Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Jó napot kívánok! :lol:

'jócakát!

vagyi ami maradt belőle. ^_^

Hát nem sok minden! Egy két dolgot azért még lehet csinálni! :lol:

Az a fekete sapis fószer a barátom és többet tud az astrák lelki világáról,mint itt mi összesen! B)

Hmmmm.... nekem gyanús, azért nézz a körmére! :huh: :P

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

A Board Computert megvilágító két égőhöz hogyan férekhozzá? Mert az egyik ki van égve!

Köszi: Márk

Szerintem ugyanúgy mint a sima kijelzőhöz. Kiveszed az alatta taláható kis gumicsíkot, mögötte kicsavarsz 4 csavart, egy vékony drótra hajlítasz egy kis kampót, azzal előre lehet húzni. A hátuljában van bajonettzárral betekerve két izzó foglalatban.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ugyanúgy mint a sima kijelzőhöz. Kiveszed az alatta taláható kis gumicsíkot, mögötte kicsavarsz 4 csavart, egy vékony drótra hajlítasz egy kis kampót, azzal előre lehet húzni. A hátuljában van bajonettzárral betekerve két izzó foglalatban.

Mit lehet előre húzni, csak azt nem értem!

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ugyanúgy mint a sima kijelzőhöz. Kiveszed az alatta taláható kis gumicsíkot, mögötte kicsavarsz 4 csavart, egy vékony drótra hajlítasz egy kis kampót, azzal előre lehet húzni. A hátuljában van bajonettzárral betekerve két izzó foglalatban.

Zotya bázzeg... :huh: még mindig kettő (2) csavar fogja a MID-TID-BC-megf.szomtudjamiklehetnekmégújabbanabbanalikban-kat. A másik kettő már a műszerfalat fogja. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na mi van, mi ez a pangás? Esik az eső, még kocsit se lehet szerelni, meg a fórum is alszik. :huh: Milyen szar ez az új gugli startlap. :lol:

Mi az hogy esik? Hol? Gyere Szegedre ha napozni akarsz. Itt híre nincs esőnek! ^_^

Link to comment
Megosztás:

Sajna itt esik. :huh:

Jó nektek! Sokszor voltam Győrben az Auidál, de szinte mindig szélvihar és eső volt. Szeged az ellentéte. Ha hosszas várakozás után érkezik valami hidegfront, az úgy megy végig az országon, hogy mi észre sem vesszük.

Link to comment
Megosztás:

Na mi van, mi ez a pangás? Esik az eső, még kocsit se lehet szerelni, meg a fórum is alszik. :lol: Milyen szar ez az új gugli startlap. B)

Én meg egész nap a házban vagyok, mert kin olyan meleg van, hogy meggyullad az ember a napon! :lol: Itt is eshetne már az eső, mert aszály van! ^_^

Gaál Noémi meg innen gyűjti az infókat estére :huh:

Vagy az új mellére gyűjt! :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.