokkot öblítsd át egy kis teszkós deszt vízzel (5l-es pár száz ft), mert abból nagyobb megbontás nélkül nem jön le teljesen a lé. Szerintem ez elég lesz neki, nem szeretem a tisztítókat.

Sajnos hiába a gondoskodás, fél év múlva ugyan olyan lesz a fagyállód, mint csere előtt.

Link to comment
Megosztás:

Egy kis kikapcsolódásként: Mit lehet kezdeni egy tucat Suzukival?

http://www.youtube.com/watch?v=WfuQn7zlBRU

Egy ilyen "törjünkfocizzunk" olimpián én is szívesen részt vennék! :lol:

Vagy
^_^ :D

ut eszembe, hol van a kalapos szuzukis ? :huh:

a hülyék! B) :P

A kalapos szuzukis biztos öngyilkos lett, mert nem tudta feldolgozni az astrája elvesztését, a szutyoki meg nem vigasztalta meg! :lol:

Link to comment
Megosztás:

példa

akkor inkább megpótolom egy tizessel és megveszem az angel eyes-t

Olyan, mintha a tengeren autóznék! :lol: Csónakfíling! ^_^

akkor milyet érdemes venni? B)

Nekem is olyan volt amikor elvolt törve a jobb hátsó gátló, de a rugótörést abszolút nem vettem észre, amíg át nem cseréltem a gumikat.

hűtővizem már eléggé retkes.

mosása??

az oké, hogy kiveszem atartályt a hűtőt, és kint elmosgatom, de a blok belseje??

kössem rá slagra, és nyomassam át azzal??

nem marad benne így sok csapvíz, abból meg vízkő, korrózió???

De akkor mosd már ki a radiátort is. Amúgy írta már valaki, hogy adott neki slaggal.

Köszönöm szépen! :huh: s_r_www.kepfeltoltes.hu_.gif

Nehogy már azt hidd hogy kimaradsz, te is kapsz ajándékot. :P

Link to comment
Megosztás:

Alapvetően ezt mire is írtad ? :lol: ^_^ B) :P

Novy írta azthiszem a motor topikban, h volt egy kis afférja egy őzikével. Csak fogalmam nincs hogyan lehet idézni és másik topikba írni egyszerre. De ki fogom tapasznyalni... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Novy írta azthiszem a motor topikban, h volt egy kis afférja egy őzikével. Csak fogalmam nincs hogyan lehet idézni és másik topikba írni egyszerre. De ki fogom tapasznyalni... :huh:

Hát úgy, hogy ráklikkesz az idéz gombra aztán átmész bármelyik topikba, ott meg a hozzászólás-ra és szépen megjelenik az ablakodban az idézet.

Link to comment
Megosztás:

Hát úgy, hogy ráklikkesz az idéz gombra aztán átmész bármelyik topikba, ott meg a hozzászólás-ra és szépen megjelenik az ablakodban az idézet.

köszi! (hogyénerrenemgondoltamszmájli)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.