Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

ilyen időbe semmihez sincs edvük biztos.

én is most erőszakoltam ki magam az ágyból.

Szegéééény :D Nagyon sajnállak. Télleg :P :lol: én meg dógozom 8 óta ^_^ és már qrvára nyaralásos feelingem van, és idegesít hogy egy műhelyben dekkolok, és nem látok se tavat, se cicit. :D :huh: B) mikóóóleszmááholnaap?? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szegéééény :D Nagyon sajnállak. Télleg :P :lol: én meg dógozom 8 óta ^_^ és már qrvára nyaralásos feelingem van, és idegesít hogy egy műhelyben dekkolok, és nem látok se tavat, se cicit. :D :huh: B) mikóóóleszmááholnaap?? :lol:

hát... majd gondolj rám akkor is, mikor a melóért kapott zsét költöd, és gondolj arra, hogy én mit költhetek :D

Link to comment
Megosztás:

hát... majd gondolj rám akkor is, mikor a melóért kapott zsét költöd, és gondolj arra, hogy én mit költhetek :P

Én költhetek... Soroksári út-72 km/h 30e madzsar pénzegység, Zichy-Hermina sarok, félreállás, közterületes lefényképezett, azt elszaladt megírni a feljelentést, szintén 30e hufi. :lol: ^_^ Igazából van még a fizómból annyi hogy tankolok egyet, és barátnőmnek névnapja van :huh: B)

Link to comment
Megosztás:

Szegéééény Nagyon sajnállak. Télleg én meg dógozom 8 óta :huh: és már qrvára nyaralásos feelingem van, és idegesít hogy egy műhelyben dekkolok, és nem látok se tavat, se cicit. mikóóóleszmááholnaap??

Na és? ^_^ Mi van akkor? Én meg hajnal 4 óta :lol: tegnap meg hajnal fél 5-től este fél 7-ig mégsem sírok :P B)

A nyaralás feeling nálam is megvan de az majd csak jövő hét végétől lesz, így is a góré keresztbe akarta húzni, hogy maradjak legalább hétvégén -na még mit nem, azért mégiscsak egy nászút féle lenne.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én költhetek... Soroksári út-72 km/h 30e madzsar pénzegység, Zichy-Hermina sarok, félreállás, közterületes lefényképezett, azt elszaladt megírni a feljelentést, szintén 30e hufi. :lol: ^_^ Igazából van még a fizómból annyi hogy tankolok egyet, és barátnőmnek névnapja van :huh: B)

gondolj akkor abba, ha engem megbirságolnak.

Link to comment
Megosztás:

Na és? ^_^ Mi van akkor? Én meg hajnal 4 óta :D tegnap meg hajnal fél 5-től este fél 7-ig mégsem sírok :D

A nyaralás feeling nálam is megvan de az majd csak jövő hét végétől lesz, így is a góré keresztbe akarta húzni, hogy maradjak legalább hétvégén -na még mit nem, azért mégiscsak egy nászút féle lenne.. :lol:

egy hete még nem volt ennyire mehetnékem. :huh: úgy hogy már csak egy nap választ el tőle, úgy van rajtam az idegbaj B) Én se sírok, csak kicsit megcseszegettem a népeket hogy legyetek má' :lol: (máris dőlnek a hsz-ek) tudokén :D :P

gondolj akkor abba, ha engem megbirságolnak.

Engem meló alatt büntettek meg :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem fűti a nap, meg hűti a hó. B)

Hopsz, tán eloffolódott a téma egy kicsit. ^_^ :lol: Nekem közöm nem volt hozzá. :huh:

már megint elkalandoztunk héééé

nekünk előző autónk egy warsz volt

annak igen jódolga volteleinte, mert itthon ő állt ahol most HRR és faterom melóhelyén meg beállhatott a folyosóra.

na már most téeln havas szaros időben elgondolhatod, mennyit segített ez rajta, szépen kiszáradt minden este, semmi hólé, semmi sár nem volt rajta reggelre.

aztán egyéb dolgok miatt, már itthon is csak a ház előtt állt, mindig, és igencsak nekiiramodott a rozsda szegényen.

22éves létére mondjuk, még a gyári festése volt, de ha nekikezdtünk volna karoszériázni, akkor igencsak komoly restaurálás lettvolna pár helyen

Link to comment
Megosztás:

Én költhetek... Soroksári út-72 km/h 30e madzsar pénzegység, Zichy-Hermina sarok, félreállás, közterületes lefényképezett, azt elszaladt megírni a feljelentést, szintén 30e hufi. :lol: ^_^ Igazából van még a fizómból annyi hogy tankolok egyet, és barátnőmnek névnapja van :huh: B)

Soroksárin nem 70-el lehet menni? 72-re akkor nem nagyon büntethetnek. Egyébként meg mindenki 90-el megy vagy csak az én km órám csal? :P

Link to comment
Megosztás:

Nem egészen így néz ki. B)

Há mivanmáá?? :huh: Már megint, véletlenül benti napom van, véletlenül gépközelben és persze ilyenkor b.szik lenni mindenki. :lol: De dögök vagytok :P fogadni mernék hogy van egy olyan topic is valahol amit én nem látok, ahol azt lehet megbeszélni hogy mikor lesz csoportos fórumon-nemlevés. És persze vannak olyanok akik utánam kémkednek és azt nézik hogy mikor vagyok. És különben is, az üldözi mániámat már meggyógyították :lol: (de azért az még nem jelenti azt hogy nem akarnak elkapni :D :D )

Én negyed órája keltem. :D Éccakás voltam, úgyhogy ne rinyájj. :D

Link to comment
Megosztás:

Soroksárin nem 70-el lehet menni? 72-re akkor nem nagyon büntethetnek. Egyébként meg mindenki 90-el megy vagy csak az én km órám csal? :P

Ott is mindenki 90 körül ment (többek között én is, csak én beleálltam a fékbe :lol: ^_^ ) Amúgy jah, 70-el lehet ott menni, kivéve az 50-es szakaszt B) :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ott is mindenki 90 körül ment (többek között én is, csak én beleálltam a fékbe :P ^_^ ) Amúgy jah, 70-el lehet ott menni, kivéve az 50-es szakaszt B) :huh: :lol:

És az a vicc, hogy ha a soroksári-helsinki-grassalkovich-on mész végig 70-el egy csomó lámpát kapsz be, bezzeg ha 90-el akkor zöldhullám van egészen a M0-ig.

Link to comment
Megosztás:

És az a vicc, hogy ha a soroksári-helsinki-grassalkovich-on mész végig 70-el egy csomó lámpát kapsz be, bezzeg ha 90-el akkor zöldhullám van egészen a M0-ig.

Így van értelme fényképezni... Nem csak az az egy útvonal ahol ha gyorshajt az ember akkor kapja normálisan az utat :huh: Azt már fel se teszem kérdésnek hogy mi a f.szért nem lehet 2x2 (néhol 2x3) sávon haladósan autózható úton végig 70-el menni... Mindegy, a lesifotós közterületes jobban idegesít. Ha meglátom análisan elfogyasztja a fényképezőjét az biztos... :lol:

Link to comment
Megosztás:

És az a vicc, hogy ha a soroksári-helsinki-grassalkovich-on mész végig 70-el egy csomó lámpát kapsz be, bezzeg ha 90-el akkor zöldhullám van egészen a M0-ig.

Ezt már észrevettem én is egy pár helyen. Vagy 20-30 -al kell tötyörögnöd, vagy 130-al végigszáguldanod, hogy kifogd a zöldeket. Ha szabályos sebességgel mész, akkor az összes pirosat kifogod :huh:

Link to comment
Megosztás:

Én költhetek... Soroksári út-72 km/h 30e madzsar pénzegység, Zichy-Hermina sarok, félreállás, közterületes lefényképezett, azt elszaladt megírni a feljelentést, szintén 30e hufi. ^_^ B) Igazából van még a fizómból annyi hogy tankolok egyet, és barátnőmnek névnapja van :huh: :P

Mondjuk mit szólna az egyik csekkhez, szép masnival átkötve. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ezt már észrevettem én is egy pár helyen. Vagy 20-30 -al kell tötyörögnöd, vagy 130-al végigszáguldanod, hogy kifogd a zöldeket. Ha szabályos sebességgel mész, akkor az összes pirosat kifogod :huh:

miskolcon ha jókor érkezem az elsőhöz, ott szépen végig lehet csorogni 60 al kb.

Link to comment
Megosztás:

mi van

elmentetek kipróbálni??

nem, csak dógozom, és sok mindent meg tudok csinálni ennél az asztalnál is hogy gépnél lehessek közben, de speciel egy AR-235-ös fénymásoló már nem fért föl az íróasztalra :lol: kénytelen voltam átmenni a szomszéd helységbe. Jah, meg forrasztani is oda járok :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.