Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Először is tanulj meg helyesen írni....

Bazz...egész éjszaka itt fogok könnyezni a röhögéstől :lol: :D

Pedálgumi... őőő... én kértem, oszt kaptam. De komolyan :D , nemtudom miért kaptam, csak úgy emlegettem itthon, aztán következő héten már ülök be az ótóba és ott virít a pedálon. (megpróbálom majd hogy elkezdek emlegetni egy szép-jó állapotú 1.7DR-mocit, hátha karácsonyra megkapjuk :D :huh: ) Meg holnap megkérdezem hogy hol vette azt a pedálgumit, és mi pénzért. :lol:

Jah, kérdés: szeretnék venni valami kormánykerék jellegű dolgot, mert az ami benne van, már morzsolódik, lyukad, meg hullik. Az ami jobb állapotú résznek számít rajta az a kifényesedett tükörsima rész B) Láttam a 3 ágú kormányt amit asszem a gsi-k kapták, az tetszik, de nem találtam sehol, légzsákosat találtam, de nekem nem az van. És láttam egy olyan 3 ágút amire nem tudom mi az. Mintha egy vectra kormány lenne, de az rámehet az astrára? :P Meg ha igen, hun lehet olyat kapni?

segítség ^_^

Link to comment
Megosztás:

nem kell ne fáradj :P

ahhoz képest kiba fehér vagy... hogy mennyit melózol kint.

Ez tavalyi kép. bár most se vagyok barnább, mindíg polóban melózok, mert hamar leégek.

Na. Mélykék meghozta nekem házhoz a rendszámkereteket és a tagsági kártyát. Holnap szerelem is fel meló után a kereteket. :D

Köszönet neki mégegyszer. :D Hja és nézd meg a tolatólámpádat, mert a jobb oldalit nem láttam világítani, de szerintem a bal se virított. :lol:

Matrinya? :huh:

Jah, kérdés: szeretnék venni valami kormánykerék jellegű dolgot, mert az ami benne van, már morzsolódik, lyukad, meg hullik. Az ami jobb állapotú résznek számít rajta az a kifényesedett tükörsima rész ^_^ Láttam a 3 ágú kormányt amit asszem a gsi-k kapták, az tetszik, de nem találtam sehol, légzsákosat találtam, de nekem nem az van. És láttam egy olyan 3 ágút amire nem tudom mi az. Mintha egy vectra kormány lenne, de az rámehet az astrára? B) Meg ha igen, hun lehet olyat kapni?

segítség :lol:

Vaterán most néztem vagy 10-et. :D Van sima 2 küllös is asszem 2 ezerért.

Link to comment
Megosztás:

Jóóreggeeeeelt! :huh:

Mai időjárás előrejelzés:

vicc2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

De ügye nem lesz belőle hűűha, különben visszamondom a klubtagságom. :lol:

nagylol.gif

Link to comment
Megosztás:

Erre gondoltál?

1

2

3

:D

Bazz...egész éjszaka itt fogok könnyezni a röhögéstől :lol: :D

Pedálgumi... őőő... én kértem, oszt kaptam. De komolyan :D , nemtudom miért kaptam, csak úgy emlegettem itthon, aztán következő héten már ülök be az ótóba és ott virít a pedálon. (megpróbálom majd hogy elkezdek emlegetni egy szép-jó állapotú 1.7DR-mocit, hátha karácsonyra megkapjuk :D :huh: ) Meg holnap megkérdezem hogy hol vette azt a pedálgumit, és mi pénzért. :lol:

Jah, kérdés: szeretnék venni valami kormánykerék jellegű dolgot, mert az ami benne van, már morzsolódik, lyukad, meg hullik. Az ami jobb állapotú résznek számít rajta az a kifényesedett tükörsima rész B) Láttam a 3 ágú kormányt amit asszem a gsi-k kapták, az tetszik, de nem találtam sehol, légzsákosat találtam, de nekem nem az van. És láttam egy olyan 3 ágút amire nem tudom mi az. Mintha egy vectra kormány lenne, de az rámehet az astrára? :P Meg ha igen, hun lehet olyat kapni?

segítség ^_^

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.