Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Blaupunkt GTA 200

van vkinek ilyen, vagy hasonló??

mennyire melegszik normális esetben?

én most mentem vele vagy egy órát kb, féloldala van hajtva, és most csak be volt lökve csomagtartóba, így alatta, ahol a lukak vannak nem sokat szellőzött, és kézzel fogva, elég melegnek találtam, télen már jó lesz melegíteni a kezemet :huh:

nos?

Link to comment
Megosztás:

hm..nem is vészes! Habár ha azt veszem, hogy 15-ért már cd-és/mp3-asat kapsz.....

Igen, csak hallgasd meg a 15eFt-os és a CAR400 hangját, ugyanabban a kocsiban... :huh:

olvass a sorok közt...kinézet, gyári, nekem jobb B)

Maximálisan egyetértek. :lol: A hangjáról ne is beszéljünk... ^_^

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!!

Főleg győrieknek szólna B) Ez nagyon off lesz, bár talán az egyéb témába elfér....

Most akarnak anyuék fürdőszobát,WC-t járólapozni csempézni egyéb vízszerelési dolgok....esetleg valaki nem csináltatott mostanába?Vagy nem ismer valaki olyat aki megbízható és szépen dolgozik? Vagy esetleg valakinek a fogallkozása burkoló? Épületgépész? :P :huh:

Már megtervezgettem mi merre hogyan, csak kivitelezni nem tudom...ez nem vasút vagy út építés :lol: ^_^

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!!

Főleg győrieknek szólna B) Ez nagyon off lesz, bár talán az egyéb témába elfér....

Most akarnak anyuék fürdőszobát,WC-t járólapozni csempézni egyéb vízszerelési dolgok....esetleg valaki nem csináltatott mostanába?Vagy nem ismer valaki olyat aki megbízható és szépen dolgozik? Vagy esetleg valakinek a fogallkozása burkoló? Épületgépész? :P :huh:

Már megtervezgettem mi merre hogyan, csak kivitelezni nem tudom...ez nem vasút vagy út építés.

Szólj zotyának! Ő most egy épitkezési vállalkozónál - vagy valami ilyesmi - dolgozik, ha jól tudom...az is lehet, hogy ő maga is elvállalná..

Jaj, már megint helyette pofázok itt e... :lol: ^_^

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!!

Főleg győrieknek szólna B) Ez nagyon off lesz, bár talán az egyéb témába elfér....

Most akarnak anyuék fürdőszobát,WC-t járólapozni csempézni egyéb vízszerelési dolgok....esetleg valaki nem csináltatott mostanába?Vagy nem ismer valaki olyat aki megbízható és szépen dolgozik? Vagy esetleg valakinek a fogallkozása burkoló? Épületgépész? :P :huh:

Már megtervezgettem mi merre hogyan, csak kivitelezni nem tudom...ez nem vasút vagy út építés :lol: ^_^

Szerintem kérdezd meg inkább az Opel Club, Nyugat topicban,ott vannak a győriek. :lol:

Link to comment
Megosztás:

és olyan nincs, aki győr és errefelé közlekedik????

jaj de ott van zotya

vele kellene beszélnem

de akkor is kell vki, aki győr, és borsod felé közlekedik

tudom blitz.. de akkor még nem volt meg a cucc.

Olyan van,hogy valaki hangosan gondolkodik,de

olyat,hogy le is írja,még nem láttam. :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Olyan van,hogy valaki hangosan gondolkodik,de

olyat,hogy le is írja,még nem láttam. :huh: :lol:

látod? tiszta hasznos ez a fórum, am csak lusta voltam törlni, és valami értelmeset akartam kihozni belőle ^_^

de egy ilyen hálózat nem lenne rossz

tudnánk egymásnak segíteni, ide oda vinni, és ha nem is teljesen házig, de akkor is ha már a közelbe eljutna a cucc, az jólenne.

Link to comment
Megosztás:

egyebek közt, nekem megfordult a fejemben, egy olyan topik, hogy tagok

ott lehetne egy két kép, rövid bemutatkozó a tagokról, külön a hivatalos tagokról ,meg külön azokról akik csak irogatnak.

hm vélemény erről????

a hivatalos tagok azok tagok, a simán tagok meg csak userek. am van ilyen topik :huh:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!!

Főleg győrieknek szólna B) Ez nagyon off lesz, bár talán az egyéb témába elfér....

Most akarnak anyuék fürdőszobát,WC-t járólapozni csempézni egyéb vízszerelési dolgok....esetleg valaki nem csináltatott mostanába?Vagy nem ismer valaki olyat aki megbízható és szépen dolgozik? Vagy esetleg valakinek a fogallkozása burkoló? Épületgépész? :P :huh:

Már megtervezgettem mi merre hogyan, csak kivitelezni nem tudom...ez nem vasút vagy út építés :lol: ^_^

Ma beszélek egy csávóva, ő szokott iyeneket csinálni, ha érdekli, és van ideje dálután elküldöm a telefonszámát. De csak burkolást csinál, csöszerelést nem.

Link to comment
Megosztás:

Csak vigyázzon zotyával, mert ha otthon lesz a huga v. a nővére, esetleg a muterja, akkor nem a munkával fog foglalkozni!

Ki terjeszt ilyen rémhíreket? :P Amúgy mi ez a pangás? Máskor simán 4 oldal/nap, most meg...

Reggel mentem melózni, aztán egyszercsak beesett a gázpedál 90-nél, a Boxeren oszt semmi. Eszakadt a bowden, de megoldottuk, rögzítettük a gázkart a motortérben olyan 2000-nél egy 80-as szöggel, aztán szépen felkapcsolgattam és eljöttünk a melóhelyig 5-ben 50-el. :D Aztán hazajöttem egy bicikli fékbowdenért a másik Boxerrel ( csoda hogy ezek után odaadták :lol: ) és simán megcsináltuk. :D

Második felvonás.: hazafele láttam egy helyen egy nagy kupac gombaföldet, gondolom milyen jó lenne a kertbe, elfektettem a hátsó üléseket beraktam a Caravanba 13 zsákkal (bioültetés B) ) szépen hazadöcögtem, mondom bejárok farral aztán a kocsi mögött lepakolok. Szépen mellé is jártam a hídnak, nem akadt fel teljesen, de amikor ijedtemben megint hátra mentem akkor már a levegöben lógott a jobb első. :lol: Tudtátok hogyha az egyik kerék a levegőben van akkor az pörög a másik meg áll? :huh: Tök jó nem? :D Kiszálltam, alánéztem, fennakadt a küszöb meg a hátsó híd pont a teleszkóp végénél. Kipakoltam a 13-zsákot, ekkor már leért a kerék, de nagyon csikorgott a teleszkóp vége nem mertem erőltetni. Szóltam a szomszédnak/főnöknek, kicsit megemelte a hátulját, és simán kijöttem. Kár nincs, de amikor a küszöböt nézegettem felfedeztem egy szép rohadást a fenéklemezen, meg kell majd szemlélnem komolyabban is, nincs-e teljesen átjukadva. Hát ennyi, még nincs vége a napnak, de most már sehova nem merek elindulni kocsival. ^_^ :D

Link to comment
Megosztás:

Ki terjeszt ilyen rémhíreket? B) Amúgy mi ez a pangás? Máskor simán 4 oldal/nap, most meg...

Reggel mentem melózni, aztán egyszercsak beesett a gázpedál 90-nél, a Boxeren oszt semmi. Eszakadt a bowden, de megoldottuk, rögzítettük a gázkart a motortérben olyan 2000-nél egy 80-as szöggel, aztán szépen felkapcsolgattam és eljöttünk a melóhelyig 5-ben 50-el. :D Aztán hazajöttem egy bicikli fékbowdenért a másik Boxerrel ( csoda hogy ezek után odaadták :P ) és simán megcsináltuk. :D

Második felvonás.: hazafele láttam egy helyen egy nagy kupac gombaföldet, gondolom milyen jó lenne a kertbe, elfektettem a hátsó üléseket beraktam a Caravanba 13 zsákkal (bioültetés ^_^ ) szépen hazadöcögtem, mondom bejárok farral aztán a kocsi mögött lepakolok. Szépen mellé is jártam a hídnak, nem akadt fel teljesen, de amikor ijedtemben megint hátra mentem akkor már a levegöben lógott a jobb első. :lol: Tudtátok hogyha az egyik kerék a levegőben van akkor az pörög a másik meg áll? :huh: Tök jó nem? :D Kiszálltam, alánéztem, fennakadt a küszöb meg a hátsó híd pont a teleszkóp végénél. Kipakoltam a 13-zsákot, ekkor már leért a kerék, de nagyon csikorgott a teleszkóp vége nem mertem erőltetni. Szóltam a szomszédnak/főnöknek, kicsit megemelte a hátulját, és simán kijöttem. Kár nincs, de amikor a küszöböt nézegettem felfedeztem egy szép rohadást a fenéklemezen, meg kell majd szemlélnem komolyabban is, nincs-e teljesen átjukadva. Hát ennyi, még nincs vége a napnak, de most már sehova nem merek elindulni kocsival.

Hát ez szép kis nap! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.