Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Azt postán jön majd.

Bár most van nagyobb bajom is. Elhagytam valahol a kocsikulcsomat. Mikor szálltam fel a vonatpótló buszra reggel, akkor még megvolt és mikor gyalogoltam vissza fehérváron a boltból, akkor már nem. Ergo a buszon kieshetett a zsebemből. :lol:

Gondolom márkaszervízben gond nélkül csinálnának nekem gyári kulcsot hozzá, immoval, csak dolgozólány drága lenne. :huh: Mondjuk szeretnék bicskakulcsot, csak az immo chipből szeretnék egy másolatot legalább. Ötlet?

Én itt Győrben a Harmónia áruházban a kulcsmásoló srácnál szoktam immo chipet (BMW-t nem tud) másoltatni. Ez kb. 7000, ha nem ragaszkodsz mindenféle papírfecnikhez, ha mégis, akkor 12 körül.

Link to comment
Megosztás:

Én itt Győrben a Harmónia áruházban a kulcsmásoló srácnál szoktam immo chipet (BMW-t nem tud) másoltatni. Ez kb. 7000, ha nem ragaszkodsz mindenféle papírfecnikhez, ha mégis, akkor 12 körül.

Mindenképp kell másoltatnom egy immo-t.

Szerinted/szerintetek egy ilyen milyen minőségű? Link.

Nem akarok sokáig egy kulccsal rohangálni, mert ha ez is elveszik... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Én úgy hallottam hogy maga a kulcs minősége az ami nem korrekt, lötyög...stb.

Gondolom kínai, mint minden, de attól még jó lehet. :lol:

Még egy kulcs mindenképp kell, márkaszervizben gondolom horror áron adják az újat és akkómá bicskakulcs legyen. Mert amúgy úgy akartam, mint Sanci, hogy csak egy távszabot vett hozzá és kötötte össze a gyári kulcsos központihoz, de az most már felejtős, kivétel, ha valaki tud olcsón gyári nyers kulcsot. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Még egy kulcs mindenképp kell, márkaszervizben gondolom horror áron adják az újat és akkómá bicskakulcs legyen. Mert amúgy úgy akartam, mint Sanci, hogy csak egy távszabot vett hozzá és kötötte össze a gyári kulcsos központihoz, de az most már felejtős, kivétel, ha valaki tud olcsón gyári nyers kulcsot. :huh:

Ha bicskásat akarsz nézz szét alaposan, tuti van olyan amelyik minőségi.

Link to comment
Megosztás:

Kézrátétellel. :huh:

Amúgy volt az autószerelőmnél rossz hidrotőkés F astra beindítottuk azt, majd az enyémet. Volt különbség, hja és az enyémben már volt egy szeleptörés.

akkor csak ennyi,azthittem kiszedtétek és úgy.

Zotya, írtam a megfelelő embernek és ez lett :P de ha nem szólsz észre se veszem ^_^

Kössz Mélykék Pista Báttya

Még csak most tűnt fel? amúgy miért tőlem idézel? B) Ennyire megzavart az átkeresztelés? :lol:

olyan rég nem tünhet fel, ma írtam az ügyben

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.