Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Furcsa ember vagy te!Közüzemi számlákra indulsz be? B)

Bolond szeginy. Inkább nem képzelem el hogy az asszonynak miket ad :D :P

Tegnap fater vitte az autót egész nap, én csak este ültem bele. Beülök, rüki, krrrr... Há' mondom anyád, még egy kuplung, rüki, krrr... itt már csúnyábbakat mondtam. Toltam egy egyest, kicsit előrébb mentem, megint rüki, krrr... de már megette, há' mondom remek, fater egy nap alatt leépítette a váltót. Megyek haverhoz, és már érzem hogy itt a kuplung nem emel ki rendesen, minden fokozat sz.pás ahhoz képest hogy milyen volt. Már éppen készülök felhívni apámat hogy többet a saját autóját nem vezetheti, mert megtiltom :lol: aztán megállok, és lenézek... Persze hogy nem emelet ki a szerencsétlen, fater nemtom milyen pózban vezet, de betaposta a gumiszőnyeget a pedál alá. :lol: ^_^ :huh:

Link to comment
Megosztás:

1.3 karbis? :huh:

te mindig betegeskedsz? :lol:

agyilag? ^_^

keresgéltek kormányokat:

egy másik fórumon hirdetik:

Eladó egy hibátlan 3 küllős Vectra kormány 5000Ft

Továbbá eladó egy remek állapotú 2 küllős kockadudás gyári Kadett E kormány 3000Ft

Link to comment
Megosztás:

1.3 karbis? :lol:

Elég az neki.. :D :lol: ^_^

Bolond szeginy. Inkább nem képzelem el hogy az asszonynak miket ad

Hát még miket kap B) :P :D

egy másik fórumon hirdetik:

Eladó egy hibátlan 3 küllős Vectra kormány 5000Ft

Továbbá eladó egy remek állapotú 2 küllős kockadudás gyári Kadett E kormány 3000Ft

Én ezt megértem de miért nem linkeled a hsz.-t? :huh:

Link to comment
Megosztás:

nem tom hogy kell

^_^

Mikor írod az üzit van az ablak fölötti alsó sorban egy olyan zöld + jel -na arra katt és oda bemásolod a link címét B)

---------------------------------------------------------------

Apropó, Johnny "videóján" Dáwid épp egy részeget kerülget.. :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mikor írod az üzit van az ablak fölötti alsó sorban egy olyan zöld + jel -na arra katt és oda bemásolod a link címét :lol:

---------------------------------------------------------------

Apropó, Johnny "videóján" Dáwid épp egy részeget kerülget.. :huh:

Nekem nem is zöld.. :P

A videjó meg qrva jó! :lol: ^_^ Az a Dáwid? Milyen engedelmes gyerek is ő, szépen átengedte amig mások a kikerülésén igyekeztek, fedezte szegény ördögöt... Lehet arra gondolt, hogy lehet még ő is ilyen helyzetben.. B)

Link to comment
Megosztás:

Nekem nem is zöld..

Az a Dáwid? Milyen engedelmes gyerek is ő, szépen átengedte amig mások a kikerülésén igyekeztek, fedezte szegény ördögöt... Lehet arra gondolt, hogy lehet még ő is ilyen helyzetben.. :lol:

Akkor legyen kék, böngésző függvénye :D nekem akkor is ződ ^_^ B)

A Dáwid meg rendes gyerek csak nem mutatja ki :huh: meg lehet benne volt az is, hogy a csekkek miatt is jobb megállni, hátha elengedik neki.. :P :lol: :D

Debrecenben havazott? mert akkor viszek hócsizmát meg télikabátot...

Nekem az kb 30 km légvonalban de itt tuti ragyogó napsütés van :D mondjuk ott eshet.. :D

Link to comment
Megosztás:

Ehh, úgy néz ki, hogy 2 óra és végzek máról úgyhogy igencsak húzok a bliccre B) :lol: ^_^

No Laci? Te jössz? :huh:

Rám gondoltál? Épp a Pü-t pötyögtem.. :P

Novy, megadod a tel számodat arra az esetre ha ne adj Isten valami gikszer lenne velem útközben? Az enyém az avatar alatt látható...elég ha megcsörgetsz vagy egy sms-t irsz, mert már mindjárt indulok! Köszi! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Rám gondoltál? Épp a Pü-t pötyögtem.. :huh:

Novy, megadod a tel számodat arra az esetre ha ne adj Isten valami gikszer lenne velem útközben? Az enyém az avatar alatt látható...elég ha megcsörgetsz vagy egy sms-t irsz, mert már mindjárt indulok! Köszi! :lol:

nem tudok ilyen számot hívni

Link to comment
Megosztás:

Hát pont ott :D "a meglévő mellé" -avagy én pl örülök ha ez az 1 is van nekem.. :huh:

Ez a "mi országunk, mi autónk" eléggé jellemző minden felé, pl románban a daciák, nálatok a skoda, stb..

Ehh, a francba. Már mindenki javában blicc-lázban szenved én meg a melóhelyen.. :P B)

Ja akkor most esett le, miért látni Szlovákiában annnyi Skodát. ^_^ :D

Végre offohatunk nyugodtan! :lol:

Én eddíg sem voltam ideges. :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

van egy ford fényszóró magasságállítóm.... valami új fordé, de nemtudom milyen, mert csak úgy kaptam

DOOLA 12V YC1X 13K198 AA 7BB

ez alapján... nagy szám mágusok, ki tudjátok deríteni mié?? meg akarnám tudni az árát, és eladni ócsóért, árához képest.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.