Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Egyrészt anoreksziás, másrészt ekkora mellem nekem is van. Csak egy kicsit szőrössebb. :lol:

szerintem se egy jó nő.

bezzeg balcsin is volt csupaszkodós csaj, de annak is olyan melle volt, hogy nevettünk, de hangosan, leplezettlenül rajta, de a szép formás lányok nem csupaszkodtak :huh:

Link to comment
Megosztás:

szerintem se egy jó nő.

bezzeg balcsin is volt csupaszkodós csaj, de annak is olyan melle volt, hogy nevettünk, de hangosan, leplezettlenül rajta, de a szép formás lányok nem csupaszkodtak :huh:

Csak vigyázz, nehogy a csajok visszaadják a röhögést, mikor fecskealsóban kijössz a hidegvízből! :lol:

Link to comment
Megosztás:

boxeralsó fecske gatya helet, Zolika ilyet láttál már?? hallottál iylenről?? fecske fürdőnaci meg hát :huh:

orvos szerint nagy a nyelvem...

:lol:

Egyik ismerősöm öregek otthonában dolgozik és azt tanácsolja, hogy nem hülyeség az a fecske, hacsak az ember öregkorára nem akar dekázni a golyóival.

^_^ B)

Link to comment
Megosztás:

de ez mi?? te vagy Zotya??

na ez baromség még ez a dekázós dolog.

ne is haragudjon senki

egyik dolog:

a fürdőnaciba van háló, mint egy gatya úgy tart.

farmerba meg megint nem lesz gond a csüngéssel.

meg van olyan boxeralsó is, ami nem az a bő, hanem a testhez simuló :huh:

Link to comment
Megosztás:

Na. Mélykék meghozta nekem házhoz a rendszámkereteket és a tagsági kártyát. Holnap szerelem is fel meló után a kereteket. :lol:

Köszönet neki mégegyszer. ^_^ Hja és nézd meg a tolatólámpádat, mert a jobb oldalit nem láttam világítani, de szerintem a bal se virított. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Nos akkor a 12V-os aljzat a csomagtérben:

http://img7.tar.hu/invictus/img/38598842.jpg

És a kusza, összetaknyolt utólagos riasztó:

http://img7.tar.hu/invictus/img/38598841.jpg

Széép lett. Fater vett a héten egy 3-as elosztót a szivargyújtóhoz. Én majd azt fogom becsinálni a két első ülés közé valahova, a boxba. Sztem a kézifék melletti tárolórekeszt fogom villanyosítani :huh: Jah, csak leakadt a szemem. qrvaszép ótód van de az az ajtózsanér hogynízmáki? ^_^ :lol: (meg a fékpedál :D ) nem kötözködni akarok, csak úgy meglepődtem hogy azon az autón ilyen részletek is vannak :lol: B) Tessék pucóni :D meg kérni ajándékba egy kuplung-pedálgumit :D én is kaptam :D

Szerk. Tom hogy nem idézünk képpel, csak azért hagytam benne mert ebben itt nem volt még, és akkor nem látni miről írom a hülyeséget :P

Link to comment
Megosztás:

Széép lett. Fater vett a héten egy 3-as elosztót a szivargyújtóhoz. Én majd azt fogom becsinálni a két első ülés közé valahova, a boxba. Sztem a kézifék melletti tárolórekeszt fogom villanyosítani :huh: Jah, csak leakadt a szemem. qrvaszép ótód van de az az ajtózsanér hogynízmáki? ^_^ :lol: (meg a fékpedál :D ) nem kötözködni akarok, csak úgy meglepődtem hogy azon az autón ilyen részletek is vannak :lol: B) Tessék pucóni :D

Szerk. Tom hogy nem idézünk képpel, csak azért hagytam benne mert ebben itt nem volt még, és akkor nem látni miről írom a hülyeséget :P

Blitzre meg lesz oldva a kosz. :D Sokat takarítom de fogkefézni még nem volt időm.

Link to comment
Megosztás:

Blitzre meg lesz oldva a kosz. :P Sokat takarítom de fogkefézni még nem volt időm.

B) lehet hogy nekem is ilyen csak a piroson nem látszik? :lol: ^_^ nem (fog)keféltem meg még. Bár wd40-ezni-eltörölgetni szoktam rendszeresen, mert lóg az ajtó, és egy idő után mindig nyiszog, meg szorul egy kicsit. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.