Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Az a filc (vagy milyen) szűrő az mosható Zotya :lol: ilyen papírvackot én is vettem de az egy semmire való, nekem azt 2-3 havonta cserélni kellene pedig szinte semmit sem "megyek" a kocsival hozzátok képest. Úgyhogy visszakerült az, szépen vízsugárral kimosva a retektől és tökéletes.. :huh:

Nem tudom, papír, nem papír, én kicseréltem, majdnem 4-ezer píz volt. Azt mondod mosható? a régin kipróbálom.

Link to comment
Megosztás:

Olyan szürkés-feketés színű gyári pollenszűrő, én kimostam már jónéhányszor -évi átlag 4-5 alkalommal. Tönkre még ezidáig nem ment bele. Zuhanyrózsa le a csőről, elszorítva a végét vizet neki (jó erős vízsugárral) és csak úgy jött ki belőle a szmötyi ^_^ amint visszakerült megszáradva (az nem 2 perc hanem több óra a tűző napon) egyből 1-es fokozatban úgy jött befele a levegő, hogy ihajj :lol: míg koszosan 2-es, 3-as fokozatban nyomott be ugyanannyit.. :huh:

Sanyi, az nálunk is olyan 800-1000 közt van ami papír, a filcszerű meg 4-5 ezer közt.

Link to comment
Megosztás:

4 ezer forint? ^_^ Az kicsit sok, nálunk egy ezres sincs egy pollenszűrő.. B)

Nem kevered a levegőszűrővel? Klikk! Ámbár itt is volt olcsóbb. Akkor nem értem, a srác jó fej, autómatikusan mindíg a legocsóbbat ajánlja, meg én is látom egy külön monitoron amikor keresgél.

Olyan szürkés-feketés színű gyári pollenszűrő, én kimostam már jónéhányszor -évi átlag 4-5 alkalommal. Tönkre még ezidáig nem ment bele. Zuhanyrózsa le a csőről, elszorítva a végét vizet neki (jó erős vízsugárral) és csak úgy jött ki belőle a szmötyi :lol: amint visszakerült megszáradva (az nem 2 perc hanem több óra a tűző napon) egyből 1-es fokozatban úgy jött befele a levegő, hogy ihajj :P míg koszosan 2-es, 3-as fokozatban nyomott be ugyanannyit.. :huh:

Sanyi, az nálunk is olyan 800-1000 közt van ami papír, a filcszerű meg 4-5 ezer közt.

Akkor lehet ez is filc? Mondjuk amit most vettem az gagyibb kinézetű, a réginek volt szivacs pereme körben, ez meg csak sima snassz téglalap szegély nélkül. Na megyek mosogatni a régit, ha kitisztul az asszony leszedi a fejem. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Akkor lehet ez is filc? Mondjuk amit most vettem az gagyibb kinézetű, a réginek volt szivacs pereme körben, ez meg csak sima snassz téglalap szegély nélkül. Na megyek mosogatni a régit, ha kitisztul az asszony leszedi a fejem. :huh:

Valszeg, ahogy néztem a fotón ugyanaz mint az enyémé :D az új meg papír ha jól láttam. :D

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Egyébként tud valaki elfogadható magyarázatot adni miért vagyok másnapos? ^_^ Sík józan voltam szal semmi pia és mégis boxolnak a mókusok... :lol:

Ráadásul a főnök behivatott az irodába, kezembe nyom egy köteg lóvét és győzelem :P :lol: . Fel kell írni: 2009.08.09. Fizetés az utsó forintig rendezve. Ilyen sem történt az utóbbi 3 évben, hogy 19-étől hamarabb a kezemben legyen mikor 10-én ki kellene fizetniük.. B)

Link to comment
Megosztás:

Nem kevered a levegőszűrővel? Klikk! Ámbár itt is volt olcsóbb. Akkor nem értem, a srác jó fej, autómatikusan mindíg a legocsóbbat ajánlja, meg én is látom egy külön monitoron amikor keresgél.

Akkor lehet ez is filc? Mondjuk amit most vettem az gagyibb kinézetű, a réginek volt szivacs pereme körben, ez meg csak sima snassz téglalap szegély nélkül. Na megyek mosogatni a régit, ha kitisztul az asszony leszedi a fejem. :huh:

Most már nem tudom mennyi volt nekem a szűrőkészlet, dehogy összességében nem fizettem 5e Ft-ot az fix. Légszűrő valami gagyi papír, a pollenszűrő is, körbe szivacs peremmel. Az előző meg műanyag kerete volt és a szűrőfelület is kisebb volt, mert elég vastag volt a keret.

Link to comment
Megosztás:

Sörös Sanyi nem volt ott? :huh:

Én nem láttam, hogy lett volna..

Most már nem tudom mennyi volt nekem a szűrőkészlet, dehogy összességében nem fizettem 5e Ft-ot az fix.

Nálunk olyan 2-2.5 ezerből megúsznád a 2 levegőszűrőt :lol:

Link to comment
Megosztás:

Valszeg, ahogy néztem a fotón ugyanaz mint az enyémé :D az új meg papír ha jól láttam. :D

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Egyébként tud valaki elfogadható magyarázatot adni miért vagyok másnapos? :lol: Sík józan voltam szal semmi pia és mégis boxolnak a mókusok... :huh:

Ráadásul a főnök behivatott az irodába, kezembe nyom egy köteg lóvét és győzelem :P :lol: . Fel kell írni: 2009.08.09. Fizetés az utsó forintig rendezve. Ilyen sem történt az utóbbi 3 évben, hogy 19-étől hamarabb a kezemben legyen mikor 10-én ki kellene fizetniük.. B)

Hát Sanci ez egy dekát nem tisztult, pedig nyomattam neki rendesen mindkét oldalról. Boxolnak a mókusok? Lehet magas vot a levegő szesztartama, túl közel álltál a többiekhez. ^_^

Most én is megkaptam egyben az egészet, csak először kevesebb volt a borítékban, mondtuk is a kiscsákónak, menj vissza apádhoz, mond meg neki tanuljon meg számolni. :D Meg felét folyószámlára kapom, csak nem tudom miért, mert nem kértem, de végülis mindegy.

Link to comment
Megosztás:

Hát Sanci ez egy dekát nem tisztult, pedig nyomattam neki rendesen mindkét oldalról.

Boxolnak a mókusok? Lehet magas vot a levegő szesztartama, túl közel álltál a többiekhez. :P

Most én is megkaptam egyben az egészet, csak először kevesebb volt a borítékban, mondtuk is a kiscsákónak, menj vissza apádhoz, mond meg neki tanuljon meg számolni. :lol: Meg felét folyószámlára kapom, csak nem tudom miért, mert nem kértem, de végülis mindegy.

Meleg vízzel próbáltad? B) Mert én úgy mostam, lehet nem árt beáztatni előtte egy kicsit mert nagyon bele tud ülni a szálak közé a finompor :D

Vagy már tegnap előtt betéptem Gepard 100% Etanol meghajtású járművének a szagától míg Karcsival meg Áfonyával a kapunál beszélgettünk vagy Manta Hajniéknál mikor rekordkísérleteztek. 3.2 ezrelék lett a rekord valamelyikőjüknél ^_^ nem semmi... :lol:

A folyószámla arra jó, hogy eltitkolja valakiktől a valós jövedelmedet :D én ezért nem is tartok ilyesmit pedig rám akarták tukmálni. Adják ide kézbe az egészet és cső.. :D :huh:

Link to comment
Megosztás:

Meleg vízzel próbáltad? B) Mert én úgy mostam, lehet nem árt beáztatni előtte egy kicsit mert nagyon bele tud ülni a finompor :lol:

Vagy már tegnap előtt betéptem Gepard 100% Etanol meghajtású járművének a szagától míg Karcsival meg Áfonyával a kapunál beszélgettünk vagy Manta Hajniéknál mikor rekordkísérleteztek. 3.2 ezrelék lett a rekord valamelyikőjüknél ^_^ nem semmi... :lol:

A folyószámla arra jó, hogy eltitkolja valakiktől a valós jövedelmedet :D én ezért nem is tartok ilyesmit pedig rám akarták tukmálni. Adják ide kézbe az egészet és cső.. :D :huh:

Csak ha számlára kapnád és kisebb hitelt akarsz felvenni, akkor látják, hogy van bevételed. Persze, ha nem fehér munkás vagy, akkor jobb az ha kézbe kapod. :P

Link to comment
Megosztás:

Meleg vízzel próbáltad? B) Mert én úgy mostam, lehet nem árt beáztatni előtte egy kicsit mert nagyon bele tud ülni a szálak közé a finompor :D

Vagy már tegnap előtt betéptem Gepard 100% Etanol meghajtású járművének a szagától míg Karcsival meg Áfonyával a kapunál beszélgettünk vagy Manta Hajniéknál mikor rekordkísérleteztek. 3.2 ezrelék lett a rekord valamelyikőjüknél ^_^ nem semmi... :lol:

A folyószámla arra jó, hogy eltitkolja valakiktől a valós jövedelmedet :D én ezért nem is tartok ilyesmit pedig rám akarták tukmálni. Adják ide kézbe az egészet és cső.. :D

Ja, meleg vízzel nem. Majd este beáztatom a kádba amikor beülök. :lol: Aztán megdőlt a rekord? :huh:

Csak ha számlára kapnád és kisebb hitelt akarsz felvenni, akkor látják, hogy van bevételed. Persze, ha nem fehér munkás vagy, akkor jobb az ha kézbe kapod. :D

Szürke. Csak valamelyik munkatársam kérte számlára, aztán az én számlaszámom találták meg, gondoták én kértem. :P Kicsit fejetlenség van.

Link to comment
Megosztás:

Csak ha számlára kapnád és kisebb hitelt akarsz felvenni, akkor látják, hogy van bevételed. Persze, ha nem fehér munkás vagy, akkor jobb az ha kézbe kapod. :P

Senkit se érdekeljenek az én bevételeim :lol: a hitellel meg úgy vagyok, hogy még eddig nem volt muszáj és ha tudok akkor az életben nem veszek fel, max esetleg csak lakásra de bőséges önerővel :lol: mert nem akarok belezakkanni a sok körömfestegető-szennylapolvasó-kávézgató eltartásában.. :huh:

És adófizetőileg "fehérmunkás" vagyok, munkakörileg már kevésbé -de csak a bitumen meg a por miatt.. B)

Tényleg Sanci. Akkor 15-n tali Balatonakalin? ^_^

Jaja :D karmolunk lefele bár még pontosan helyileg nem tudom hol van a szállás, majd kijönnek elém a cartársak és elvezetnek. Azt nem tudtam még eldönteni, hogy D.földvárról Sz.fehérvár vagy Simontornya-Enying felé menjünk mert előtte még beugrok Tiszakécskére egy Kadettos cimbihez, elpasszoltam neki 2 pmr rádiót. De lehet jobb lenne ha inkább másnap futnánk össze mert offon leszünk. Asszony éjszakai melóból jön haza én meg vezetek pár kilométert. Minden esetre PÜben átküldöm a telszámom -ha még nem tettem volna meg..

------------------------------------------------------------

Apropó, ez tudom nem a keres-kínál de ha esetleg valakit érdekelne van még 1 pár pmr rádióm vadiújan (csak kipróbálva voltak de használva nem), ilyenek:

1581_thumb240.jpg

leírás.

5000-ért adnám, garanciásak, alkudni picit lehet belőle. Nálam csak azt a "kevés" helyet foglalják.

Link to comment
Megosztás:

Épp olvastam egy jót:

"Autóban ülve ugyebár kényelmesen tudunk telefonálni, mert a kormányt akár egy kézzel is foghatjuk és a szélzaj sem probléma. Más a helyzet, ha az ember éppen 200-zal hasít Balaton irányában az M7-es leállósávjában"

Hát nem semmi.. :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

...

Jaja :lol: karmolunk lefele bár még pontosan helyileg nem tudom hol van a szállás, majd kijönnek elém a cartársak és elvezetnek. Azt nem tudtam még eldönteni, hogy D.földvárról Sz.fehérvár vagy Simontornya-Enying felé menjünk mert előtte még beugrok Tiszakécskére egy Kadettos cimbihez, elpasszoltam neki 2 pmr rádiót. De lehet jobb lenne ha inkább másnap futnánk össze mert offon leszünk. Asszony éjszakai melóból jön haza én meg vezetek pár kilométert. Minden esetre PÜben átküldöm a telszámom -ha még nem tettem volna meg..

------------------------------------------------------------

...

Nekem mindegy mikor pancsizok a balcsiban, bár úgy mégjobb lenne, ha fehérvár felől jönnétek és akkor csatlakoznék palotán. ^_^ De majd még megdumáljuk, msn-n pl. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Épp olvastam egy jót:

"Autóban ülve ugyebár kényelmesen tudunk telefonálni, mert a kormányt akár egy kézzel is foghatjuk és a szélzaj sem probléma. Más a helyzet, ha az ember éppen 200-zal hasít Balaton irányában az M7-es leállósávjában"

Hát nem semmi.. :huh: ^_^

Lehet, hogy kezdő amatőr vagyok, de engem sokszor még a rádió is zavar, meg ha pofáznak mellettem. Volt hogy egyedül vittem a lányoat, ott marakodtak a hátsó ülésen , elszakadt a cérna, félreálltam vészvillogóval és leüvöltöttem a fejüket. Egyszerűen képtelen vagyok 100%-osan az útra koncentrálni ha közben azt hallom hátulról.: a Vera hozzámért!!!!, ne piszkáld a lábamat!!!! :lol: Lehet hogy van olyan profi vezető aki telefonál, és közben figyel mindenre, de én még ilyennel nem találkoztam. Ha kiállsz az út szélére és figyeled a sofőröket, sokszor 10 métereket tesznek meg úgy, hogy nem néznek előre, cigire gyújt, beüti a számot...stb. ha ilyenkor nem fut elé kutya gyerek egyéb, akkor mák. Ha meg igen akkor legyúrja, és jön a duma, hogy 50-el mentem elémfutott, nem tudtam megállni. Szóval, ha csörög a mobil vagy az asszonnyal vetetem fel, vagy rá se nézek amíg félre nem állok. Szerintem. Meg aztán megvan a jogsi 1.5-éve, most kezdeném azt érezni, hogy tudok vezetni, az ember ilyenkor lazára veszi a figurát, aztán a jön a pofáraesés. Szóval, igyekszem úgy csinálni, mintha most kezdeném.

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy kezdő amatőr vagyok, de engem sokszor még a rádió is zavar, meg ha pofáznak mellettem. Volt hogy egyedül vittem a lányoat, ott marakodtak a hátsó ülésen , elszakadt a cérna, félreálltam vészvillogóval és leüvöltöttem a fejüket. Egyszerűen képtelen vagyok 100%-osan az útra koncentrálni ha közben azt hallom hátulról.: a Vera hozzámért!!!!, ne piszkáld a lábamat!!!! :huh: Lehet hogy van olyan profi vezető aki telefonál, és közben figyel mindenre, de én még ilyennel nem találkoztam. Ha kiállsz az út szélére és figyeled a sofőröket, sokszor 10 métereket tesznek meg úgy, hogy nem néznek előre, cigire gyújt, beüti a számot...stb. ha ilyenkor nem fut elé kutya gyerek egyéb, akkor mák. Ha meg igen akkor legyúrja, és jön a duma, hogy 50-el mentem elémfutott, nem tudtam megállni. Szóval, ha csörög a mobil vagy az asszonnyal vetetem fel, vagy rá se nézek amíg félre nem állok. Szerintem. Meg aztán megvan a jogsi 1.5-éve, most kezdeném azt érezni, hogy tudok vezetni, az ember ilyenkor lazára veszi a figurát, aztán a jön a pofáraesés. Szóval, igyekszem úgy csinálni, mintha most kezdeném.

Részemről annyi a mobilozás, hogy ránézek ki hív, ha olyan ember, akkor felveszem és belemondom azt hogy "vezetek, majd visszahívlak". Bár múltkor Várgesztes felé simán elcsevegtem Karcsival telón... ^_^ B) A dohányzás meg kizárt az autómban. Így is takarítani kéne már a tetőkárpitot... :lol:

Azt én se szeretem, ha beszélnek mellettem, főleg városon belül és megyünk valahova. Ha országúton tépek 90-nel ( :P ), akkor az még okés, a zene is elég hangosan szól, pl mikor megyek haza Győrből... :D Megnyugtat és jobban tudok koncentrálni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem mindegy mikor pancsizok a balcsiban, bár úgy mégjobb lenne, ha fehérvár felől jönnétek és akkor csatlakoznék palotán. :lol: De majd még megdumáljuk, msn-n pl. :huh:

Ok ^_^

Link to comment
Megosztás:

Na mi a pálya errefele? Mióta mentőzöm lemaradok mindenről... :huh:

Semmi különös, fele banda Blitzel, van pár relytélyes motorleállás-rángatás, meg ehhez hasonló nyalánkságok. Mentőzől? Mint micsoda? Sofőr, ápoló, mentőorvos? Láttam Szlovákiában egy csomó "Korház a város szélén "mentőket, milyen jó sorozat volt annak idején! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.