Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

ahhhaaa, ez tetszik, nem a vékony karimás részlegről való B) Faternak megmutatom az képet, mert ha nem jön be neki kormánnyal együtt fog kib.szni a kocsiból :huh: már inkább előre kérdezek, és utána költök. (amúgy ez tuti felmegy f-re? :lol: ) meg valahogy nem tudom elképzelni az én műszerfalamon hogy nézhet ki. ^_^ Majd keresek valami képet, csak volt már valaki ki feltette :P

Link to comment
Megosztás:

Amúgy jelzem, ugatást írtál, nem ugratást :lol: ^_^

Képeket nem csináltál ?

Ja, nem vettem észre. Nem fényképeztem, ott volt az asszony velem. Ma is volt néznivaló a balcsira vittem anyuékat, aztán sétáltunk vmi sétányon. Egy szöszke piros bikiniben ott riszálta magát az orrom előtt. :huh: Hazafele meg 10 kilóméteren keresztül kergettem egy Twinport 1.4 G astrát , ezekben nem 90 paci van? Nemigaz hogy nem bírja az emelkedőt. B)

Link to comment
Megosztás:

Ja, nem vettem észre. Nem fényképeztem, ott volt az asszony velem. Ma is volt néznivaló a balcsira vittem anyuékat, aztán sétáltunk vmi sétányon. Egy szöszke piros bikiniben ott riszálta magát az orrom előtt. :huh: Hazafele meg 10 kilóméteren keresztül kergettem egy Twinport 1.4 G astrát , ezekben nem 90 paci van? Nemigaz hogy nem bírja az emelkedőt. :P

Lehet rosszul rémlik, de a díjugratás nem úgy működik, hogy ember és ló közösen műveli ?

Máskor fotózd a lovakat rajta a csajokkal :lol: ^_^ B)

Link to comment
Megosztás:

kisebb vastagabb, aztán meg csak két cmel kisebb, vastagabbnak se sokkal vstagabb :lol:

a fogásával nincs bajom, mert biztos jó, de a közepe, az oké, hogy 3 küllős, de a formája "nekem" nem tetszik

SP képén meg csak nekem tünik hányásnak az a középkonzol, meg az hogy ki kell szinte szállni a kormányhoz? ^_^

nincs az nagyon ballra? :huh:

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk lehet 2 centivel kisebb az átmérője tippre.

Roppant sokat számít :huh: :lol: ^_^

Sose tudni mik múlhatnak két centin :lol:

Zoli, nem kell elhozni, elég ha utánvéttel küldöd :D

kisebb vastagabb, aztán meg csak két cmel kisebb, vastagabbnak se sokkal vstagabb :D

a fogásával nincs bajom, mert biztos jó, de a közepe, az oké, hogy 3 küllős, de a formája "nekem" nem tetszik

SP képén meg csak nekem tünik hányásnak az a középkonzol, meg az hogy ki kell szinte szállni a kormányhoz? :D

nincs az nagyon ballra? :P

Azt 4ezerér' nem mindegy mennyire van balra? B) Legalább nem veri be a fejét a... khm.... nemszótam, neménvoltam, pfuj miket mernek írni egyesek a nevemben... :D

Link to comment
Megosztás:

ahhhaaa, ez tetszik, nem a vékony karimás részlegről való :P Faternak megmutatom az képet, mert ha nem jön be neki kormánnyal együtt fog kib.szni a kocsiból :huh: már inkább előre kérdezek, és utána költök. (amúgy ez tuti felmegy f-re? :lol: ) meg valahogy nem tudom elképzelni az én műszerfalamon hogy nézhet ki. ^_^ Majd keresek valami képet, csak volt már valaki ki feltette :lol:

Nekem dezsőben ilyen van! B)

Link to comment
Megosztás:

kisebb vastagabb, aztán meg csak két cmel kisebb, vastagabbnak se sokkal vstagabb :huh:

a fogásával nincs bajom, mert biztos jó, de a közepe, az oké, hogy 3 küllős, de a formája "nekem" nem tetszik

Fogtál már ilyen kormányt F astrában?

Amúgy semmi gond vele szervó nélkül.Udi gépében volt először,bár neki gyári bőrözött van,de nagyon tetszett a fogása és mivel gyári,így a rendőr sem szólhat érte!

Előtte volt benne egy cali kormány,na az tényleg olyan volt mint egy malomkerék.

Link to comment
Megosztás:

Fogtál már ilyen kormányt F astrában?

Amúgy semmi gond vele szervó nélkül.Udi gépében volt először,bár neki gyári bőrözött van,de nagyon tetszett a fogása és mivel gyári,így a rendőr sem szólhat érte!

Előtte volt benne egy cali kormány,na az tényleg olyan volt mint egy malomkerék.

nah sikerült elképzelni hogy mutat egy szürke belsejű F-ben. (és csak a "Főnix Madár Hadművelet képekben...17DR FRVR!!!" linkre kellett kattintani hozzá. Meekora képzelőerőőm van :lol: )

Nah ezt a képet megmutatom jóapámnak, aztán megvárom melyik irányba kezdi mozgatni a fejét :huh:

Link to comment
Megosztás:

nah sikerült elképzelni hogy mutat egy szürke belsejű F-ben. (és csak a "Főnix Madár Hadművelet képekben...17DR FRVR!!!" linkre kellett kattintani hozzá. Meekora képzelőerőőm van :lol: )

Nah ezt a képet megmutatom jóapámnak, aztán megvárom melyik irányba kezdi mozgatni a fejét :huh:

erről le kell szokni....tények elé kell állítani, és akkor csak hápogni tud ^_^

enyém már csak utas lehet az astraban B)

Link to comment
Megosztás:

erről le kell szokni....tények elé kell állítani, és akkor csak hápogni tud B)

enyém már csak utas lehet az astraban :P

Aha, ezt az irányt követtem én is, egészen tegnapig amikor leb.szott a barátnőm előtt hogy mi a f.szért csuktam be az egeret. Mondom nem jobb lett? De-de, de a HF-be beletörtem az egyik csavart, és most ott kifúj és (ez volt a kedvencem) égeti! a hf-et. (igaz hogy az a csavar csak 7 hónapja van beletörve :lol: ) Nah mindegy, még egy ilyen vergődést nincs kedvem meghallgattatni a bnőmmel, meg magammal se nagyon. Sajnos még nem az én nevem szerepel a forgalmiban :huh: De ha egyszer az enyém fog... hííí miklesznekitt ^_^

Link to comment
Megosztás:

Aha, ezt az irányt követtem én is, egészen tegnapig amikor leb.szott a barátnőm előtt hogy mi a f.szért csuktam be az egeret. Mondom nem jobb lett? De-de, de a HF-be beletörtem az egyik csavart, és most ott kifúj és (ez volt a kedvencem) égeti! a hf-et. (igaz hogy az a csavar csak 7 hónapja van beletörve :lol: ) Nah mindegy, még egy ilyen vergődést nincs kedvem meghallgattatni a bnőmmel, meg magammal se nagyon. Sajnos még nem az én nevem szerepel a forgalmiban :huh: De ha egyszer az enyém fog... hííí miklesznekitt ^_^

idomítás kérdése....

másfél éve odaadtam neki. akkor még játékkerek voltak rajta, de végigverte a jobboldaliak oldalát. mondtam neki h ennyi volt az autód, nem vezetheted. 1x ment vele, mikor kipróbálta a motort, de mellette ültem. ennyi B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.