Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Jah.. :D ha megérem a holnapot.. :huh:

Engem ismét akadályoz(na) a sors B) tavaly előtt az ágy lábába rugtam bele, eltört 2 lábujjam, tavaly a bejárati ajtó küszöbe rendezte a másik hármat, most meg a sz.gép asztal kihúzható része zúgott rá mindre :P hát ilyen nincs a világban sem... ^_^ :lol:

jobb ha nem írok semmit :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jah.. :D ha megérem a holnapot.. ^_^

Engem ismét akadályoz(na) a sors :lol: tavaly előtt az ágy lábába rugtam bele, eltört 2 lábujjam, tavaly a bejárati ajtó küszöbe rendezte a másik hármat, most meg a sz.gép asztal kihúzható része zúgott rá mindre :D hát ilyen nincs a világban sem... :P B)

Ilyen szerencsétlen nem lehetsz...nem bagyunk rokonok? :huh:

Esetleg Ticia tegnap mutatványát megemlíthetnéd :D :D

Na hogy is volt? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem kizárt.. :lol:

Dehogyneeeeem :huh: tönkre.. :lol: ^_^ B)

holnap ládateszt... vettem ócsóba egy dupla 30as ládát, vágok hozzá egy adaptert, és egy 25össel akarom kipróbálni... hogy mégis azzal hogyan szólna.

ja meg a bandpassba kipróbálom, hogy ha a szubcső helyétegy terelőlap veszi át, akkor mi is lesz, szuszogás téren. :P

Link to comment
Megosztás:

azért a te vízszagolós mutatványod is funny volt B)

a mutatvány meg annyi volt, hogy nyitotta ki a kocsiajtót, közben meg elhajolt a faág elől, és koppanás lett a vége. szegény ^_^

Mi koppant a faág, vagy az ajtó? A főnőköm meg szált ki a kocsiból, közben meg mutattam neki egy hűhát és odacsukta saját kezét. Bentről láttam az újjait. :P És még én voltam a hibás!!! :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mi koppant a faág, vagy az ajtó? A főnőköm meg szált ki a kocsiból, közben meg mutattam neki egy hűhát és odacsukta saját kezét. Bentről láttam az újjait. B) És még én voltam a hibás!!! :huh: :lol:

szatír ^_^

Link to comment
Megosztás:

én a koppanásra értettem, de látszik ma este neked is bekoppant már a fejed ^_^ :huh:

nyílván ha jegelni kellett, és elhajolt a faág elől akkor nem a postás koppant...ezután már könnyű összerakni, h előszövet koppant fémvázon, és azóta terminátor a kisasszony :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az a 4 darabkábé 2.5X5cm-es műanyag, ami a kapaszkodók vonalában van? Allulról kell felpattintani, felnyílik, mint egy kis ajtó. Én azt hittem ruhafogas tartó, mert bellül olyan érdekes nyílása van. Kis csavarhúzóval lehet allulról felfeszíteni. Ha meg ki is akarod venni őket, akkor van bennük két pöcök, vagy benyomod, de akkor beesik, vagy visszagörbített bicikliküllővel kinyomod bellülről.

Köszi, rájöttem B) (és csak egyet kellett hozzá majdnem eltörnöm ^_^ ) tetőkárpitot kikaptam, antennát kicseréltem (még kábelezés alatt) és rájöttem hogy nem a tetősínnél folik be az víz :lol: A bal hátsó ablak (a csomagtartónál) ahogy a gumi rész le van csavarozva az oszlophoz, ott valaki egyszer valamikor megtépte a felső csavart, és ezzel kihúzta a lemezt, meg kiszakította a gumiból az alátétet, és így a csavar vezette be a lét. ablak ki, szilóval kinyomva az oszlopnál, most ázzál be kocsog :huh: :P

Link to comment
Megosztás:

Mi koppant a faág, vagy az ajtó? A főnőköm meg szált ki a kocsiból, közben meg mutattam neki egy hűhát és odacsukta saját kezét. Bentről láttam az újjait. :P És még én voltam a hibás!!! :huh: :lol:

szerintem meg a feje az ajtón.

nyílván ha jegelni kellett, és elhajolt a faág elől akkor nem a postás koppant...ezután már könnyű összerakni, h előszövet koppant fémvázon, és azóta terminátor a kisasszony B)

teccik már érteni???

Zotyának nem állt össze, gondoltam kisegítem ^_^

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.