Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

ma kaptam egy utánvétes csomagot 2870ért..

akkor mostnemtudom, hogy is van ez

de le..om

most a km órát is vagy forrasztgatom, vagy veszek másikat.

Hát ha ez segít rajtad bár fájó szívvel felajánlom a régi műszeregységből a kilóméterórát. :lol:

Ja, ma mentem Győrben és trafiztak a zsaruk a régi iparvágányoknál. Van belőle vagy 20 a városban, a gyár sincs már meg ahova vezettek, csak gondolom pénzbe kerül megszüntetni így hát maradnak. A KRESZ szerint itt ugyanúgy lassítani kell, mint az élő vágánynál, de ez akkor is genyóság. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Hát ha ez segít rajtad bár fájó szívvel felajánlom a régi műszeregységből a kilóméterórát. B)

Ja, ma mentem Győrben és trafiztak a zsaruk a régi iparvágányoknál. Van belőle vagy 20 a városban, a gyár sincs már meg ahova vezettek, csak gondolom pénzbe kerül megszüntetni így hát maradnak. A KRESZ szerint itt ugyanúgy lassítani kell, mint az élő vágánynál, de ez akkor is genyóság. :huh:

w1102es órám van, de megoldottam még délelőtt.

mostmár csak egy ó motor kell bele, amiveszi a a fordulatot, és ugrál vele a fordulatszámmérő :lol:

ez igencsak nyugodalmasan mozgatja ^_^

Link to comment
Megosztás:

Jó estét!

A napi km óra nullázóval szemben, az a zöld led a kormány mögöt/nál, ha világit az mit jelent? ha indexelek ellentétes ütemben villog?

Valaki meg tudná mondani mit jelent?

előre is köszi!

Milyen ikon van benne? Csak két zöld ikonról tudok az egyik az indexé, a másik meg talán az utánfutó visszajelző a reflektor kékje mellett balra.

Link to comment
Megosztás:

ok akkor máshogy kérdezem? miért villog? idegesit sötétben, az ablakon látom a ledet!

Ez mondjuk valóban érdekes, mert úgy tudom, hogy nem kéne villognia ha nincs rákötve semmi a vonóhorogra, csak egyet villannia, amikor bekapcsolod az indexet. Előtte nem villogott ügye? Akkor meg kéne nézni hátul a csatit, lehet valahol testel a vezeték.

Link to comment
Megosztás:

Valami kontakthiba lehet. Vonóhorgod van?

Vonohorog van.

Ez mondjuk valóban érdekes, mert úgy tudom, hogy nem kéne villognia ha nincs rákötve semmi a vonóhorogra, csak egyet villannia, amikor bekapcsolod az indexet. Előtte nem villogott ügye? Akkor meg kéne nézni hátul a csatit, lehet valahol testel a vezeték.

elötte nem villogot, nem is világított. folyamatosan világit kivéve ha indexelek, akkor ellenkező ütemben villog mint az index.

megnéztem a csatit, semmi különlegeset nem láttam. majd holnap fényes nappal is azért mégegyszer megnézem.

Segitsetek mert nem fogok tudni aludni!

Link to comment
Megosztás:

Vonohorog van.

elötte nem villogot, nem is világított. folyamatosan világit kivéve ha indexelek, akkor ellenkező ütemben villog mint az index.

megnéztem a csatit, semmi különlegeset nem láttam. majd holnap fényes nappal is azért mégegyszer megnézem.

Segitsetek mert nem fogok tudni aludni!

Zotyának és Daykillernek igaza lesz, testelési hiba és vagy megnövekedett átmeneti ellenállás v.melyik csatlakozásnál.

Link to comment
Megosztás:

Ne gondolj rá, mi baj lehet belőle, max. zárlat, de úgyse gyullad ki a kocsi, előbb olvad ki a bizti....általában. :huh: Valahol ki lehetnek kopva a vezetékek, és összeérnek/letestelnek.

Szerintem ettől megnyugodott! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Remélem. ^_^ De csak kontakt, testelés lesz. Nekem is van valami gubac, ha csak gyujtáson van akkor nem alszik el a kézifék visszajelző amikor kiengedem, csak ha jár a motor. De igen ritkán van ilyen szitu, így hát hagyom.

Nekem meg sosem világít a töltésjelzés, csak leállítás után... :huh:

Amúgy rajz szerint (96/9-től) a villogtató egység 2-es pontjára van kötve a visszajelző gyárilag. Ahogy elnézem akkor kéne ellentétesen villognia, mivel a műszeregységben a visszajelző alapból testet kap az egyik oldalon.

A normális visszajelző meg azért villog ellentétesen, mint ahogy az indexlámpák, mert amikor nem világít, akkor mindkét pontján 12V van és a villogtató egység ilyenkor testet és 12V-t kapcsolgat azon az egy lábon, a másikon állandó 12V. Ez csak plusz információ annak, aki esetleg nem érti, hogy miért nem akkor világít a visszajelző, mikor az index lámpák világítanak.

Egyébként ezért sem villog a visszajelző elakadásjelzésnél gyújtás nélkül ha LED-et raksz a visszajelzőhöz, ahogy én. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Heh, ma délután meglőttem egy C20NE kadétot :P csúnyán porig aláztam vele egy 132 (plusz 5 ló "chiptuning" matrica és még 2 ló lexus hátsó lámpák :lol: ^_^ ) PDTDIWRCGTR Pócwágent :huh: szegény mocskosul erőlködött meg lövöldözött olyan koromfelhőket mint Dáwid ribije de végül feladta mikor a cikcakkos Bakonyban 3 km-et vertem rá 5-ön.. B)

Link to comment
Megosztás:

Jáááj gyerekek. Tegnap este becsuktam az egeret. Meglett az erő a gépezetben

Én már pár hónappal ezelőtt mondtam neked, hogy zárd le, megéri! :P ^_^ Nekem már vagy másfél éve le van zárva és frankó! B)

Dáwid! Szerinted miért merek az enyémmel kötözködni 1-2 hasonló kaliberű benyással? :lol: :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Menj és adományozz valamit templomépítésre és kérd az Istent, hogy Dáwid span ezt ne vegye észre ^_^ B) :P

Túl voltam már rajta a megírást követő 2. percben, de sajnos tudom hogy miket tud eregetni a kipuff.-om, úgyhogy nem kötözködök. Igyekszem nem bántani, emberi használat mellett nem csinál ködöt. :huh:

evvan. tervben van egy generál vagy csere, de még csak távlatilag. Rá kell készülni erre :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.