Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Meguntam ezt a rozsdás vackot nézegetni, így végre felkerült egy ilyen az autóra. Kicsit másképp néz ki így nem? :lol:

Más:

Nem elég, hogy néhány napja egy banya nekiszorított a járdának egy balkanyarban aminek ez lett az eredménye, ma mikor megjött az asszony ezt találtam az autóján. Nőre jellemző módon észre sem vette, de én már kiszúrtam mikor ráfordult a kapubejáróra. Papír vagy telószám persze nincs! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Meguntam ezt a rozsdás vackot nézegetni, így végre felkerült egy ilyen az autóra. Kicsit másképp néz ki így nem? ^_^

Más:

Nem elég, hogy néhány napja egy banya nekiszorított a járdának egy balkanyarban aminek ez lett az eredménye, ma mikor megjött az asszony ezt találtam az autóján. Nőre jellemző módon észre sem vette, de én már kiszúrtam mikor ráfordult a kapubejáróra. Papír vagy telószám persze nincs! :huh:

egy darabig néztem mi az a valami B) és csak akkor állt össze a kép, mikor a többi képet megnéztem.

kár azért a felniért :lol:

Link to comment
Megosztás:

Háóóóó szebusztooook! :P

No, szépen összegyűlt a nép, már a kapunál egy jót beszélgettünk Karcsival és Áfonyával, meg ott volt még.. Bocs, nem sorolom, túl sokan vannak... :D

Brezsó cartárs is befutott olyan este 9 körül, úgy mentem be érte az Aldihoz, utána meg Karcsiékra bíztam és arrébb mentem a Manta familyhez családlátogatni. Ott már javában ment a pontozás, ki "áll" a legjobban :D szegény alkoholszonda.. :D :D

Viszont bánatomra el kellett jönnöm mivel melóznom kell :huh: még vasárnap is :lol: ^_^ de azért ma visszamegyek.. B)

Ehh, de jó volt 3 órát aludni.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Háóóóó szebusztooook! :P

No, szépen összegyűlt a nép, már a kapunál egy jót beszélgettünk Karcsival és Áfonyával, meg ott volt még.. Bocs, nem sorolom, túl sokan vannak... :D

Brezsó cartárs is befutott olyan este 9 körül, úgy mentem be érte az Aldihoz, utána meg Karcsiékra bíztam és arrébb mentem a Manta familyhez családlátogatni. Ott már javában ment a pontozás, ki "áll" a legjobban :D szegény alkoholszonda.. :D :

Viszont bánatomra el kellett jönnöm mivel melóznom kell :huh: még vasárnap is :lol: ^_^ de azért ma visszamegyek.. B)

Ehh, de jó volt 3 órát aludni.. :lol:

Látom elvagytok, kaja pia nők. :D Én meg most megyek bevásárló körútra, aztán nekiaesek olajat, kartertömítést cserélni.

Link to comment
Megosztás:

Látom elvagytok, kaja pia nők. ^_^

El biza :D a kaja jó, a piából van bőven (még :lol:) és a nők.. hűűhaaa B) :P :lol:

Mindezek tetejében a műsor: csodálatos :D :huh:

Link to comment
Megosztás:

http://xfree.hu/kep_show.tvn?SID=e72fed9d5...&aid=151611

ez vajon milyen OFf Ford lámpája lehet???

kössz :lol:

azóta megvan

ford tourneo

Szerintem Fusion. :huh:

Miiiieeez iiittt??? Van képe nemlenni valakinek csak azért mert el van menve? heh? Mi a strandról is fórumozunk böcsületesen. Hihetetlenek vagytok ^_^ Amúgy, igen én voltam a videjón, akkor még volt ködlámpám is, meg színre fújt lökösöm, azóta a szín lekopott a ködlámpa meg befordult, és visszanőtt a lökös a helyére B)

Link to comment
Megosztás:

te mindig betegeskedsz? B)

agyilag? :P

keresgéltek kormányokat:

egy másik fórumon hirdetik:

Eladó egy hibátlan 3 küllős Vectra kormány 5000Ft

Továbbá eladó egy remek állapotú 2 küllős kockadudás gyári Kadett E kormány 3000Ft

Linket, címet telefonszámot kormányt, mindegy csak agggyá' valamit mielőtt elviszik előlem ezt is. :huh: Múlt héten csüt-péntek valamikor hívtam egy srácot aki bontott egy gsi-t, "megvan a kormány jah, de pont most viszik el az autót egyben..." ^_^ nah szal segíííícccség :lol:

Link to comment
Megosztás:

Elkezdetem naplót írni az astráról, részben emlékezetből, részben számlák alapján, sok minen lemaradt, ízzók, stiftek, ablakmosó....kis bisz-baszok, de nagy vonalakban.: Tavaly április óta 205 ezer forintot költöttem rá, ebből javítás 75-ezer forint ( ennek nagy része a vez.szíj.szakadás) fenntartás 102ezer ( gumik, felni, olaj-egyéb csere) "luxus" kategória 28ezret vitt el (el.ablakemelő, tükör....). Ma lecseréltem az olajat, olajszűrőt, pollenszűrőt, az eresztő kartertömitést. Utobbi nagy szo@ás volt, alig bírtam lefeszegetni, telecsöpögött hajam, orrom szám olajjal, az a sok kis rohadt csavar meg állandóan lepotyogott. Remélem most már nem fog ereszteni. Ha már alatta voltam ránéztem a kuplungra az ablakon keresztül, de sokra nem mentem vele, mert fingom sincs mit kell rajta nézni, a képek meg nem lettek jók, hogy belinkeljem. Apropó, egy éves pollenszűrő.:

P7200004_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

És valami tömítőpasztát használtál hozzá?

Igen, valami fekete szilikont a leirás szerint 260-fokig hőálló. Csak amikor lekezdtem izomból nyomkodni a tubust, nem a csőr végén jött ki a trutyi, hanem szétnyilt a tubus hajtogatása. :huh: Raktam a tömítésre mindkét oldalról, a csavarhelyeket körbekentem vele. Elméletileg 24-óra mulva éri el a max. szilárdságát, de én már két óra mulva is szilárdnak éreztem, és megjárattam a gépet. Fémtisztára lemostam a teknőt, nagyjából lepucoltam mindent a környéken, meg tettem alája egy kartonlapot, aztán ahogy a vak is mondja majd meglátjuk.

Link to comment
Megosztás:

Igen, valami fekete szilikont a leirás szerint 260-fokig hőálló. Csak amikor lekezdtem izomból nyomkodni a tubust, nem a csőr végén jött ki a trutyi, hanem szétnyilt a tubus hajtogatása. :huh: Raktam a tömítésre mindkét oldalról, a csavarhelyeket körbekentem vele. Elméletileg 24-óra mulva éri el a max. szilárdságát, de én már két óra mulva is szilárdnak éreztem, és megjárattam a gépet. Fémtisztára lemostam a teknőt, nagyjából lepucoltam mindent a környéken, meg tettem alája egy kartonlapot, aztán ahogy a vak is mondja majd meglátjuk.

tehát akkor nem érte meg alukarikásat venni ... ez nem jó hír.

én is bekentem anno pasztával, és ha nem eresztene a szimeringem nekem is szép tiszta lenne

de azon az oldalon ereszt sajna, és így nem is tiszta.

Link to comment
Megosztás:

nem tudok ilyen számot hívni

B) :lol: ...mer' biztosan beleirtad a "/" jelet is..de azt neeeem szabad! :D ...azzal csak el van választva a tel.szám az ország előhivószámától :lol:

Na, de megment az út.. Odafelé 6 órát mentem. Pestről kifelé dugó, kb. egyórás araszolás, aztán meg lehajtottam az M3-ról mert 3 balesetet mondtak be a rádióban 5km-en belül és javasolták, hogy kerüljük mert ott is torlódás van...na, ekkor aztán még tettem hozzá vagy fél órát a faluzással meg a tájékozódással, de sikerült visszatalálnom a pályára és nyomtam Blitzig..jó helyen is jártam, csak nem tudtam mennyit kell menni azon az úton, azért hivtam a "telefonos segitségemet"..Végül kiderült, hogy kb. 1km-re voltam amikor felhivtam Sancit, de rendes volt és felvezetett a helyszinig. Ezúton is köszönet neki! :huh:

Tegnap este, a dijkiosztás meg a sörivóverseny után - amit egyébként invictus cartársunk nyert meg (hihetetlen volt látni, hogy hova tünik el benne a sör olyan gyorsan :P !) - úgy döntöttem, hogy hazajövök mert úgy éreztem nem vagyok álmos, de holnap(azaz ma) biztosan fáradt lennék és még meleg is lenne...meg a foragalom is nagyobb lenne...na, szóval, igy meg hazaértem röpke 4 óra alatt..1x megálltam tankolni a biztonság kedvéért, de egyébként pihenő nélkül volt oda és vissza is.. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Az a filc (vagy milyen) szűrő az mosható Zotya :D ilyen papírvackot én is vettem de az egy semmire való, nekem azt 2-3 havonta cserélni kellene pedig szinte semmit sem "megyek" a kocsival hozzátok képest. Úgyhogy visszakerült az, szépen vízsugárral kimosva a retektől és tökéletes.. :lol:

Végül kiderült, hogy kb. 1km-re voltam amikor felhivtam Sancit, de rendes volt és felvezetett a helyszinig. Ezúton is köszönet neki! ^_^

Volt az vagy 4-5 is ha nem több :huh: Egyébként meg nincs mit és örülök, hogy találkoztunk! B) :P

Tegnap este én is asszonyostól leléptem olyan 8 körül, fáradt is voltam, álmos is és jobbnak láttam ha inkább pihenek egyet, lefárasztott a heti hajtás de így se nagyon aludtam ki magam. Olyan másnapos fejjel keltem fel, hogy.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

B) :lol: ...mer' biztosan beleirtad a "/" jelet is..de azt neeeem szabad! :D ...azzal csak el van választva a tel.szám az ország előhivószámától :lol:

Na, de megment az út.. Odafelé 6 órát mentem. Pestről kifelé dugó, kb. egyórás araszolás, aztán meg lehajtottam az M3-ról mert 3 balesetet mondtak be a rádióban 5km-en belül és javasolták, hogy kerüljük mert ott is torlódás van...na, ekkor aztán még tettem hozzá vagy fél órát a faluzással meg a tájékozódással, de sikerült visszatalálnom a pályára és nyomtam Blitzig..jó helyen is jártam, csak nem tudtam mennyit kell menni azon az úton, azért hivtam a "telefonos segitségemet"..Végül kiderült, hogy kb. 1km-re voltam amikor felhivtam Sancit, de rendes volt és felvezetett a helyszinig. Ezúton is köszönet neki! :huh:

Tegnap este, a dijkiosztás meg a sörivóverseny után - amit egyébként invictus cartársunk nyert meg (hihetetlen volt látni, hogy hova tünik el benne a sör olyan gyorsan :P !) - úgy döntöttem, hogy hazajövök mert úgy éreztem nem vagyok álmos, de holnap(azaz ma) biztosan fáradt lennék és még meleg is lenne...meg a foragalom is nagyobb lenne...na, szóval, igy meg hazaértem röpke 4 óra alatt..1x megálltam tankolni a biztonság kedvéért, de egyébként pihenő nélkül volt oda és vissza is.. ^_^

Ezen nem lepődöm meg, párszor említette, hogy 6 másodperc alatt legurít egy korsó sört. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.