Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Semmi különös, fele banda Blitzel, van pár relytélyes motorleállás-rángatás, meg ehhez hasonló nyalánkságok. Mentőzől? Mint micsoda? Sofőr, ápoló, mentőorvos? Láttam Szlovákiában egy csomó "Korház a város szélén "mentőket, milyen jó sorozat volt annak idején! :lol:

Asszisztens vagyok a rohammentőn :huh: Na jól van. Ha mindenki rendben akkor okés.

Link to comment
Megosztás:

De gondolom csak az ápolónénik miatt nézted.. :huh: :D

:lol: ^_^ B)

Aham, keressek néhány akkor hűha képet? Figyeld látszik a bokája, asztaaa! :P

Asszisztens vagyok a rohammentőn :lol: Na jól van. Ha mindenki rendben akkor okés.

Az nem semmi, bírod gyomorral? Hülye kérdés volt, ha nem bírnád nem csinálnád. :D

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy kezdő amatőr vagyok, de engem sokszor még a rádió is zavar, meg ha pofáznak mellettem. Volt hogy egyedül vittem a lányoat, ott marakodtak a hátsó ülésen , elszakadt a cérna, félreálltam vészvillogóval és leüvöltöttem a fejüket. Egyszerűen képtelen vagyok 100%-osan az útra koncentrálni ha közben azt hallom hátulról.: a Vera hozzámért!!!!, ne piszkáld a lábamat!!!! :huh: Lehet hogy van olyan profi vezető aki telefonál, és közben figyel mindenre, de én még ilyennel nem találkoztam. Ha kiállsz az út szélére és figyeled a sofőröket, sokszor 10 métereket tesznek meg úgy, hogy nem néznek előre, cigire gyújt, beüti a számot...stb. ha ilyenkor nem fut elé kutya gyerek egyéb, akkor mák. Ha meg igen akkor legyúrja, és jön a duma, hogy 50-el mentem elémfutott, nem tudtam megállni. Szóval, ha csörög a mobil vagy az asszonnyal vetetem fel, vagy rá se nézek amíg félre nem állok. Szerintem. Meg aztán megvan a jogsi 1.5-éve, most kezdeném azt érezni, hogy tudok vezetni, az ember ilyenkor lazára veszi a figurát, aztán a jön a pofáraesés. Szóval, igyekszem úgy csinálni, mintha most kezdeném.

2m-t nem tudok úgy menni a kocsival,hogy ne szóljon benne a valami,nekem kell a zene a vezetéshez.

Telefonálni csak országúton vagy pályán szoktam,ott nem zavar,pesten a belvárosban ritkán,csak ha nagyon muszáj.

Link to comment
Megosztás:

2m-t nem tudok úgy menni a kocsival,hogy ne szóljon benne a valami,nekem kell a zene a vezetéshez.

Telefonálni csak országúton vagy pályán szoktam,ott nem zavar,pesten a belvárosban ritkán,csak ha nagyon muszáj.

Egyetértek! Valami zenének feltétlen kell szólni az autóban. A telefonálás meg inkább megszokás kérdése szerintem.

Mondjuk én majd egész nap kocsiban ülök, így nem sok választásom van. Ezért inkább beszereztem egy kihangosítós rádiót ami egy gombnyomásra megoldja a problémát

Link to comment
Megosztás:

2m-t nem tudok úgy menni a kocsival,hogy ne szóljon benne a valami,nekem kell a zene a vezetéshez.

Telefonálni csak országúton vagy pályán szoktam,ott nem zavar,pesten a belvárosban ritkán,csak ha nagyon muszáj.

Úgy érted zörög, csattog , egyéb zajok vannak benne, azt kell elnyomni a zenének? :huh:

Link to comment
Megosztás:

Úgy érted zörög, csattog , egyéb zajok vannak benne, azt kell elnyomni a zenének? :huh:

Lehet hogy zörög és csattog,de a hideg lábnyomomban nem léphetsz. :lol:

Egyébként én sem töcc-töcc-öt hallgatok,inkább a prog rock köréből kerülnek ki a hallgatni valók.

Link to comment
Megosztás:

Engem hozzászoktattak a telefonáláshoz a kocsiban. Menet közben 5 km alatt 3x hívnak föl hogy ne arra mennyé', be kell még ugrani oda mert...-1,5 perc múlva, jah mégse mennyé tovább...-jah mégis... ^_^ Zene állandó, alap. Most álltunk át a kihangosítós telefonálásra, mert eleget perkáltam mostanság a csúnyabácsiknak. Engem idegesít ha nincs semmi az autóban (zene, vagy beszélgetés) szinte kómásít :lol: :huh:

Link to comment
Megosztás:

Kecskés Pisti a testvérem, és a zöld GSi az enyém volt csak az megtört, ez már a 2.GSI

na akkor helyben vagyunk

Pisti ismer engem

cimbi szinten

a zöldet meg innen vetted két utcával odébb.

szép gép volt az

nem maradtak meg törött lökösök róla????

ha kukába való lenne, idedobhatnátok, eccer talán még jó lesz nekem.

csákó

Link to comment
Megosztás:

Volt az vagy 4-5 is ha nem több :huh: Egyébként meg nincs mit és örülök, hogy találkoztunk! ^_^ B)

Tegnap este én is asszonyostól leléptem olyan 8 körül, fáradt is voltam, álmos is és jobbnak láttam ha inkább pihenek egyet, lefárasztott a heti hajtás de így se nagyon aludtam ki magam. Olyan másnapos fejjel keltem fel, hogy.. :lol:

Kb. az "A" pontból hivtalak fel, hogy mennyit kell menni azon az úton..na jó, több mint egy kilométer. :D ..úgy hogy GPS nélkül is elég jó vagyok...csak te "újraterveztetted" és visszaküldtél a főútra, hogy megtalálj.. :P De gond egy szál se.

Mellesleg tegnap már én sem ittam alkoholt(természetesen a szombati felébredésemtől számitva), hajnalban feküdtem le, délben keltem és mégis "zaj" van a fejemben...lehet betett a hosszú úton a kocsiban a "klima". :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ne szóld le! Jó zene ez! :lol:

Mi se fikázzuk a mulatós zenei ízlésed. ^_^ :huh:

Hagyd!

Pont ez a lényege,hogy avatatlan fülnek ez nem zene,pedig aki érti a szöveget és kicsit is ért a gitárhoz,harmóniákhoz és zenéhez,az tudja,hogy ez az igazi zene! B)

Nov 1-én Pecsa,remélem jösz PT-re!

Link to comment
Megosztás:

Hagyd!

Pont ez a lényege,hogy avatatlan fülnek ez nem zene,pedig aki érti a szöveget és kicsit is ért a gitárhoz,harmóniákhoz és zenéhez,az tudja,hogy ez az igazi zene! :huh:

Nov 1-én Pecsa,remélem jösz PT-re!

Naja, botfülnek az az ütem, amiben erősen hallani a duccducc-t, az ilyenben meg nem hallja.

Remélem tudok menni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.