Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Persze. Biztos cod-oztál. :huh:

Nem, szivat a gyerek gépe.

Hogyan tudnám a vinyó recovery partíciójáról kimenteni az adatokat?

A probléma, hogy felraktam a gére a 7-est, de eredetileg Vista volt, ami onnan települt fel. De most nem hajlandó elindulni a telepítő.

Link to comment
Megosztás:

Elvileg azok nem látható, spec partíciók, tedd be a vinyót egy másik gépbe, vagy partition magic-et bootold be és azzal simán.

Amugy nekem is volr recovery partícióm, az volt az első dolgom hogy ledaráltam. :huh:

Laptop, úgyhogy az első lehetőség korlátozott. A pm dologról mesélhetnél többet.

Link to comment
Megosztás:

Laptop, úgyhogy az első lehetőség korlátozott. A pm dologról mesélhetnél többet.

Nekem van egy bootcd-m amin van pár progi, amiket be lehet tölteni oprendszer nélkül. Azok közt van a pm is. És azzal az ilyesmi könnyedén megoldható mert mindent lát és úgy rendezed a merevlemezt ahogy akarod.

Link to comment
Megosztás:

Nekem van egy bootcd-m amin van pár progi, amiket be lehet tölteni oprendszer nélkül. Azok közt van a pm is. És azzal az ilyesmi könnyedén megoldható mert mindent lát és úgy rendezed a merevlemezt ahogy akarod.

Nekem egy olyan dolog kéne, amivel ki tudom menteni a rec part -ról a telepítőt. Egy bootoló dvd-t alkotva belőle. Ahogyan a gyári recovery progi is csinálná. Csak az nem műxik.

Link to comment
Megosztás:

Írtam a segíccség topicba, Karcsi. :huh: Bár sok hasznát nem hiszem hogy veszed. Amúgy norton Ghost-tal tudod kimenteni DVD-re a cuccot. Leszeded valahonnan a Hiren's Boot CD 9.6-ot kiírod bebootoltatod vele a gépet és megkeresed a progit, az hogy bootolható DVD-t tud-e készíteni, azt passzolom.

Link to comment
Megosztás:

Az valami ghost vagy ilyesmi a neve ha jól emlékszem.

Írtam a segíccség topicba, Karcsi. :huh: Bár sok hasznát nem hiszem hogy veszed. Amúgy norton Ghost-tal tudod kimenteni DVD-re a cuccot. Leszeded valahonnan a Hiren's Boot CD 9.6-ot kiírod bebootoltatod vele a gépet és megkeresed a progit, az hogy bootolható DVD-t tud-e készíteni, azt passzolom.

Thx.

Link to comment
Megosztás:

Nincsmit.

Segítenék, sajna most mennem kell éjszakára melózni. Kikapcsolnak egy állomást és van 4 óránk arra a 8 órás műszakból, hogy kicseréljünk egy izzót. Nem leszek kapkodó idegbeteg asszem. :lol:

Nem sürgős. Majd holnap folytatom, mert már meguntam. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Nincsmit.

Segítenék, sajna most mennem kell éjszakára melózni. Kikapcsolnak egy állomást és van 4 óránk arra a 8 órás műszakból, hogy kicseréljünk egy izzót. Nem leszek kapkodó idegbeteg asszem. ^_^

Nehogy le kelljen bontani a fél állomást azért, hogy azt az egy izzót kicseréljétek! :P B)

De nem is értem :lol: ..egy egész állomást "kikapcsolnak" egy izzó miatt? :huh:

Link to comment
Megosztás:

Nehogy le kelljen bontani a fél állomást azért, hogy azt az egy izzót kicseréljétek! :P B)

De nem is értem :lol: ..egy egész állomást "kikapcsolnak" egy izzó miatt? :huh:

Közben felsővezetéki szakaszolókat is cseréltek a lekapcsolás alatt, valamint TVG-vel ellenőrizték a munkakábeleket és a tartósodronyokat. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Há mivanmáá?? :huh: Már megint, véletlenül benti napom van, véletlenül gépközelben és persze ilyenkor b.szik lenni mindenki. :lol: De dögök vagytok ^_^ fogadni mernék hogy van egy olyan topic is valahol amit én nem látok, ahol azt lehet megbeszélni hogy mikor lesz csoportos fórumon-nemlevés. És persze vannak olyanok akik utánam kémkednek és azt nézik hogy mikor vagyok. És különben is, az üldözi mániámat már meggyógyították B) (de azért az még nem jelenti azt hogy nem akarnak elkapni :P :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Há mivanmáá?? :huh: Már megint, véletlenül benti napom van, véletlenül gépközelben és persze ilyenkor b.szik lenni mindenki. :lol: De dögök vagytok ^_^ fogadni mernék hogy van egy olyan topic is valahol amit én nem látok, ahol azt lehet megbeszélni hogy mikor lesz csoportos fórumon-nemlevés. És persze vannak olyanok akik utánam kémkednek és azt nézik hogy mikor vagyok. És különben is, az üldözi mániámat már meggyógyították B) (de azért az még nem jelenti azt hogy nem akarnak elkapni :P :lol: )

ilyen időbe semmihez sincs edvük biztos.

én is most erőszakoltam ki magam az ágyból.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.