Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

ööö..hátöööö..szilikózis, ólom, minden van itt is :huh: bár én sem nagyon figyeltem rá, hogy mit kajolok (avagy adjunk a koleszterinnek rulez ^_^ ) csak szedjek már fel végre egy kicsit, most meg nem nagyon akar lefele menni plusz ez a pár nyavaja... :lol:

Link to comment
Megosztás:

ööö..hátöööö..szilikózis, ólom, minden van itt is :huh: bár én sem nagyon figyeltem rá, hogy mit kajolok (avagy adjunk a koleszterinnek rulez B) ) csak szedjek már fel végre egy kicsit, most meg nem nagyon akar lefele menni plusz ez a pár nyavaja... ^_^

Ezt hogyan sikerült végülis megoldani? Nekem se ártana úgy 15-20 kiló plusz (182cm/60kg :lol: ).

Link to comment
Megosztás:

Rá se ránts, kicsit morbid, de.: háborúban mi már rég éhenhalnánk mire te megéhezel. B)

:lol: ..no, csak ne legyen háború...de lehet benne valami - szükség esetén lehetséges, hogy tovább megmaradok ^_^

Vagy átúszok Angliába...- épp a minap láttam a Discovery-n, hogy a csávó hat kilót "elégetett" amig átúszta a csatornát. :huh:

Link to comment
Megosztás:

:lol: ..no, csak ne legyen háború...de lehet benne valami - szükség esetén lehetséges, hogy tovább megmaradok ^_^

Vagy átúszok Angliába...- épp a minap láttam a Discovery-n, hogy a csávó hat kilót "elégetett" amig átúszta a csatornát. :huh:

Meg te könnyebben ís úszol, kisebb a fajsúlyod. B) Főleg sós vízben. Én is nézek ám Discoveryt. :P

Link to comment
Megosztás:

Érted is? :lol: ^_^

Mondom.: Nézem! :lol: :P

Hy

na megjöttem Pécs rallyról, meg Balcsiról.

Pécs rally : Prolog jó volt, de arally-t hagyjuk

0 szervezés 0 szintű pályák stb stb.

Balcsi:

Siófokon voltunk, ott ugyan az mindn mint 3 éve, ingyenes part, derékig érő víz B)

de jó volt.

Tedd a szivedre a kezedet.: belepisiltél? :huh:

Link to comment
Megosztás:

Hy

na megjöttem Pécs rallyról, meg Balcsiról.

Pécs rally : Prolog jó volt, de arally-t hagyjuk

0 szervezés 0 szintű pályák stb stb.

Balcsi:

Siófokon voltunk, ott ugyan az mindn mint 3 éve, ingyenes part, derékig érő víz :lol:

de jó volt.

Én is nemrég értem haza balcsiról. Fűzfőn voltam. Olyan csajok voltak bzmg. :huh:

Link to comment
Megosztás:

őszintén, ki az aki nem??? meg mondjuk nemis értemvolna ki, 500méterről addig.. szal bele :huh:

csajok ittmost nem oltak, de nyugi, merci vagy bmw, vagy hasonló kulcs lógatása nélkül azok a szintű csajok soha nem is fognak semmibe se nézni.

mi pl megfürdettünk kettőt is, ésmégcsak anny e volt, hogy bazdmeg, szép nyugodtan elmentekonnan... legelább egy "dolgozó lány anyád köcsög bunkó", de érted semmi? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ezt hogyan sikerült végülis megoldani? Nekem se ártana úgy 15-20 kiló plusz (182cm/60kg B) ).

Egyszerűen, mindenféle koleszterin bombával (pörköltek, stb) plusz hozzá jött a munkakörömből adódó "ülő-munka" napi xx órában úgyhogy hetek alatt lett eredmény de igazából csak hasra szedtem fel és most itt tartok, hogy el kéne tüntetni ezt a "fölösleget" :P úgyhogy sport ezerrel mellette ha nem csak hízni akarsz :D

Én is nemrég értem haza balcsiról. Olyan csajok voltak bzmg. ^_^

A Balcsin hol nincsenek? :lol: Veszélyes egy üzem ám az.. :lol: :huh:

Link to comment
Megosztás:

A tied keverékkel megy? :huh: A denaturált szesztől mit vársz? Olvastad valahol, vagy csak úgy?

A denaturált szesz leginkább arra való, hogy a tankban lévő kondenzvizet kipárologtassa, természetesen "alkoholos befolyásoltsága" miatt lehetnek egyéb jótékony hatásai ^_^ lásd: E85.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.