Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

én még most is azt ndom, hogy TYC nekem is az van, henignek is F Gábornak is és semmi bajuk vele, nekem az állítgatással vot bajom, mert kitekertem a csavart, és kiesett :huh: de beállítottam sak úgy, és nem mozog el, izzócserénél mozdul csak el.

bardinál 8700ft most is

Lalee te meg ezt megtudod hozatni a kettőt 10esbe magadnak.

azért erre még egy cseppet rá kell dobni, hogy meglegyen az Fk angel.

Link to comment
Megosztás:

én még most is azt ndom, hogy TYC nekem is az van, henignek is F Gábornak is és semmi bajuk vele, nekem az állítgatással vot bajom, mert kitekertem a csavart, és kiesett :huh: de beállítottam sak úgy, és nem mozog el, izzócserénél mozdul csak el.

bardinál 8700ft most is

Lalee te meg ezt megtudod hozatni a kettőt 10esbe magadnak.

azért erre még egy cseppet rá kell dobni, hogy meglegyen az Fk angel.

Tudom, de most vegyek normál fényszórókat, utána meg tavasszal szekrénybe velük, mert mindenféleképpen ki szeretném cserélni angel-re. Nem tudom. Majd még meggondolom, de írtam is, hogy a lámpacsere lesz az utolsó dolog, amit meg akarok ejteni.

Link to comment
Megosztás:

Tudom, de most vegyek normál fényszórókat, utána meg tavasszal szekrénybe velük, mert mindenféleképpen ki szeretném cserélni angel-re. Nem tudom. Majd még meggondolom, de írtam is, hogy a lámpacsere lesz az utolsó dolog, amit meg akarok ejteni.

meg akkor maszkot is cserélj, mert sanszos h nem fogsz találni 94 elötti angelt :huh:

Link to comment
Megosztás:

Tudom, de most vegyek normál fényszórókat, utána meg tavasszal szekrénybe velük, mert mindenféleképpen ki szeretném cserélni angel-re. Nem tudom. Majd még meggondolom, de írtam is, hogy a lámpacsere lesz az utolsó dolog, amit meg akarok ejteni.

ja nem

azt hittem műszakira kell már

akkor felesleges pénzkidobás lenne

én mondjuk egy bontott, de jó állapotú valeot szertnék olcsón megvenni baloldalit, mert egyrészt kiesett a csavar, mikor bal######oskodtam vele, másrészt meg most nekem is elüt egymástól a kettő kicsit.

nem fogsz járni bogáréknál?

érdeklődd már meg nekem

96 utáni motoros állítású valeo

meg akkor maszkot is cserélj, mert sanszos h nem fogsz találni 94 elötti angelt :huh:

az a leg kevesebb, rcingbazaron van 2 ezerért is

ha megtudnám lesni, hogy milyen is, és ha jó, meg is venném, anyit megér.

ja igen nekem, mert elvileg még festeni se kellene, mert ránézésre képről ugyan az a szín.

ja ugyan az a szín ^_^

elkeztem fényképezgetni az itteni ugyan ilyen astrákat.

van pár...

még a H is stimmel sokon

nézelődtem itt, és itt is akad B)

Brezsó is pl, meg gorbi tanbácsi is :lol:

Link to comment
Megosztás:

meg akkor maszkot is cserélj, mert sanszos h nem fogsz találni 94 elötti angelt :huh:

azt is cserélni akarom majd! ^_^

ja nem

azt hittem műszakira kell már

akkor felesleges pénzkidobás lenne

én mondjuk egy bontott, de jó állapotú valeot szertnék olcsón megvenni baloldalit, mert egyrészt kiesett a csavar, mikor bal######oskodtam vele, másrészt meg most nekem is elüt egymástól a kettő kicsit.

nem fogsz járni bogáréknál?

érdeklődd már meg nekem

96 utáni motoros állítású valeo

lehet jövőhéten valamelyik nap lenézek hozzájuk, mert szét akarok úgyis nézni :lol:

Link to comment
Megosztás:

ja nem

azt hittem műszakira kell már

akkor felesleges pénzkidobás lenne

én mondjuk egy bontott, de jó állapotú valeot szertnék olcsón megvenni baloldalit, mert egyrészt kiesett a csavar, mikor bal######oskodtam vele, másrészt meg most nekem is elüt egymástól a kettő kicsit.

nem fogsz járni bogáréknál?

érdeklődd már meg nekem

96 utáni motoros állítású valeo

az a leg kevesebb, rcingbazaron van 2 ezerért is

ha megtudnám lesni, hogy milyen is, és ha jó, meg is venném, anyit megér.

ja igen nekem, mert elvileg még festeni se kellene, mert ránézésre képről ugyan az a szín.

ja ugyan az a szín ^_^

elkeztem fényképezgetni az itteni ugyan ilyen astrákat.

van pár...

még a H is stimmel sokon

nézelődtem itt, és itt is akad B)

Brezsó is pl, meg gorbi tanbácsi is :lol:

minek vennél másik magasság állító motort? az is szar? kiveszed és átrakod, akár a tekerős lámpába :huh:

Link to comment
Megosztás:

milyen sárga index? :huh:

ja

neked már fehér van.

benéztem bocs ^_^

SP

ha jol tudom, te szoktál menni bontókba lökhárítókat kutatni stb

mennyi az esélye annak, hogy fényezett színazonos lököst találnánk, az én ezüstmetálomra???

árban hogy szokott alakulni?

milyen sárga index? :lol: Van 2 sárga búrám, ha kell, neked adom. B)

adjad, majd eladom vkinek öcázé :P

Link to comment
Megosztás:

hol írtam én ilyet, hogy veszek?

am is 3 van :lol:

lalee de ugye a sárga index az marad nem? ^_^

azt írtad h motoros állítású lámpát keressen...de tökmind1, mert ua...ebből gondoltam h egybe akarod megvenni...

SP

ha jol tudom, te szoktál menni bontókba lökhárítókat kutatni stb

mennyi az esélye annak, hogy fényezett színazonos lököst találnánk, az én ezüstmetálomra???

árban hogy szokott alakulni?

z157/147 vagy miaz? esély kb=0....ezüstöt ritkán bontanak :huh:

Link to comment
Megosztás:

meg akkor maszkot is cserélj, mert sanszos h nem fogsz találni 94 elötti angelt :P

vagy de? ^_^

létezik hogy ilyen létezik? B)

sárga indexbjúra? :lol: őőő izé az enyém éppen el van repedve :huh: :lol:

Egy darabig rá voltam izgulva a fehér indexre, de láttam egy piros caravant, facelift előtti fronttal, fehér index-el. Rájöttem hogy nem lesz a Ribinek fehér index :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.