Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

behajtjuk rajtad. De ha jövőéten ebben a székben ülve nem hallom hogy neked otthon dübörög a múzik, bajok lesznek :huh: ^_^

dübörgött már ez az a kocsiba, láthattál róla képeket is ha vetted a fáradtságot, és megnézted a honlapomon B)

csak egy kicsit ez a band pass dolog más... ez azért jóval bonyolultabb, és sokkal könyebb elkurni is :lol:

Link to comment
Megosztás:

dübörgött már ez az a kocsiba, láthattál róla képeket is ha vetted a fáradtságot, és megnézted a honlapomon ^_^

csak egy kicsit ez a band pass dolog más... ez azért jóval bonyolultabb, és sokkal könyebb elkurni is :huh:

fáradtságot vettem, már láttam, de attól még jövőhéten kell dübörögnie. Az hogy volt már az nem számít :lol:

Link to comment
Megosztás:

fáradtságot vettem, már láttam, de attól még jövőhéten kell dübörögnie. Az hogy volt már az nem számít :huh:

dübörög ez így is, egyrészt a két 20astól, ami még van a kalaptartóba, másrészt a kipuff miatt :lol:

de ha lesz rá érkezésem, megcsinálom a teszt ládikót is.

Link to comment
Megosztás:

dübörgött már ez az a kocsiba, láthattál róla képeket is ha vetted a fáradtságot, és megnézted a honlapomon B)

csak egy kicsit ez a band pass dolog más... ez azért jóval bonyolultabb, és sokkal könyebb elkurni is :lol:

Ha olyan lusta mint te akkor ne várj sokat! ^_^ :huh:

Link to comment
Megosztás:

az ajtókárpit szövetéről, hogy a feketét megszívja a nap, és fakul.

előbb lesz sárga, aztán fehéredik :lol:

ki fogom próbálni a mat fekete festéket rá.

Ha rávágok kettőt és végighúzom az ujjam, akkor azon a részen fekete lesz ismét. Szimplán koszos. :huh: Bagzó a kocsiban, azért sárgul be. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Én költhetek... Soroksári út-72 km/h 30e madzsar pénzegység, Zichy-Hermina sarok, félreállás, közterületes lefényképezett, azt elszaladt megírni a feljelentést, szintén 30e hufi. :lol: ^_^ Igazából van még a fizómból annyi hogy tankolok egyet, és barátnőmnek névnapja van :huh: B)

Egyikre sem kényszerített senki nemde ?

Ezek szabadonválasztott, nem kötelező elemei a közlekedésnek :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha rávágok kettőt és végighúzom az ujjam, akkor azon a részen fekete lesz ismét. Szimplán koszos. :huh: Bagzó a kocsiban, azért sárgul be. :lol:

én már próbáltam mosni is, és nem feketetdett vissza száradás után

nem cigizek

hangnyomást, csak azzal a kis mérővel lehet mérni, vagy akár itthon is lehet valami programmal???

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.