Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nnahkéremszépen. Üdvözlöm a társaságot. ^_^

Megggggyüttem a nyaralásbúúúúúúúú. :huh:

A GyIK-ban már dóóóóógoztam is. :D

Viszont ennyit vissza nem olvasok. :D

Úgyhogy ezentúl lehet rettegni a szigoromtól. :P

ui. Majd elfelejtettem. Alex, köszi a segítő szándékot.

Üdvözlet Főnök! :D

Köszönöm a GyIK-os munkádat, kis ötös. :lol:

Pedig lehet érdemes lenne visszaolvasnod, nem szoktam árulkodni de... :lol:

Közben szerkesztettem az előzőt.

Ne rágd magad. Nem volt annyira vészes. Még utána megjártam vele Ajkát, meg haza is jöttem. Szóval kibírta. :D

Meghót a gépsas? B)

Link to comment
Megosztás:

Üdvözlet Főnök! :P

Köszönöm a GyIK-os munkádat, kis ötös. B)

Pedig lehet érdemes lenne visszaolvasnod, nem szoktam árulkodni de... :huh:

Meghót a gépsas? ^_^

Nincs mit. :D

Nem baj, akkor sem olvasok vissza. :lol: :lol:

Nem, nem "hót" meg. Csak a szervoolajam kezdett kicsit kevés lenni. De még mindíg beleér a nívó, úgyhogy majd vmikor felöntöm.

Link to comment
Megosztás:

Nincs mit. :P

Nem baj, akkor sem olvasok vissza. :huh: B)

Nem, nem "hót" meg. Csak a szervoolajam kezdett kicsit kevés lenni. De még mindíg beleér a nívó, úgyhogy majd vmikor felöntöm.

Ezért van nekem a kocsiban minden olajból tartalék. Enni nem kér. :lol: Ha erre jártál volna, adtam volna egy flakonnyit.. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Hja igen. Voltam fehérváron, és mintha a BC kalibrálta volna magát, már nem írkál részterhelésen 39,8l/100km-es fogyasztást, hanem 3-4 között ugrál. Valamint a sebességfüggő hangerőszabályzást is ki tudtam már próbálni rendesen... a végén már bele kellett nyúlnom, mert annyira üvöltött. :lol:

Hazaérve leparkoltam, a motor jár egyenletesen, de a fordulatszám mutató fel-le mozgott pár másodpercig, majd beállt... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Nekem az lenne a kérdésem, hogy C/X14NZ-nél hol van hivatalosan a helye és hogyan van rögzítve az az ufo alakú 3-csatlakozós vákuumszelep, amiről a belső keringetés csöve is megy? Van valakinek képe róla? Nekem mióta megvan a kocsi, az szelep a csöveken lóg a motortérben, gondoltam a helyére tenném.

Link to comment
Megosztás:

Nekem az lenne a kérdésem, hogy C/X14NZ-nél hol van hivatalosan a helye és hogyan van rögzítve az az ufo alakú 3-csatlakozós vákuumszelep, amiről a belső keringetés csöve is megy? Van valakinek képe róla? Nekem mióta megvan a kocsi, az szelep a csöveken lóg a motortérben, gondoltam a helyére tenném.

Én eddig mindenkinek az autójában lógva láttam, ha arra a kis kütyüre gondolsz, ami a tűzfalnál van.

Link to comment
Megosztás:

Arra, csak ahogy néztem pl. hasznaltauto.hu-s képeken, nem is lászik általában az a szelep, ezért gondoltam, hogy van valami rögzítési helye.

Nekem pl nincs is benne ilyen. Várgesztesen még kérdeztem is hogy az mi a rock, mert nekem olyan nincs, aztán valakinek az autójában volt, valakiében nem, pedig volt ott jópár c14nz.. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Nekem az lenne a kérdésem, hogy C/X14NZ-nél hol van hivatalosan a helye és hogyan van rögzítve az az ufo alakú 3-csatlakozós vákuumszelep, amiről a belső keringetés csöve is megy? Van valakinek képe róla? Nekem mióta megvan a kocsi, az szelep a csöveken lóg a motortérben, gondoltam a helyére tenném.

na így e ni:

http://xfree.hu/kep_show.tvn?SID=176c10dbb...&aid=150447

Link to comment
Megosztás:

Nnahkéremszépen. Üdvözlöm a társaságot. :lol:

Megggggyüttem a nyaralásbúúúúúúúú. :huh: ^_^

A GyIK-ban már dóóóóógoztam is. :D

Viszont ennyit vissza nem olvasok. :lol:

Úgyhogy ezentúl lehet rettegni a szigoromtól. B)

ui. Majd elfelejtettem. Alex, köszi a segítő szándékot.

Én is most jöttem meg Zánkáról, nem mertem hosszabb időre lemenni, mint 2 nap, mert így is 1 óra mig visszaolvasok, meg a kutya is képennyalt fültől-fülig, mert nem látott szombat óta. :D Volt egy-két hűha, de semmi extra, pár kisköcsög megdobált iszappal, gondoltam kibacok velük, ott feküdt a parton egy nagy darab állat, olyan vastag keze volt mint nekem a derekam, mondom fejbeqrom labdával, aztán odaadom a lasztit az iszapos kiscsákóknak, hogy a tiétek lehet. :P De aztán életben hagytam őket. :D

Link to comment
Megosztás:

Én is most jöttem meg Zánkáról, nem mertem hosszabb időre lemenni, mint 2 nap, mert így is 1 óra mig visszaolvasok, meg a kutya is képennyalt fültől-fülig, mert nem látott szombat óta. :lol: Volt egy-két hűha, de semmi extra, pár kisköcsög megdobált iszappal, gondoltam kibacok velük, ott feküdt a parton egy nagy darab állat, olyan vastag keze volt mint nekem a derekam, mondom fejbeqrom labdával, aztán odaadom a lasztit az iszapos kiscsákóknak, hogy a tiétek lehet. :huh: De aztán életben hagytam őket. :lol:

Nagyon furcsán néztél volna ki dagadt orral, letépett fülekkel, és a karoddal a hátadban. ^_^ B) :P

Link to comment
Megosztás:

Nagyon furcsán néztél volna ki dagadt orral, letépett fülekkel, és a karoddal a hátadban. :lol: ^_^ B)

Áhh... :huh:

El kell, hogy keserítselek, én így is furcsán nézek ki. :D :D

Legalább van önkritikád. :D

Ha Tiv egyszer eljönne Pezo talira (ami nem fog megtörténi szerintem :P) akkor megtudná... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nnahkéremszépen. Üdvözlöm a társaságot. :lol:

Megggggyüttem a nyaralásbúúúúúúúú. :huh:

Mi még most kezdtük el igazán B) szóval akinek van kedve nyugodtan legurulhat Balatonakalira. A CBA után Fövenyes felé kb 2-300 méterrel kell lefordulni jobbra és a vasút előtt balra (jobb felől van egy COOP bolt). Amúgy Vasút sor 2 (bár a kocsim erősen kiszúrható az udvaron, főleg hogy az egyetlen nádtetős ikerház) és a kecó előtt van egy ingyenes parkoló, a strandra a beugró meg 390 píz/fő/nap (többszöri belépéssel). Teló elvileg nálam szal 70/2351470-en csöröghet bárki ha nem találna ide... ^_^

Link to comment
Megosztás:

akik cseréltek fordulatszámmérős km órát, és a w szám miatt cserélni kellett a sebeségmérő egységet.

akkor csak a 4 csavar ki a hátuljából, és ki is jön?

sebességjeladóval nem kellett mókolni?

Meg le kell húzni azt a rugós fémszorítót, ami a 3 érintkezős fóliát szorítja a helyére. Huh, jeladó, az melyik is?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.