Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

mikor ráengedem akuplungot, nyekereg az eleje...

eddig azt hittem, hogy a kuplung szerkezet, de kipróbáltam pörgetve ráengedni, akkor nem csinálta, meg leállítani kinyomott, illetve felengedett kuplunggal, és akkor is hallom azt a nyekergést.

kiszálltam, meglögdöstem a kipifogót középen, és az nyekereg...

de valahol a katalizátor környékén.

egyik nap alámegyek a garázsból, és megnézem jobban mi lehet az, remélem nem olyan, mint haver golfja, hogy pályán elnyilt a középső dob utám, és húztuk mahunk alatt szegényt... aztán pihenőbe feldrótoztuk és gó haza, enyhén mit enyhén durván racingos hanggal :huh:

egész jó mély hangja lett :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez tavalyi kép. bár most se vagyok barnább, mindíg polóban melózok, mert hamar leégek.

Matrinya? :huh:

Vaterán most néztem vagy 10-et. B) Van sima 2 küllös is asszem 2 ezerért.

Azt postán jön majd.

Bár most van nagyobb bajom is. Elhagytam valahol a kocsikulcsomat. Mikor szálltam fel a vonatpótló buszra reggel, akkor még megvolt és mikor gyalogoltam vissza fehérváron a boltból, akkor már nem. Ergo a buszon kieshetett a zsebemből. ^_^

Gondolom márkaszervízben gond nélkül csinálnának nekem gyári kulcsot hozzá, immoval, csak dolgozólány drága lenne. :lol: Mondjuk szeretnék bicskakulcsot, csak az immo chipből szeretnék egy másolatot legalább. Ötlet?

Link to comment
Megosztás:

Azt postán jön majd.

Bár most van nagyobb bajom is. Elhagytam valahol a kocsikulcsomat. Mikor szálltam fel a vonatpótló buszra reggel, akkor még megvolt és mikor gyalogoltam vissza fehérváron a boltból, akkor már nem. Ergo a buszon kieshetett a zsebemből. ^_^

Gondolom márkaszervízben gond nélkül csinálnának nekem gyári kulcsot hozzá, immoval, csak dolgozólány drága lenne. :huh: Mondjuk szeretnék bicskakulcsot, csak az immo chipből szeretnék egy másolatot legalább. Ötlet?

Nem tudod lenyomozni a buszt és megnézni? Hátha volt egy rendes ember aki odaadta a sofőrnek.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.