Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Zotya975!

Bocs, hogy félreértettem, de nemrég nekem is hasonló gondjaim voltak /első fékbetét-csere, hátsó dob szorult, kézifékkötél elszakadt, , féltg-gumiharang is kiszakadt; ezeket mind a betétcsere után 2 héttel vettem észre, mikor fel volt emelve a gép/ mint az ismerősödnek, ezért gondoltam, hogy rólam beszéltél. Remélem nincs harag :lol: - rosszul értelmeztem, no :huh: Üdv!

Link to comment
Megosztás:

Zotya975!

Bocs, hogy félreértettem, de nemrég nekem is hasonló gondjaim voltak /első fékbetét-csere, hátsó dob szorult, kézifékkötél elszakadt, , féltg-gumiharang is kiszakadt; ezeket mind a betétcsere után 2 héttel vettem észre, mikor fel volt emelve a gép/ mint az ismerősödnek, ezért gondoltam, hogy rólam beszéltél. Remélem nincs harag ^_^ - rosszul értelmeztem, no :lol: Üdv!

Meg hát! :huh:

Egyéb.: most szerelem az asszony kismociját valami gond van a dekompressorral, igen nehezen indul el, leállítani meg csak úgy lehet ha elzárod a benzincsapot, vagy lehúzod a gyertyapipát. Levettem a HF-et kicsit be van ragadva a koksztól, meg szerintem nem is zár tökéletesen. Falsot is szív, meg ki is fúj mellette. Azon gondolkodtam ezt is be kéne csiszolni mint az szelepet, mert végülis az is, nem?

Link to comment
Megosztás:

Én meg ma néztem a forgalmimat és október 2-án lejár a műszakim. :huh: Amiket cserélni kell: 4 lengéscsillapító (tanácsolták cseréljem egyúttal a 4 rugót is), 2 toronycsapágy, az első futóműnél valami nem pászol, szal majd megnézem ott mi a bibi. De egyúttal megejtem a komplett kuplungszett cserét, a két első lámpa nem egyforma, meg be is vannak már mattulva, tehát 2 első lámpa, viszont itt gondoltam arra, hogy a zsír új lámpa nem olyan sokkal olcsóbb, mint az angel eye lámpa, a katalizátor előtt lévő rezonátorcsövet, mert el van törve. Egyenlőre ennyi, majd még elválik, ha át lesz nézve.

Link to comment
Megosztás:

Nem vált túlzottan az életed részévé ez a téma ? B) :P :lol: :D

Ugye nem alakulhat ki függőség? :lol: Az a napi 4-5 óra fórumozás soknak számítt? ^_^ :D

Én meg ma néztem a forgalmimat és október 2-án lejár a műszakim. :huh: Amiket cserélni kell: 4 lengéscsillapító (tanácsolták cseréljem egyúttal a 4 rugót is), 2 toronycsapágy, az első futóműnél valami nem pászol, szal majd megnézem ott mi a bibi. De egyúttal megejtem a komplett kuplungszett cserét, a két első lámpa nem egyforma, meg be is vannak már mattulva, tehát 2 első lámpa, viszont itt gondoltam arra, hogy a zsír új lámpa nem olyan sokkal olcsóbb, mint az angel eye lámpa, a katalizátor előtt lévő rezonátorcsövet, mert el van törve. Egyenlőre ennyi, majd még elválik, ha át lesz nézve.

Rugókat minek? Szerintem csak simán elég a gátlókat cserélni. Vagy dől valamerre?

Link to comment
Megosztás:

Én meg ma néztem a forgalmimat és október 2-án lejár a műszakim. :huh: Amiket cserélni kell: 4 lengéscsillapító (tanácsolták cseréljem egyúttal a 4 rugót is), 2 toronycsapágy, az első futóműnél valami nem pászol, szal majd megnézem ott mi a bibi. De egyúttal megejtem a komplett kuplungszett cserét, a két első lámpa nem egyforma, meg be is vannak már mattulva, tehát 2 első lámpa, viszont itt gondoltam arra, hogy a zsír új lámpa nem olyan sokkal olcsóbb, mint az angel eye lámpa, a katalizátor előtt lévő rezonátorcsövet, mert el van törve. Egyenlőre ennyi, majd még elválik, ha át lesz nézve.

ilyen angeleyest ne vegyél mert egy hulladék :lol:

Link to comment
Megosztás:

akkor milyet érdemes venni? :lol:

hát ha mindenképpen angeleyest szeretnél, akkor inkább az fkt ami különindexes....sokkal jobb a kivitelezés, anyagminőség, világítás...persze sima izzóval nem túl nyerő....de erről invictus-t kéne megkérdezni, mert ő halogennel használja :huh:

Link to comment
Megosztás:

hát ha mindenképpen angeleyest szeretnél, akkor inkább az fkt ami különindexes....sokkal jobb a kivitelezés, anyagminőség, világítás...persze sima izzóval nem túl nyerő....de erről invictus-t kéne megkérdezni, mert ő halogennel használja :huh:

Nem párásodik, a fénye szép, terített, jelenleg Tungsram megalight 50% izzók vannak bent, ezekkel teljesen jól látok éjjel, elégedett vagyok vele. Ami viszont nagyon tuti rajta, az a reflektor, szerintem az zsírabb mint a gyári. :lol:

Link to comment
Megosztás:

hát ha mindenképpen angeleyest szeretnél, akkor inkább az fkt ami különindexes....sokkal jobb a kivitelezés, anyagminőség, világítás...persze sima izzóval nem túl nyerő....de erről invictus-t kéne megkérdezni, mert ő halogennel használja :huh:

köszi! :lol: akkor majd körülnézek, mielőtt vennék valamelyiket. ^_^ Az első fényszórók lesznek az utolsók, amit cserélni fogok.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.