Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ez az, te is fiam Dáwid?!?! Forgasd meg jobban a kést! :huh: :D

Hát bocsi apu :D :D

Nah, itt vagyok az velencei víznél, 3 láda szerszámmal, 2 új tetősínnel, pár km-nyire tőlem egy javítható tetőkárpittal (Pepénél van), egy komplett hátsó ülés sorral, és egy új antennával-antennakábellel-erősítővel. Már csak az a bibi hogy nincs itt az autó... ^_^ B) :P :lol: Megőrülök.... :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

voltunk tegnap fürdeni

king volt

csak az idő nem volt vmi hudejó.

még eccer jólenne lemenni fürdeni.. szted? :huh:

Mi hétfőn voltunk kint a strandon (Sóstón). Délután olyan 1 körül elugrottunk a sógorral elintézni valamit, persze nem öltöztem át, csak felkaptam egy pólót, mert úgy gondoltam, hamar végzünk. De nem így lett. kb. fél órát álltam a klíma előtt és nyomta rám a hideget. Estére belázasodtam mint atom, azóta döglök itthon.

Link to comment
Megosztás:

mennyi problémátok van :huh:

El se tudod képzelni mennyi, például Pepe nem veszi föl a telefont, apám elment vásárolni a Ribivel, a barátnőm nincs itt, kula az idő, reggel alsógatyában leszambáztam kajálni, aztán amikor jöttem föl a lépcsőn, a szél megfújt egy vizes fát amikor eljöttem alatta - azthittem ott kapok rohamot, és még a hátam is viszket. Csoda hogy élek :lol: B) ^_^

Link to comment
Megosztás:

Olajsár.....mi az? ^_^ B)

Ugorj be hozzám autót mosni, és megtudod :P :D :lol:

Ma úgyis nagy szétborítás lesz, meg mosás-polírozás, üléscserélés, tetősíncserélés, antennacsere, antennakábel csere, aztán sztem lecsukom az egeret, de az még nincs eldöntve :lol: :huh:

Link to comment
Megosztás:

Miért eddig kormány nélkül ótóztál???? :lol: ^_^

jaja, hangvezérléses volt, de kezdtem unni hogy kiabáljam neki hogy "Vigyázzá!!!! öregnéni, forduljmá''' " berekedtem, úgyhogy kap kormánykereket :huh:

Amúgy csak lyukasra kopott, és már a felső részén morzsolódik a szivacsos része, úgyhogy csereérett már egy ideje B)

Link to comment
Megosztás:

jah, amiért feljöttem:

ZOOOOOTYAAAAA!!!! SEGÍÍÍCCSÉÉÉ'!!!!

A tetőkárpitnál, a kapaszkodók előtt, meg a csomitartó és az utastér elválasztásánál, azok a műanyag carok, ahova a kutyahálót is be lehet akasztani, hogy jönnek ki? ^_^ B) Az istennek nem pattannak ki semerre nekem. Egyáltalán hol vannak a patentjai? a két oldalán, vagy alul-fölül? :lol: segítség plíííz :huh:

Link to comment
Megosztás:

jah, amiért feljöttem:

ZOOOOOTYAAAAA!!!! SEGÍÍÍCCSÉÉÉ'!!!!

A tetőkárpitnál, a kapaszkodók előtt, meg a csomitartó és az utastér elválasztásánál, azok a műanyag carok, ahova a kutyahálót is be lehet akasztani, hogy jönnek ki? ^_^ B) Az istennek nem pattannak ki semerre nekem. Egyáltalán hol vannak a patentjai? a két oldalán, vagy alul-fölül? :lol: segítség plíííz :huh:

Az a 4 darabkábé 2.5X5cm-es műanyag, ami a kapaszkodók vonalában van? Allulról kell felpattintani, felnyílik, mint egy kis ajtó. Én azt hittem ruhafogas tartó, mert bellül olyan érdekes nyílása van. Kis csavarhúzóval lehet allulról felfeszíteni. Ha meg ki is akarod venni őket, akkor van bennük két pöcök, vagy benyomod, de akkor beesik, vagy visszagörbített bicikliküllővel kinyomod bellülről.

Link to comment
Megosztás:

jah, amiért feljöttem:

ZOOOOOTYAAAAA!!!! SEGÍÍÍCCSÉÉÉ'!!!!

A tetőkárpitnál, a kapaszkodók előtt, meg a csomitartó és az utastér elválasztásánál, azok a műanyag carok, ahova a kutyahálót is be lehet akasztani, hogy jönnek ki? ^_^ B) Az istennek nem pattannak ki semerre nekem. Egyáltalán hol vannak a patentjai? a két oldalán, vagy alul-fölül? :lol: segítség plíííz :huh:

Balta ?

Mondjuk nem túl elegáns, de célravezető megoldás :P :lol: :D :D

Link to comment
Megosztás:

Nah, kibeleztem az utasteret, érdekes módon a vezetőoldali taposólemez van átrozsdásodva, de az anyósoldali szürke szivacs volt vizes. Az asszony azt mondta esőben folyik be a víz az ablaknál. Hát kösz hogy szóltál. B) Csak úgy tudtam kivenni a szőnyeget meg a szivacsot hogy középen kettévágtam a váltórúd alatt, mert egy darabból vannak. Vagy tovább kellett volna bontani, de ehhez nem volt kedvem. Betömködtem a lyukat a kocsi alján kátránnyal+ fellül raktam rá egy darab kátránypapírt, legalább víz ne jusson be kintről. Hagytam száradni mostanáíg, aztán visszapakoltam mindent, mert holnap Balcsi. Majd el ne felejtsem hova nem szabad lépni. :huh: Így nem megy át jövőre a műszakin az tuti, addíg ki kell karosszériáztatnom. A küszöböket is pöttyözi már rendesen azokat is kéne cserélni, meg akkor már a tankbeömlő felett is. Ugrott a jövő évi költségvetés, meg az SE-projekt is. :lol: Viszont jó hír hogy megtaláltam a törött fúrószárat amiről azt hittem a műszerfalban van, a kardánbox alatt volt. De hogy hogyan ment oda? ^_^

Link to comment
Megosztás:

holnap Balcsi

Jah.. :lol: ha megérem a holnapot.. :huh:

Engem ismét akadályoz(na) a sors B) tavaly előtt az ágy lábába rugtam bele, eltört 2 lábujjam, tavaly a bejárati ajtó küszöbe rendezte a másik hármat, most meg a sz.gép asztal kihúzható része zúgott rá mindre :P hát ilyen nincs a világban sem... ^_^ :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.