Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Há' és mé' nem köll az a "t" oda? Múltidő, vagy nem?! Jóuvanna, nem kötözködöm máááá..... Apropó, hol van szobikari!? :huh:

azért, mert arra voltam kivi, hogyan is lehet kideríteni

hogyan derül ki

Daykó esetében, ha arra vagyok kivi, hogy neki hogy derülT ki,akkor kell a t

Link to comment
Megosztás:

akkor csak ennyi,azthittem kiszedtétek és úgy.

Zotya, írtam a megfelelő embernek és ez lett B) de ha nem szólsz észre se veszem :huh:

Kössz Mélykék Pista Báttya

olyan rég nem tünhet fel, ma írtam az ügyben

Nehogy elhidd! :lol:

Leszedtük a szelepfedelet és úgy rákukkantottunk. Kiemeltük a tőkéket (marhanagy szívás ^_^), azok jóknak tűntek. Így valamelyik szelepre tippel, pl amelyik volt törve, de azt még én se tudom. :P

Link to comment
Megosztás:

Nehogy elhidd! :huh:

Leszedtük a szelepfedelet és úgy rákukkantottunk. Kiemeltük a tőkéket (marhanagy szívás :lol:), azok jóknak tűntek. Így valamelyik szelepre tippel, pl amelyik volt törve, de azt még én se tudom. ^_^

na és ez a kiemelés hogy történt????

erről mesélhetnél egy kicsit.

Link to comment
Megosztás:

tehát szelep lenyom, himba kipiszkál, aztán a tőke?

Valahogy úgy, mert közben haverom Kadettjén cseréltük a kerekeket, amíg ők hárman kínlódtak. A végeredménynél voltam ott igazából, nem vagyok autószerelő, nagyon nem is engednek oda, bár ezt a tippet én mondtam nekik és ilyen sorrendben ahogy írtad és kipróbálták. Mondták, hogy maximum akkor addig megkapom a x16xel coupé astrát, amíg helyrehozzák, ha elrontják. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Valahogy úgy, mert közben haverom Kadettjén cseréltük a kerekeket, amíg ők hárman kínlódtak. A végeredménynél voltam ott igazából, nem vagyok autószerelő, nagyon nem is engednek oda, bár ezt a tippet én mondtam nekik és ilyen sorrendben ahogy írtad és kipróbálták. Mondták, hogy maximum akkor addig megkapom a x16xel coupé astrát, amíg helyrehozzák, ha elrontják. :lol:

na akkor vezérlés cserénél megnézegetem én is, bár az még nem most lesz :huh:

egy nekem is ketyeg egyre jobban.

Link to comment
Megosztás:

na akkor vezérlés cserénél megnézegetem én is, bár az még nem most lesz :huh:

egy nekem is ketyeg egyre jobban.

Jamert az volt a fura, hogy a másik astrában (c14nz) az egyik tőke nonstop kopogott a többi csak pár pillanatig (dízelhang ügye) és annak az egynek dízeles kopogáshangja volt, az enyémnek meg nem olyan, hanem sokkal halkabb, meg nemtom, szóval a kettő hang nem egyezett. Bár attól még lehet tőke, de azt mondták, hogy jónak tűnnek. Na mindegy. Megkérdezhetem a pontos sorrendet, ha akarod, mert én is csak úgy emlékből mondtam neki, aztán hogy miképp sikerült, azt nem tudom, meg hallottak ők is erről a módszerről, de még sose alkalmazták.

Link to comment
Megosztás:

Ne magyarázokodj... homi... :lol: ^_^

Homi a tudod kid... :huh:

Szerintem szakadjunk le a témáról,nem oda megyek most és slussz.

Nem kell ezt túlspirázni.

Döntenem kellett,mert nincs annyi lovém,hogy mindkettőn ott legyek és döntöttem.Ennyi.

Ez nem sírás-rívás,nekem ez a koncert fontosabb.Sok éve várok erre.

Egyébként meg senkinek semmi köze ahhoz,hogy hogyan és mire osztom be a pénzem és a szabadidőm.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.