Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ez biztos nagyon ösztönzőleg hatott sokak számára, ott fognak tolakodni :huh: :lol: ^_^

Rendőrség : 107

Akkor kiegészítem a tiéd én is hogy a srácnak legyen telszáma:

ideggyógyászat · Bemer gyógyászat · bemer szakrendelés ... Telefonszám: 72/256-712, 72/255-833. Fax: 72/256-712, 72/255-833 B)

és még egy: Angol nyelvtanfolyam szabadon választható időbeosztásban! Kevés az időd? ... Tel.: 06-20-427-9657 ...

Link to comment
Megosztás:

Akkor kiegészítem a tiéd én is hogy a srácnak legyen telszáma:

ideggyógyászat · Bemer gyógyászat · bemer szakrendelés ... Telefonszám: 72/256-712, 72/255-833. Fax: 72/256-712, 72/255-833 B)

és még egy: Angol nyelvtanfolyam szabadon választható időbeosztásban! Kevés az időd? ... Tel.: 06-20-427-9657 ...

Én ebből csak azt nem vágom mi az a bemer. Kérem kapccsojjjaki. :huh: :lol: ^_^

Link to comment
Megosztás:

Hali.

Egyszer már írtam de nem boldogulok vele!Tetőkárpitról lenne szó.Leszedtem minden oké egész addig míg kimostuk és hát mintha nem akkora lenne mint eredetileg.Na meg a vékony szivacs is elkopott kissé és el kellet távolítani.

Nekiálltam hogy visszaragasztom és hát az előző ragasztó fekete színe miatt átlátszana kissé és ez így esztétikailag gáz.Mit tegyek az előző ragasztóval,vagy milyen anyagot tegyek fel ami jól nézne ki.A bőr kizárva,mert drága és nem is tetszik.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.