Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

felkelek reggel, hogy anyámat bevigyem melózni, 6kor, hazajövök, mondom 8ig még alszok, majd bemegyek a munkanélkülibe akkor, akkor már nincs sor.

felkelek 8kor nézem a könyvet 8.18. nézem a naptárt az keddi nap, gondolkodom, dehát az keddi nap, ma meg hétfő van.

bekapcsolom a gépet, az meg írja, hogy szombat van :huh:

ezért nem tudtam elszámolni magamban a hétvégével :LOL

Link to comment
Megosztás:

felkelek reggel, hogy anyámat bevigyem melózni, 6kor, hazajövök, mondom 8ig még alszok, majd bemegyek a munkanélkülibe akkor, akkor már nincs sor.

felkelek 8kor nézem a könyvet 8.18. nézem a naptárt az keddi nap, gondolkodom, dehát az keddi nap, ma meg hétfő van.

bekapcsolom a gépet, az meg írja, hogy szombat van :huh:

ezért nem tudtam elszámolni magamban a hétvégével :LOL

Szomorú tény, de igaz..... Múlthéten tesó megkért, hogy vigyem el a munkanélküli központba! Mikor odaértünk kb 30 ember kint toporgott az ajtó előtt. Mondtam is tesómnak, hogy korán jöttünk, mert nincs nyitva. Aztán tesó felvilágosított, hogy már egy órája nyitva van, csak az a 30 ember már nem fér be..... Azt hittem elájulok!!!

Link to comment
Megosztás:

Szomorú tény, de igaz..... Múlthéten tesó megkért, hogy vigyem el a munkanélküli központba! Mikor odaértünk kb 30 ember kint toporgott az ajtó előtt. Mondtam is tesómnak, hogy korán jöttünk, mert nincs nyitva. Aztán tesó felvilágosított, hogy már egy órája nyitva van, csak az a 30 ember már nem fér be..... Azt hittem elájulok!!!

Sajnos nálunk is ez a helyzet. :huh: Faterom múltkor 4,5 óra múlva került sorra.

Link to comment
Megosztás:

No cartárs urak, vagy 2 órája megérkeztünk Balatonakaliba B) csobbanás úgy 50 méterre, a csajok jók szal sirályság van :P :lol: , én már betéptem 1 sörtől :huh: haver a gumidinnyéjét már átküldte a szomszédba nagylol.gif a másik cimbi meg a csoda tudja hol késik már a kajával... ^_^

Ja, meg megpróbáljuk megfoltozni a gumicsónakomat.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

No cartárs urak, vagy 2 órája megérkeztünk Balatonakaliba B) csobbanás úgy 50 méterre, a csajok jók szal sirályság van :P :lol: , én már betéptem 1 sörtől :huh: haver a gumidinnyéjét már átküldte a szomszédba nagylol.gif a másik cimbi meg a csoda tudja hol késik már a kajával... ^_^

Ja, meg megpróbáljuk megfoltozni a gumicsónakomat.. :lol:

Kellemes pihenést, és jó szórakozást! :D

Link to comment
Megosztás:

No cartárs urak, vagy 2 órája megérkeztünk Balatonakaliba :P csobbanás úgy 50 méterre, a csajok jók szal sirályság van :lol: :D , én már betéptem 1 sörtől :huh: haver a gumidinnyéjét már átküldte a szomszédba nagylol.gif a másik cimbi meg a csoda tudja hol késik már a kajával... ^_^

Ja, meg megpróbáljuk megfoltozni a gumicsónakomat.. :lol:

Guminőnek nézte valaki is kiszúrta? B) :D

Link to comment
Megosztás:

jaaa

tehát akkor nem is kell B)

De kell, mert különben végig rossz fogyasztási adatokat fog írni mint nekem. :lol: Érdemes beállítani, ha lehet. A GD szoftver tudja az X16SZR-t (C16NZ) és a 16665-ös impulzust, ezt már kiderítettem. ^_^

Illetve C14NZ-től C16SE-ig tökmindegy melyik motor van bent, mindegyiknek ugyanaz a kódja, C18NZ-től változik. Jelenleg nekem C20NE-re van lőve. Fura is, hogy részterhelésen 2,2l/100km a fogyasztás szerinte. :huh:

Link to comment
Megosztás:

De kell, mert különben végig rossz fogyasztási adatokat fog írni mint nekem. :lol: Érdemes beállítani, ha lehet. A GD szoftver tudja az X16SZR-t (C16NZ) és a 16665-ös impulzust, ezt már kiderítettem. ^_^

Illetve C14NZ-től C16SE-ig tökmindegy melyik motor van bent, mindegyiknek ugyanaz a kódja, C18NZ-től változik. Jelenleg nekem C20NE-re van lőve. Fura is, hogy részterhelésen 2,2l/100km a fogyasztás szerinte. :huh:

magyarul?

Link to comment
Megosztás:

Link.

Tehát nekem a 081-es kód kell, hogy halálpontos legyen. Amúgy bocs, tévedtem. C18XE-től változik. Kár hogy angolra nem lehet lőni, mert akkor gallon és mérföldben mér. :huh:

nem működika link

deez most egy progi, amit otthon is le lehe futtatni rajta, és beállíthatod???

Link to comment
Megosztás:

nem működika link

deez most egy progi, amit otthon is le lehe futtatni rajta, és beállíthatod???

Hja, bocs, akkor csak simán: Link Oszt downloadsba a MID 94-est nyisd meg.

Amúgy nem, csak Tech2-vel állítható. :lol:

És ha a 109-est írod bele? Akkor angol és km-ben mér...

:huh: Köszi! Az pont jó lenne nekem. 16665-ös impulzus miatt leginkább. Majd megmondom nekik, ha eljutok odáig még idén. Nem tudom mennyi az óradíj Veszprémben vagy Fehérváron a márkaszervízben. ^_^ Mondjuk spzoli nagyobb bajban lesz, neki ügye átalakított és kitudja milyen impulzus jeladója van. SZR-t csak 16665-ös impulzussal adták. B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.