Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Tudtátok hogyha az egyik kerék a levegőben van akkor az pörög a másik meg áll? :huh: Tök jó nem? :lol:

talán ezért létezik a difi ^_^

ilyenkor úgy érzékeli, mintha kanyarba lennél, egyik kerék jobban terhelődik, mint a másik, mint pl kanyarban, és leveszi a terheltről az erőt.

egyszer én is jártam így, hót fáradtan reggel, csak én keresztbe tolattam le.

traktor húzott ki a vonóhorognál keresztbe, félig füvön állt, meg poros volt a bicikliút, így könnyen kicsúszott.

Link to comment
Megosztás:

talán ezért létezik a difi :lol:

ilyenkor úgy érzékeli, mintha kanyarba lennél, egyik kerék jobban terhelődik, mint a másik, mint pl kanyarban, és leveszi a terheltről az erőt.

egyszer én is jártam így, hót fáradtan reggel, csak én keresztbe tolattam le.

traktor húzott ki a vonóhorognál keresztbe, félig füvön állt, meg poros volt a bicikliút, így könnyen kicsúszott.

Nekem végülis kijött volna amikor kipakoltam, csak az új teló vége volt a betontuskón nem mertem erőltetni. Most viszont alánéztem mekkora az a két kis rozsdafolt a jobb küszöb mellett a taposólemezen. Kivettem a küszöbburkolatot, felhajtottam a szőnyeget, szivacsot.....hááááát, szoktátok nézni a Frédi-Bénit? :huh: Gyakorlatilag szendvizspanel. Allul az alvázvédő, fellül a bitumen lemez, közte meg a rozsda-szalámi. Ha nyomkodom roszog mint az anyja pic@ája! Ide is CO kell, vagy lehet heggeszteni trafóval?

Link to comment
Megosztás:

Nekem végülis kijött volna amikor kipakoltam, csak az új teló vége volt a betontuskón nem mertem erőltetni. Most viszont alánéztem mekkora az a két kis rozsdafolt a jobb küszöb mellett a taposólemezen. Kivettem a küszöbburkolatot, felhajtottam a szőnyeget, szivacsot.....hááááát, szoktátok nézni a Frédi-Bénit? :huh: Gyakorlatilag szendvizspanel. Allul az alvázvédő, fellül a bitumen lemez, közte meg a rozsda-szalámi. Ha nyomkodom roszog mint az anyja pic@ája! Ide is CO kell, vagy lehet heggeszteni trafóval?

mindenhol lehet hegeszteni bármivel, csak tudni kell ^_^

aksztni lemezek, pl küszöb is olyan véknyak, hogy kis teljesítményre állított co is csak úgy hegeszti, hogy megpontozzák, és ezeket a pontokat hozzák egymás felé, mert ott már vmivel vastagabb az anyag, a felhordott rész miatt.

trafóval szerintem kilövöd, mint a sicc.

nekem volt olyan, hogy a porraloltó falát úgy kilőtte, hogy még el se kezdtem hegeszteni :lol:

Link to comment
Megosztás:

mindenhol lehet hegeszteni bármivel, csak tudni kell B)

aksztni lemezek, pl küszöb is olyan véknyak, hogy kis teljesítményre állított co is csak úgy hegeszti, hogy megpontozzák, és ezeket a pontokat hozzák egymás felé, mert ott már vmivel vastagabb az anyag, a felhordott rész miatt.

trafóval szerintem kilövöd, mint a sicc.

nekem volt olyan, hogy a porraloltó falát úgy kilőtte, hogy még el se kezdtem hegeszteni ^_^

Baccameg. :huh: Pedig arra gondoltam megcsinálom itt az udvarban. :lol: Az alja úgyse látszik.

Link to comment
Megosztás:

jólkeresel, vegyél egy Co-t

egy ilyen kicsi, ami karosszériázásoz jó, 40-50körül lehet venni.

De akkor még érteni is kellene hozzá. Trafóval is még csak láttam olyat, aki látott vkit aki csinálta. ^_^ nem mintha sajnálnám a pénzt karosszériásra (pedig igen!) de borsódzik a hátam, hogy ott kell hagyni a kocsit vkinél. Először is tök kibelezném, minél kevesebb dolgot olajozzon-égessen el rajta, meg ha lehet olyant keresek, aki megengedi, hogy ott áljak mellette amíg csinálja. A pénzről meg annyit, hogy oké nem panaszkodok, de most volt az olajcsere-kartertömítés csere ( de má megint csöpög!!! :huh: ) 17, előtte vettem bontott gyertyakábelt asszem 6-ért, most modult 4-ért, és még lehet kell Hall-jeladó is, ebből nem találtam bontottat a legolcsóbb új is 19. Most meg ez a rohadás.... :lol: Az asszony meg is jegyezte hogy rá nem költöttem ennyit a 18 év alatt.

Link to comment
Megosztás:

Tudtátok hogyha az egyik kerék a levegőben van akkor az pörög a másik meg áll? :huh: Tök jó nem? :D

Mi azt is tudtuk hogy ki lehet venni a kalaptartó-s rolós témát összecsúsztatva a két végével együtt :P

Mennyi mindenen meg tudsz lepődni :D :lol: B)

Az asszony meg is jegyezte hogy rá nem költöttem ennyit a 18 év alatt.

Ő nem is kezdett el rohadni. :lol: Tiltsd is meg neki ^_^ :D

Link to comment
Megosztás:

De akkor még érteni is kellene hozzá. Trafóval is még csak láttam olyat, aki látott vkit aki csinálta. ^_^ nem mintha sajnálnám a pénzt karosszériásra (pedig igen!) de borsódzik a hátam, hogy ott kell hagyni a kocsit vkinél. Először is tök kibelezném, minél kevesebb dolgot olajozzon-égessen el rajta, meg ha lehet olyant keresek, aki megengedi, hogy ott áljak mellette amíg csinálja. A pénzről meg annyit, hogy oké nem panaszkodok, de most volt az olajcsere-kartertömítés csere ( de má megint csöpög!!! :huh: ) 17, előtte vettem bontott gyertyakábelt asszem 6-ért, most modult 4-ért, és még lehet kell Hall-jeladó is, ebből nem találtam bontottat a legolcsóbb új is 19. Most meg ez a rohadás.... :lol: Az asszony meg is jegyezte hogy rá nem költöttem ennyit a 18 év alatt.

Én azt szoktam mondani asszonykának, hogy örüljön, hogy a munkadíjat nem kell kifizetni. Illetve kifizeti nekem, de nem pénzben...

Link to comment
Megosztás:

Mi azt is tudtuk hogy ki lehet venni a kalaptartó-s rolós témát összecsúsztatva a két végével együtt B)

Mennyi mindenen meg tudsz lepődni :D :D ^_^

Ez az, te is fiam Dáwid?!?! Forgasd meg jobban a kést! :lol: :P

Én azt szoktam mondani asszonykának, hogy örüljön, hogy a munkadíjat nem kell kifizetni. Illetve kifizeti nekem, de nem pénzben...

Hmmm.... lehetne ezt bővebben? :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

A malátakólától nem lehet semmi baja... :D

Szerintem elég oda 2 deci kóla meg egy Turbo rágó.. B) :P :lol:

(amúgy b#sztam már be alkoholmentes sörtől úgy 3 éve :lol: de akkor már majdnem 2 éve abszolút semmi pia.. :D )

Egy hét Balaton következik nálam. Balatonlellén leszek. Ha valaki arra jár és van kedve összefutni, vagy akármi, akkor a 06703114191-es számon elér. :D

Nocsak, mindenki csobogni megy? ^_^ Mi is elvileg Akaliban leszünk 1 hétre csak valamit variál a tulaj neje a lóvéval azt lehet átcuccolunk a déli partra.. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem elég oda 2 deci kóla meg egy Turbo rágó.. :lol: ^_^ B)

(amúgy b#sztam már be alkoholmentes sörtől úgy 3 éve :huh: de akkor már majdnem 2 éve abszolút semmi pia.. :D )

Na ez azért szép teljesítmény! :D

Ilyen velem még nem fordult elő! :P

Azon gondolkodtam el a minap, h a mai "Zéró tolerancia" elv miatt még alkoholmentes sört sem szabad inni, mert van benne szesz. Ha kevés is, de van... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na ez azért szép teljesítmény! :D

Azon gondolkodtam el a minap, h a mai "Zéró tolerancia" elv miatt még alkoholmentes sört sem szabad inni, mert van benne szesz. Ha kevés is, de van... :lol:

Főleg az, hogy a DUV-i kadett talin megittam 5-6 pohár fehér bort (minőségit -cimbiék pincéjéből való) és még csak lökött sem voltam :D :D

Múltkor Debrecenből jöttünk haza csajommal és az egyik boltból vettem a.mentes sört, olyan szomjas voltam hogy kínomban megittam egyet, kb 10-15 perc múlva meg megállítottak a fakabátok -meg is szondáztattak de semmit sem mutatott :P

Lehet immunis lettem az alkoholra? :huh:

:lol: ^_^ B)

Link to comment
Megosztás:

Főleg az, hogy a DUV-i kadett talin megittam 5-6 pohár fehér bort (minőségit -cimbiék pincéjéből való) és még csak lökött sem voltam :D :D

Múltkor Debrecenből jöttünk haza csajommal és az egyik boltból vettem a.mentes sört, olyan szomjas voltam hogy kínomban megittam egyet, kb 10-15 perc múlva meg megállítottak a fakabátok -meg is szondáztattak de semmit sem mutatott :P

Lehet immunis lettem az alkoholra? :huh:

:lol: ^_^ B)

Kérdés h milyet!

Mert van amelyikben 0,4 % alkohol is van... :lol:

Az nem lenne jó ha immunis lennél rá, mert akkor kár lenne meginni! :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.