Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Akkor kérnék szépen 2 nagy adag pulykatekercset aszalt szilvával, áfonyaöntettel, pirított burgonyával, rizzsel, mellé vegyes vágottat köretnek, előtte aperitivnek ágyas barackot valamint 1 jó hideg sört. Ha mindezekkel megvagy desszertnek somlói galuskát és café grande-t.. A többit még meglátjuk... ^_^ :huh: :lol:

majd szóljál akkor, ha a te géped nyomatéka nagyobb az én hétfői gépeménél.

B)

tartok tőle, hogy erre nem lesz lehetőséged.

Link to comment
Megosztás:

Miről is beszélsz te? :lol:

Akarsz beszélni róla? ^_^ :huh:

arról hogy izélsz itt már mióta, hogy a te géped nyomatéka így meg úgy :P

na majd ha mutatok képekt a hétfői gépemről, ami remélhetőleg sokáig az én gépem lesz, na majd akkor nem lesz sehol se a te géped nyomaték ahhoz képest B)

ja kötélhzás jó ötlet SP de a lánc tovább bírná :lol:

sétáltatnám Sancit kocsistul :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Megvolt a kipufogó, és szeleptisztításom. :lol:

Veszprém- Brüsszel - Veszprém. Két nap alatt 2700 km. Ebből 2400 full autópálya. Csak néhány tizperces kévé és pisiszünettel megszakítva.

Féltem nekivágni, de nem volt semmi probléma. Pedig semmi felkészítés nem volt az autón. Csak beültem, és go.

Nekem jobban kellett volna a felkészülés. :huh: Ugy érzem, most kicsit jobban megy az autó, de ez talán a német gázolajnak is betudható.

Mindezt több mint egy éve lezárt AGR szeleppel. Tehát ettől senkinek nem kell félnie. A fogyasztásom 5.6 ra jött ki, full autópálya tempóban.

Oda üresen mentem, egyedül. Pár óra pihi után, hárman, full telepakolva indultunk vissza. Nagyon meg vagyok elégedve az olajkályhával.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Megvolt a kipufogó, és szeleptisztításom. :lol:

Veszprém- Brüsszel - Veszprém. Két nap alatt 2700 km. Ebből 2400 full autópálya. Csak néhány tizperces kévé és pisiszünettel megszakítva.

Féltem nekivágni, de nem volt semmi probléma. Pedig semmi felkészítés nem volt az autón. Csak beültem, és go.

Nekem jobban kellett volna a felkészülés. :huh: Ugy érzem, most kicsit jobban megy az autó, de ez talán a német gázolajnak is betudható.

Mindezt több mint egy éve lezárt AGR szeleppel. Tehát ettől senkinek nem kell félnie. A fogyasztásom 5.6 ra jött ki, full autópálya tempóban.

Oda üresen mentem, egyedül. Pár óra pihi után, hárman, full telepakolva indultunk vissza. Nagyon meg vagyok elégedve az olajkályhával.

Remek, akkor holnap el is tudnál jönni Pezoba. B)

Amúgy nem volt semmi gond a határokon? 100-zal átlépted a határokat? ^_^

Link to comment
Megosztás:

Remek, akkor holnap el is tudnál jönni Pezoba. :lol:

Amúgy nem volt semmi gond a határokon? 100-zal átlépted a határokat? :huh:

Pontosan. De azt is csak a magyar - osztrákon vettem észre. Máshol csak annyi, hogy másak a jelzések, amugy semmi gond nem volt. Most egy napig alszom.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.