Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ja vágom, a szervízkönyv kell neked. Az nekem sincs, itt a fórumon tanultam meg az időközöket. :P Valamint írom itthon. :lol: Amit mutattál képen, az is megvan nekem, meg az így csináld is.

Igen, az kéne! De sajna nem nagyon találok :huh:

Még megkérdek pár hawert, hátha van nekik B)

Ha lesz, beszkennelem, felteszem valahova, és feltétlenül megosztom veletek is! :lol:

Köszi a segítőkészséget !!!!! ^_^

Link to comment
Megosztás:

Valami hasonló tuning valakinek?

NITRO

pukk. :lol:

:lol: :D ..és azok meg csak kacarásznak azon, hogy hazavágtak egy V8-at... :huh:

.......... B) "gyűrődési zóna" és utána még megy is.. :P

egy lada mindig megy. Kivéve tegnap éjszaka. Egyet betoltunk, utána monnyuk ment, csak kicsit energiatakarékosan indult. Egy másikat elhúztam a kútig mert eefogyott az anyag. Mikor mentem visszafelé, még mindig ott állt a kútnál, éppen egy 6-os bömiről bikázták. (aztán arra mentem ahonnan elhúztam, és találtam egy ékszíjat az úton, kb ott ahol felakasztottam a kötél végére ^_^ ) Tegnap telihold volt a ladáknak :D mind meghülyült :D

Link to comment
Megosztás:

pukk. :huh:

egy lada mindig megy. Kivéve tegnap éjszaka. Egyet betoltunk, utána monnyuk ment, csak kicsit energiatakarékosan indult. Egy másikat elhúztam a kútig mert eefogyott az anyag. Mikor mentem visszafelé, még mindig ott állt a kútnál, éppen egy 6-os bömiről bikázták. (aztán arra mentem ahonnan elhúztam, és találtam egy ékszíjat az úton, kb ott ahol felakasztottam a kötél végére :lol: ) Tegnap telihold volt a ladáknak :P mind meghülyült :lol:

az a fránya elektronika... ^_^ B)

Link to comment
Megosztás:

Úgy látom, ez kellemes nyugdíjas tempó! ^_^

Az :D még nekem is... :lol: :P

De rég toltam már 2k felett :huh: igaz az nem az enyim wót.. :lol:

Hát igen, a fedélzeti kompjúterek átálltak sztrájk módba...

Csak a ribié nem.. B)

Link to comment
Megosztás:

Az :D még nekem is... :lol: :P

De rég toltam már 2k felett :huh: igaz az nem az enyim wót.. :lol:

Egyszer a sógor felhívott, hogy megyek e velük fel BP-re. Lejött értem és akkor közölte, hogy kb. 1 óránk van, hogy felérjünk. ^_^ Akkor még nem volt meg az elkerülő+ az autópálya, így Polgárnál mentünk, majd úgy az autópályára. Nyíregytől Polgárig 160km/h, utána az autópályán G astra, 3 személy(sógor, hugom + én) végig 205km/h klímával. Mondanom sem kell, mikor felértünk, 50-nél majdnem kiszálltunk kaját venni, mert olyan lassúnak tűnt a folyamatos 205km/h-hoz képest. Ilyen gyorsan még nem jártam meg Pestet. B)

Link to comment
Megosztás:

Egyszer.... Ilyen gyorsan még nem jártam meg Pestet. B)

Én meg unokanővérem [off] Focusával (2.4 turbo) [on] rugtam meg Földes-Karcag-Füzesabony-BP, Újpalota távot 1 óra alatt :D viszont mikor az M3ról letértem a Szentmihályira nekem is feltűnt, hogy áll alattam a kocsi 60km/h környékén ^_^ azt hittem leállt a motor :P :lol:

Aztán mikor ránéztünk az üzemanyag szintmérőre hát majdnem kiesett az óracsoportból pedig fullon volt mikor elindultunk.. :lol: :huh:

Kb 1 év használat után le is cserélte egy 1.8-asra mert rájött, hogy megy az de kicsit szerette a hasát... :D :D

Link to comment
Megosztás:

Az :D még nekem is... :D :P

De rég toltam már 2k felett :huh: igaz az nem az enyim wót.. ^_^

Csak a ribié nem.. B)

A Ribinek csak addig kell bármi elektronyosság amíg az önindítót meg kell forgatni, vagy ha zenét akarok hallgatni :D

Szeressük a dizilt. :lol: (csak egy másik dizilt szeretnék szeretni :lol: )

Jah én is régen mentem már a Ribivel 2kiló fölött. Mostanában kicsit már kormol 190 környékén úgyhogy annál jobban nem tolom. :D

Link to comment
Megosztás:

A Ribinek csak addig kell bármi elektronyosság amíg az önindítót meg kell forgatni, vagy ha zenét akarok hallgatni :P

Szeressük a dizilt. B) (csak egy másik dizilt szeretnék szeretni :huh: )

Jah én is régen mentem már a Ribivel 2kiló fölött. Mostanában kicsit már kormol 190 környékén úgyhogy annál jobban nem tolom. :lol:

:lol: ^_^

Link to comment
Megosztás:

Így? :huh:

^_^ B) :lol:

Neeeeem, tényleg nagypapisan, nem pörgetve, max. 3000, a sebességhatárokat maximálisan betartva, képzelheted mekkora sor volt mögöttem amikor óra szerinti 30-al mentem a vasúti átjárók előtt, meg a kitáblázott útjavításoknál. :D Tiltás nuku, sőt, mi az a tiltás?? :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

Jah én is régen mentem már a Ribivel 2kiló fölött. Mostanában kicsit már kormol 190 környékén úgyhogy annál jobban nem tolom. :lol:

Jah, én is mentem már óra szerint enyémével 160-nal mikor csajszimat oldalba tolták de se előtte sem utána.. B)

Neeeeem, tényleg nagypapisan, képzelheted mekkora sor volt mögöttem

El tudom képzelni :D kb mint mögöttem mikor rám jön a lassúzhatnék.. :P :huh: :lol:

--------------------------------------------------------------------

Apropó, nesztek reggelire egy kis ínyencség -avagy hűűhaaa. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Persze! Mert én már korán reggeliztem! :D ^_^

Aki korán kell, ..nát lel! B)

Háwazze, fél 3-kor felkeltem de egyet sem találtam.. :P :huh:

Szerintem ennek a büntinek nagyon örülne... :D

Uhh, de még mennyire.. :lol: :lol: :D :D

Link to comment
Megosztás:

Egyszer a sógor felhívott, hogy megyek e velük fel BP-re. Lejött értem és akkor közölte, hogy kb. 1 óránk van, hogy felérjünk. :huh: Akkor még nem volt meg az elkerülő+ az autópálya, így Polgárnál mentünk, majd úgy az autópályára. Nyíregytől Polgárig 160km/h, utána az autópályán G astra, 3 személy(sógor, hugom + én) végig 205km/h klímával. Mondanom sem kell, mikor felértünk, 50-nél majdnem kiszálltunk kaját venni, mert olyan lassúnak tűnt a folyamatos 205km/h-hoz képest. Ilyen gyorsan még nem jártam meg Pestet. :lol:

mondd csak mennyit keresett volna rajtad az államkassza??

Én is mentem már az Érdi lejtőn 220al, anyám előre szólt, hogy nem mész te egy kicsit gyorsan??? Ahogy leértem az aljára, egy Imprezát le kellett villognom...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.