Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Jól néz ki, de az a hűtőmaszk az valami brutálisan ocsmány! :huh:

jaja első lenne hogy levenném, és eladnám vmi ficamosnak ^_^

Há'hisz' ezzel is lehet vásárolni, üres a hátsó traktus... :P :lol:

............

Tessék, lehet böngészni! A Hűha csapat. :lol:

ez az az oldal, ahol össze vannak gyűjtve azoka nők, akiket szépnek talált vki, és senkinek se tetszenek B)

Link to comment
Megosztás:

Ja, azért irtam neked cimezve, mert neked közel van és szeretnél is egy sajátot...legalábbis szoktad volt emliteni..

Na, de az aukcióban van, addigra elviszik! :huh:

attol hogy lejár nem viszik el.

minimál árat se érték még el

na meg nekem 1.6os kell

és 3 ajtós

na meg nem most

ha 30ért ideadja elhozom :lol:

Link to comment
Megosztás:

attol hogy lejár nem viszik el.

minimál árat se érték még el

na meg nekem 1.6os kell

és 3 ajtós

na meg nem most

ha 30ért ideadja elhozom :huh:

Valóban, ki tudja mennyi a minimál ár!? Azért kiváncsiságból megkukkolhatnád meg megtudhatnád mit kér érte, hm? Valami bibi azért volt vele mert hátul bele van javitgatva, a lökösbe mindenképp, meg hát behozatalból is van...hm, tök kivi lennék mennyi az annyi... És ez egynégy lenne, tuti? - mert nem irja sehol (vagy vaksi vagyok), vagy ahol nincs kibiggyesztve semmi az egynégy alapból?

Link to comment
Megosztás:

Valóban, ki tudja mennyi a minimál ár!? Azért kiváncsiságból megkukkolhatnád meg megtudhatnád mit kér érte, hm? Valami bibi azért volt vele mert hátul bele van javitgatva, a lökösbe mindenképp, meg hát behozatalból is van...hm, tök kivi lennék mennyi az annyi... És ez egynégy lenne, tuti? - mert nem irja sehol (vagy vaksi vagyok), vagy ahol nincs kibiggyesztve semmi az egynégy alapból?

nem figyeltem annyira, e van egy horpadás rajta a hátulján a lökös felett

és a minimál ár 255ezer

nem írja mekkora mocija van

de szerintem annyi lehet

Link to comment
Megosztás:

nem figyeltem annyira, e van egy horpadás rajta a hátulján a lökös felett

és a minimál ár 255ezer

nem írja mekkora mocija van

de szerintem annyi lehet

a-a, de nem ám! ...azt már megadták és azt irja, hogy "a minimálárat még nem érték el"... Na, de ha nem érdekel akkor végülis lényegtelen.. :lol: :huh:

Link to comment
Megosztás:

Bagzó a kocsiban, azért sárgul be

Inkább bagzik mint bagózik :P :lol:

Ugyanez van Nyíregyen is a körúton. Ha kifogod az első zöldet, végig lehet menni 50-el a városon.

Jaja :D

Hűha!!! 2 :huh: :lol: ^_^

Na ez tényleg hűűhaaaa.. B) :D :D

Link to comment
Megosztás:

Úgy a magyar autóstársadalomnak.. ^_^ :lol: nálatok jobb a helyzet.. :huh:

Ne má', hol abban a beszólás, hogy "megvenném a meglévő mellé"!? Tetszik a szine meg eléggé egyben van a kép szerint...és, bár nem tudom a minimálárat, egész jónak tűnt az ár is ahonnan indul... Talán olyan 300e-t még megadnám, persze alapos átnézés után.. Nálunk F Astra ügyben szegényes a helyzet. Néha, elvétve találkozok egyel, mig amint átlépek a határon már egymást követik a márka/tipustársak..

Link to comment
Megosztás:

Hát pont ott B) "a meglévő mellé" -avagy én pl örülök ha ez az 1 is van nekem.. :huh:

Ez a "mi országunk, mi autónk" eléggé jellemző minden felé, pl románban a daciák, nálatok a skoda, stb..

Ehh, a francba. Már mindenki javában blicc-lázban szenved én meg a melóhelyen.. ^_^ :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát pont ott :lol: "a meglévő mellé" -avagy én pl örülök ha ez az 1 is van nekem.. :lol:

Ehh, a francba. Már mindenki javában blicc-lázban szenved én meg a melóhelyen.. :P ^_^

Ja, persze az egyik menne az apám nevére, mert most is azért (is) nem tudtam menni a Karcsiékkal mert kell a kocsi (+én) itthon...de esz a fene, hogy délután nekivágok egyedül - valahogy majdcsak odatalálok - a diszkóra oda is érnék.. :huh:

Előre meg nem tudtam tervezni, mert nem tudtam mikor, hogyan lesz a szabi - még ha hétvégéről is van szó - de ezek már lényegtelenek.. B)

Link to comment
Megosztás:

Ehh, nem olyan veszett táv, Debrecenig meg elvezet az autópálya :lol: ott meg ha nincs gps-ed megkérded valakitől, hogy merre található a Vekeri tó és nyerőben vagy.. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.