Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nekem sajnos ma lement a nem sűrűn látható vigyor a pofámról B) lehet nézhetek melóhelyet.. :lol:

Mondjuk valahol talán nem is bánom :huh: erősen egészségkárosító egy munkakör minden tekintetben... ^_^

Link to comment
Megosztás:

nahszóval

egy magnat supreme 250est hajt egy balu GTA 200as erősítő féloldala.

megvolt a próba, elsőnek a szobába próbálva az első percben az volt a véleményem, hogy na jo egy próbát megért, meg eljátszodtam vele két fél napot, de lehet is szétszedni.

se hangerő, se dübörgés.. az mondjukfeltünt, hogy remeg minden.

na mondom, egy próbát megér, és beletettem a csomiba erősítővel.

első fél perc után fülig ért a szám, mert igencsak jól szólt a kocsiban. tudom tudom, szoba légtere 1000x másabb, mint a kocsié stb stb..., de akkor is meglepődtem,hogy mennyivel jobban szólt :huh:

hangolgattam, és végülis összehangoltam az egészet azzal ami benne van, de lehet akapaltartót ki fogom venni, hangszóróstúl mindenestül, de az csak majd idővel.

szóval beállítottam úgy, hogy mikor felkapcsolom, akkor pont aláfest az egész zene alá egy kis+ mélyet.

nem egy hig end, mert a csőnél szuszog is... meg egyébként is ez csak egy próba láda, de majd ha megépítem duplába, mert az a terv, akkor jólenne ezt az idegesítő szuszogást, ami egyébként csak felnyitott csomival hallható, megszüntetni.

íves végű reflex cső az meg is oldja egyből vajon???

videót nem tudtam értelmeset csinálni, mert ugye betorzított rögtön, és csak annyit lehet hallani a belső videón, hogy szól a zene, de már torzan, aztán mikor bekapcsolom az erősítőt, akkor nagyon torzan szól.. egyet tartottam csak meg, azon meg csak annyi van, hogy lezárt csominál rezeg a rendszámtábla, aztán meg felnyitom, de akkor is betorzul... mármint a fényképezőgép.

Link to comment
Megosztás:

nahszóval....

Nemazért de ez nem a fater kocsija? Szóval azért tekerd le, mert beül az öreg, aztán megszólal mögötte az 1000Watt, és lehet átugrik a szélvédőn. :lol: Ma nem votunk toppon, mentünk haza 3-an a Boxerral, mindegyikünk azt hitte vki más fog vezetni, beültünk 3-an az anyósülés felül, ott szorongtunk a 2 ülésen, a volán mögött meg nem volt senki. Kábé ilyen képet vágtunk.: :huh: :lol: ^_^ . Aki meg kintröl nézett miket.: :P B)

Link to comment
Megosztás:

Nemazért de ez nem a fater kocsija? Szóval azért tekerd le, mert beül az öreg, aztán megszólal mögötte az 1000Watt, és lehet átugrik a szélvédőn. :D Ma nem votunk toppon, mentünk haza 3-an a Boxerral, mindegyikünk azt hitte vki más fog vezetni, beültünk 3-an az anyósülés felül, ott szorongtunk a 2 ülésen, a volán mögött meg nem volt senki. Kábé ilyen képet vágtunk.: :huh: :lol: ^_^ . Aki meg kintröl nézett miket.: :P B)

Én ezt a problémát egy kicsi ledes kapcsoló beépítésével oldottam meg. Ha olyanok ülnek a talicskába, egyszerűen megszakítom a vezérlőszálat és máris oda a mélyhang... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én ezt a problémát egy kicsi ledes kapcsoló beépítésével oldottam meg. Ha olyanok ülnek a talicskába, egyszerűen megszakítom a vezérlőszálat és máris oda a mélyhang... :lol:

Tudod mikor, az én kocsim, akinek nem tetszik menjen gyalog, vagy dugja ki a fejét az ablakon. Márha megengedem neki, hogy lehúzza. ^_^ :huh:

Link to comment
Megosztás:

Én ezt a problémát egy kicsi ledes kapcsoló beépítésével oldottam meg. Ha olyanok ülnek a talicskába, egyszerűen megszakítom a vezérlőszálat és máris oda a mélyhang... :huh:

pontosan így van nekem is, annyival bővítve, hogy gyorcsatival van bekötve az erősítő, és széthúzok 3 csatit és ki is rakhatom a kocsiból B)

am meg 1000 wat :lol: hol van ez attól, de nem is kell, ettől is remeg a tükör ^_^

Link to comment
Megosztás:

pontosan így van nekem is, annyival bővítve, hogy gyorcsatival van bekötve az erősítő, és széthúzok 3 csatit és ki is rakhatom a kocsiból ^_^

am meg 1000 wat :huh: hol van ez attól, de nem is kell, ettől is remeg a tükör :lol:

nekem kb 150 watt dolgozik, de bőven elég a gyári rendszerhez...

Link to comment
Megosztás:

Ma megjött a Philips CAR400, egyből nekiestem az átalakításának (kék világításra), oszt beraktam. CAR300-hoz képest annyi a különbség, hogy hangosabban tudja ugyanazt a minőségű hangot adni. :lol:

Valamint megjelentek olyan ikonok és jelzések a TID-n, amiket még sosem láttam. Dolby jel, CPS jel, meg még volt valami. Már csak MP3-as CD-tár kell hozzá és G Astra multikormány. Hja és a sebességfüggő hangerőszabályzás is működik. :huh:

Link to comment
Megosztás:

rendsztábla, meg a szárny

Tessék előszedni a gumilapokat és tömködni a rendszám mögé :huh: (nem szeretem ha zörög a rendszám :lol: ) Tök illúzióromboló amikor ülök egy ótóban, éppen masszírozza a zene a hátamat, kiszállok, és úgy csörömpöl mint akinek a vonóhorgára sörösdobozt akasztottak ^_^ :P B)

Link to comment
Megosztás:

Tessék előszedni a gumilapokat és tömködni a rendszám mögé :huh: (nem szeretem ha zörög a rendszám :lol: ) Tök illúzióromboló amikor ülök egy ótóban, éppen masszírozza a zene a hátamat, kiszállok, és úgy csörömpöl mint akinek a vonóhorgára sörösdobozt akasztottak ^_^ :P B)

ez mögé ár hiába tennék, vagy a rendszámot felragasztom, mint pl tápinak van, vagy marad így.

mivel tetszik a festett rendszámkeretem :lol: és én bentnem hallom, így marad így.

Link to comment
Megosztás:

Ma megjött a Philips CAR400, egyből nekiestem az átalakításának (kék világításra), oszt beraktam. CAR300-hoz képest annyi a különbség, hogy hangosabban tudja ugyanazt a minőségű hangot adni. :lol:

Valamint megjelentek olyan ikonok és jelzések a TID-n, amiket még sosem láttam. Dolby jel, CPS jel, meg még volt valami. Már csak MP3-as CD-tár kell hozzá és G Astra multikormány. Hja és a sebességfüggő hangerőszabályzás is működik. :huh:

Mennyibe került?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.