Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Igen, az kéne! De sajna nem nagyon találok :huh:

Még megkérdek pár hawert, hátha van nekik :lol:

Ha lesz, beszkennelem, felteszem valahova, és feltétlenül megosztom veletek is! :D

Köszi a segítőkészséget !!!!! :lol:

a szervizkönyv szó kicsit tulzás :D maximum szervizlapoknak hívnám :D Nekem volt már szerencsém hozzá nem sokat vesztettél hidd el, ha csak abba belegondolsz, hogy a kesztyűtartó ajtaján lévő műanyag fülbe volt beledugva ^_^

Sajna képem nincs róla B) de ha ujra összefutok vele bescanelem :P

Link to comment
Megosztás:

a szervizkönyv szó kicsit tulzás B) maximum szervizlapoknak hívnám :P Nekem volt már szerencsém hozzá nem sokat vesztettél hidd el, ha csak abba belegondolsz, hogy a kesztyűtartó ajtaján lévő műanyag fülbe volt beledugva :huh:

Sajna képem nincs róla :lol: de ha ujra összefutok vele bescanelem ^_^

Végülis mire jó a szervízkönyv?

Link to comment
Megosztás:

Úgy látom minden diesel megjavult újabban!! :huh: :lol: Persze ez egy Astránál természetes :D :D

Nem talált valaki a neten véletlenül Astra SZERVÍZFÜZETET beszkennelve?

Még sosem láttam milyen lehet.... Ha tud valaki linket lécci dobjon meg vele, nagyon megköszönném!!! ^_^

KÖSZIKE!!

a szervizkönyv szó kicsit tulzás :D maximum szervizlapoknak hívnám :D Nekem volt már szerencsém hozzá nem sokat vesztettél hidd el, ha csak abba belegondolsz, hogy a kesztyűtartó ajtaján lévő műanyag fülbe volt beledugva B)

Sajna képem nincs róla :P de ha ujra összefutok vele bescanelem :lol:

Ti erre gondoltok?

Picture(7).jpg Picture(8).jpg

Link to comment
Megosztás:

Szervízkönyvet a legtöbb autóbótos (használtautós-nepperes-széparcosbácsi) tud adni ha nagyon szeretnél. Ha mégjobban szeretnéd ki is töltik Ezért van annyi szervízkönyves használtautó

Hát igen, csak sajna nekem nincsenek ilyen kapcsolataim ^_^

a szervizkönyv szó kicsit tulzás :P maximum szervizlapoknak hívnám. Nekem volt már szerencsém hozzá nem sokat vesztettél hidd el, ha csak abba belegondolsz, hogy a kesztyűtartó ajtaján lévő műanyag fülbe volt beledugva.

Sajna képem nincs róla, de ha ujra összefutok vele bescanelem

Igazad van, csak pár lapos a Fábiáé is. A pontos megnevezése : "Szervízfüzet"

Végülis mire jó a szervízkönyv?

Hogy mire is jó?! :huh:

MÁNIÁS ember vagyok ilyen téren, szeretem, ha megvan minden az autómhoz! :lol: :lol: B)

Most nyomtattam ki magamnak a "Kezelés, biztonság, karbantartás" című kezelési útmutatóját is, és szeretném ha meglenne minden ilyen cucc a verdához!

Link to comment
Megosztás:

Én mergákat szoktam nagyrészt. :D

Én vegyesen mindenféle "nagyvérűt", feltéve ha a pályára tévedek valami úton-módon.. :D :lol:

Mert még biztos aludt, vagy rossz helyen kerested. :huh:

Itthon se wót, a szekrényből meg nem tudom hova tűnt a másik kettő.. :lol: ^_^

-----------------------

Na akkó röhögjetek kicsit :D

Hernyócska ül az ágon és látja, hogy ott van előtte egy szép nagy zöld

levél. Arra gondol, nem eszem még meg, megvárom míg tovább süti a nap,

jobban megérik és finomabb lesz.

Arra repül egy veréb, meglátja a hernyót.

Gondolja a veréb, megvárom, míg a hernyó megeszi a levelet, mert akkor szép

dundi lesz és sokkal laktatóbb.

Arra kószál egy macska, meglátja a verebet.

Arra gondol, megeszem ezt a verebet, de előbb megvárom, amíg megeszi a

hernyót, mert akkor nagyobb lesz.

Egyszer csak elindul a hernyó és megeszi a levelet, odarepül gyorsan a veréb

és bekapja a hernyót. A macska is ugrik, ám a veréb gyorsabbnak bizonyult,

így a macska a fa alatt lévő pocsolyában végzi.

Mi ebből a tanulság??

Az, hogy minél hosszabb az előjáték, annál nedvesebb a cicus... :D

B) :P

Link to comment
Megosztás:

Szeretnék a csomagtartóba egy esztétikus szivargyújtó aljzatot, olyan kupakos fajtát, ami azt hiszem Novy képei közt is szerepel. Nem tudjátok merrefele lehet ilyesmit kapni, mert pár boltban voltam már, de csak ilyen gagyi cuccot tudtak volna adni???

Ilyesmi:

gileranexus250_09.jpg

Szerk: Megoldottam, ott találtam ahol nem gondoltam volna, unix. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Apropó, még egy hűűhaaa. :lol: Na itt már totál kííísz lettem... :D :lol:

^_^ B)

Bameg, ez tényleg beesne az ágy meg a fal között, aztán egész éjjel zörögne, hogy nem tud kimászni. :huh:

Más.: ma voltunk egy irodában ajtót beépítenni, aztán kávézás közben nézegettem a papirokat egy íróasztalon, és találtam egy követelést egy autókölcsönző részéről, ahonnan kölcsönöztek két Ford Tranzitot. A cég szerint szennyezett koszos vizes üzemanyagot tankoltak, ezért mindkét autó leállt. Hazahozták őket trélerrel (302km 68 ezer forint/kocsi) majd a márkaszervízben megtörtént az üzemanyag mintavétel, javítás, satöbbi. Végösszeg.:kb 750 ezer forint/kocsi!!! Egy-két részlet.: 4db porlasztócsúcs 350 ezer, üanyag szűrő 30 ezer, üa. szivattyú 202ezer, üa-cső 30 ezer. :D Munkadíjak.: tank le és felszerelés 20 rugó, szivattyú csere 20 rugó. Ja és a végén a teljesen kicserélt üanyag rendszert még ki is takarították cirka 40 ropiért. És a végén felhívják a szives figyelmet, hogy a tankban ( amit 20-ért leszereltek, 30 ért kitakarítottak) még maradhattak szennnyeződések, úgyhogy sziveskedjenek kicserélni, mert erre továbbiakban nincs gari. Ajánlották, hogy hajtsák be a kúton a költségeket. Nekem olyan lehúzásgyanús az egész. :P

Link to comment
Megosztás:

Bameg, ez tényleg beesne az ágy meg a fal között, aztán egész éjjel zörögne, hogy nem tud kimászni. :huh:

Más.: ma voltunk egy irodában ajtót beépíteni...

Engem spec nem zavar.. :P ^_^ B)

Na, így néz ki egy márkaszervíz :lol: meg a kiállított számláik... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Egyszer én is csináltam ilyet egy cégnél,alaposan leb4sztak érte és meg is értem őket.Gondolj bele,neked hogy esne,ha az asztalodon fekvő cuccokat egy idegen olvasgatja...

Hát szerintem ha titok lenne akkor nem hagyták volna szem előtt. Én legalábbis elraknám ami nem tartozik másra. Amúgy is csak ketten voltunk. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Én vegyesen mindenféle "nagyvérűt", feltéve ha a pályára tévedek valami úton-módon.. :D :D

Itthon se wót, a szekrényből meg nem tudom hova tűnt a másik kettő.. :huh: :lol:

-----------------------

Na akkó röhögjetek kicsit :D

Hernyócska ül az ágon és látja, hogy ott van előtte egy szép nagy zöld

levél. Arra gondol, nem eszem még meg, megvárom míg tovább süti a nap,

jobban megérik és finomabb lesz.

Arra repül egy veréb, meglátja a hernyót.

Gondolja a veréb, megvárom, míg a hernyó megeszi a levelet, mert akkor szép

dundi lesz és sokkal laktatóbb.

Arra kószál egy macska, meglátja a verebet.

Arra gondol, megeszem ezt a verebet, de előbb megvárom, amíg megeszi a

hernyót, mert akkor nagyobb lesz.

Egyszer csak elindul a hernyó és megeszi a levelet, odarepül gyorsan a veréb

és bekapja a hernyót. A macska is ugrik, ám a veréb gyorsabbnak bizonyult,

így a macska a fa alatt lévő pocsolyában végzi.

Mi ebből a tanulság??

Az, hogy minél hosszabb az előjáték, annál nedvesebb a cicus... :D

^_^ B)

B+.... :P :lol:

valaki caravant?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.