Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Na, ma végre megvolt az olaj- és szűrőcsere, végül shell helix 10w40 került bele. A hátsó fékek is fel lettek újítva, szóval már megállni is könnyebb. :)

Elmentem műszakira is, de mivel maszek volt a hely, csak dörmögtek a felni miatt, a lámpákra meg nem szóltak semmit. :(

Link to comment
Megosztás:

Na, ma végre megvolt az olaj- és szűrőcsere, végül shell helix 10w40 került bele. A hátsó fékek is fel lettek újítva, szóval már megállni is könnyebb. :(

Elmentem műszakira is, de mivel maszek volt a hely, csak dörmögtek a felni miatt, a lámpákra meg nem szóltak semmit. :P

de köcsögök, azé annyit mondhattak volna, hogy szép :)

dáw sztem meg apu nem engedne el nem? :hiya:

Link to comment
Megosztás:

de köcsögök, azé annyit mondhattak volna, hogy szép :)

dáw sztem meg apu nem engedne el nem? :P

Nem, nem kérek engedélyt :( De amúgy nem tok elmenni balcsira. Előtte péntektől lesz egy kis züllés a Velencei víznél, aztán köv. hétre megvan a tennivaló :hiya:

Link to comment
Megosztás:

Ejj fiatalok, mikor még annyi idős voltam mint te Dáwid akkor a Waresszel bejártam a keleti országrészt, csak pár helyet nem ismert.. :P

Maszekben taxiztam meg volt olyan, hogy elindultunk a Keleti főcsatornára pecázni haverrel és a Dunán kötöttünk ki... :hiya: :) :(

Link to comment
Megosztás:

Ejj fiatalok, mikor még annyi idős voltam mint te Dáwid akkor a Waresszel bejártam a keleti országrészt, csak pár helyet nem ismert.. :lol:

Maszekben taxiztam meg volt olyan, hogy elindultunk a Keleti főcsatornára pecázni haverrel és a Dunán kötöttünk ki... :D :) :(

áhh, nekem van térképem :P :hiya: :D :D

Link to comment
Megosztás:

Dáw meg akit érint

ma este megyünk, megyünk balcsira meg rallyra, most hívott haver, nema HRR el megyünk, hanem egy OFF zwei vel, de nem az a lényeg, hanem én :)

éjfél körül indulunk innen, szóvala hajnali órékban leszünk ott, inkább 3 mint kettő, mert ez egy 1.5szívódé csak, és lassújármű, tod Dáw mint a Ribi :(

méga nap folyamán egyeztetünk

hali

Link to comment
Megosztás:

áhh, nekem van térképem

Nekem is de nem érted a lényeges részét.. :)

ma este megyünk, megyünk balcsira meg rallyra,

most hívott haver, nem a HRR el megyünk

Jó bulizgatást! :( :lol:

Mé? Azt mondaná, hogy "hrrrrr..." oszt sehova? :hiya:

Apropó, kell a matrinya vagy elpasszoljam másnak? :P

Link to comment
Megosztás:

Nekem is de nem érted a lényeges részét.. :)

Jó bulizgatást! :( :lol:

Mé? Azt mondaná, hogy "hrrrrr..." oszt sehova? :hiya:

Apropó, kell a matrinya vagy elpasszoljam másnak? :P

nem azt mondaná, csak rallyra is megyünk, meg haver találta ki ma reggel 9kor hívott, úgyhogy az övével megyünk.

de még másik haverom arra se vette a fáradtságot, hogy szóljon, hogy az a balcsizás lefújva szóval még lehet befigyel egy második balatonozás is :D

hát ha vkinek kell, akkor add oda nyugodtan.

Link to comment
Megosztás:

még lehet befigyel egy második balatonozás is :)

hát ha vkinek kell, akkor add oda nyugodtan.

Ehh, ki a csóró? mf1.gif

Rendben de mivel te kérted először inkább rád kérdezek mielőtt másnak adnám oda.. :(

Link to comment
Megosztás:

Ehh, ki a csóró? mf1.gif

Rendben de mivel te kérted először inkább rád kérdezek mielőtt másnak adnám oda.. :(

ez úgy szokott működni, hogy haverom finanszírozza az egészet.

most mondjuk fogok én is pénzt pumpálni a dologba... mert most van, de eddig minden éve, csak a szórakozásért vittek magukért

karaoki vetkőző ső zuhany a pusztába úszólecke róka és még sorolhatnám

a róka:

leértünk veszprém rallyra hajnali 3 körül, kipakoltunk, de nem teccet a hely, nem volt egyenletes, sok kőő volt,odébbmentünk vagy 10 méterrel, és ujra kipakoltunk, mikor észrevettünk egy árnyat... mi lehet az, azt hittük vmi róka, mert méretileg akkora volt... odamerészkedtünk, hát az egyik hűtőtáskánk volt az előző táborhelyről :)

Link to comment
Megosztás:

ez úgy szokott működni, hogy haverom finanszírozza az egészet.

most mondjuk fogok én is pénzt pumpálni a dologba... mert most van, de eddig minden éve, csak a szórakozásért vittek magukért

karaoki vetkőző ső zuhany a pusztába úszólecke róka és még sorolhatnám

a róka:

leértünk veszprém rallyra hajnali 3 körül, kipakoltunk, de nem teccet a hely, nem volt egyenletes, sok kőő volt,odébbmentünk vagy 10 méterrel, és ujra kipakoltunk, mikor észrevettünk egy árnyat... mi lehet az, azt hittük vmi róka, mert méretileg akkora volt... odamerészkedtünk, hát az egyik hűtőtáskánk volt az előző táborhelyről :)

És mozgott??? :( :P :hiya:

Link to comment
Megosztás:

És mozgott??? :) :( :P

úgy véltük látni :hiya:

Csak parázik, hogy bw-n nem tudná állni a sarat :lol: :D :D

a bw nekem alaphangon 10es, de akor se enni se inni...

7 ezer az út 3 ezer két nap jegye sátorral

de ha nem lesz 2balcsi, erősen gondolkodom a bw-n

Link to comment
Megosztás:

Öreg Astrámon 120.000 kmnél volt kb vezérlés cserélve, az kb lassan 4 éve volt, első 3/4 évben mentem vele 22.000-t (közben volt olajcsere) aztán szépen lassan apadt a km, a következő 17.000 az kb 2008. nyarára ment bele, most ca ~ egy év alatt kapott, 15.000-et.

Szerintetek ha van még ficcs rá, most per pill. akkor csere? vagy szigorúan 60.000 ig várjak vele, addig még kb 6000 km van, de azt 3-4 hónap alatt is belerakhatom...

azt tudom hogy az ékszíjat/tárcsát is kell cserélni, mert úgy sír, indításkor, vizesen, ha üresben felpörgetem.

Link to comment
Megosztás:

Csak parázik, hogy bw-n nem tudná állni a sarat :P :hiya: :lol:

de ha nem lesz 2balcsi, erősen gondolkodom a bw-n

Ehh, csak szöveg. Na jó, tudom, hogy nem eresztheti el magát anyagilag -sajnos én sem :) bár nekem akkortájt nem az anyagi része az érdekesebb hanem, hogy a melóm hogy engedi a szabadidőt ugyanis állami útra gyártunk keményen és ez sajnos nem egy "pályagép", ilyen melókhoz nem épp a legmegfelelőbb -de ez már egy másik történet... :(

Link to comment
Megosztás:

Dáw meg akit érint

ma este megyünk, megyünk balcsira meg rallyra, most hívott haver, nema HRR el megyünk, hanem egy OFF zwei vel, de nem az a lényeg, hanem én :D

éjfél körül indulunk innen, szóvala hajnali órékban leszünk ott, inkább 3 mint kettő, mert ez egy 1.5szívódé csak, és lassújármű, tod Dáw mint a Ribi :D

méga nap folyamán egyeztetünk

hali

a Ribi 1.7, és nem lassú, csak megfontoltan gyorsul. Kellő nekifutással tud ez gyorsan menni :lol: amúgy meg fakkjúúú.

Gyere 12-13-án, ma nem érek rá :P :P Vagy az én órám nem tudja a dátumot? :)

Nekem is de nem érted a lényeges részét.. :(

értettem én :P de muszáj volt belekötni :D :hiya:

Link to comment
Megosztás:

A Fejér Megyei Rendőr-főkapitányságon 2009.06.05-én hivatalból indított közigazgatási hatósági eljárás keretében a járművel történő megállásra és várakozó szabályok megsértésére miatt ... rendszámú jármű üzembentartójával szemben a ... objf. szám alatt folytatott közigazgatási eljárást megszüntetem.

Indoklás: Megállapítottam, hogy a jármű üzembentartója a KRESZ 15. § (1) bekezdés a) pontban foglalt előírását nem szegte meg, mivel a kihelyezett tiltó tábla csak a közútra vonatkozik az útpadkára nem. :(

Így oldották meg, hogy kivezényeltek minket az út szélére. :)

Link to comment
Megosztás:

A Fejér Megyei Rendőr-főkapitányságon 2009.06.05-én hivatalból indított közigazgatási hatósági eljárás keretében a járművel történő megállásra és várakozó szabályok megsértésére miatt ... rendszámú jármű üzembentartójával szemben a ... objf. szám alatt folytatott közigazgatási eljárást megszüntetem.

Indoklás: Megállapítottam, hogy a jármű üzembentartója a KRESZ 15. § (1) bekezdés a) pontban foglalt előírását nem szegte meg, mivel a kihelyezett tiltó tábla csak a közútra vonatkozik az útpadkára nem. :P

Így oldották meg, hogy kivezényeltek minket az út szélére. :(

És az a rendőr, aki felcédulázta a kocsit nem ismeri a KRESZ-t? :)

Link to comment
Megosztás:

És az a rendőr, aki felcédulázta a kocsit nem ismeri a KRESZ-t? :)

Ismeri, mert amúgy sértette ott mindenki (cca. 200 autós) a kreszt. Én se az útpadkán álltam, csak két kerékkel. :P Az meg a kötelességük volt, hogy ezt elvégezzék, vagy valamelyik unatkozó főmarha találta ki. Mindegy, a végeredmény számít. :(

Link to comment
Megosztás:

Ismeri, mert amúgy sértette ott mindenki (cca. 200 autós) a kreszt. Én se az útpadkán álltam, csak két kerékkel. :( Az meg a kötelességük volt, hogy ezt elvégezzék, vagy valamelyik unatkozó főmarha találta ki. Mindegy, a végeredmény számít. :)

Ja, az más! Nem teljesen voltam tisztában az előzményekkel, csak jöttem beleokoskodni. :P

Link to comment
Megosztás:

Ja, az más! Nem teljesen voltam tisztában az előzményekkel, csak jöttem beleokoskodni. :(

Annyi volt, hogy megtelt az összes hely a parkolóban, ahol a Pannónia Fesztivál volt nálunk és a rendőrbá mondta, hogy akkor álljak az út szélére, ahogy a többiek is. Aztán ott volt éjjel a papír, hogy megbüntettek, meg láttam is a kocsihoz menet, hogy szépen írják a papírosokat és később jött a levél, hogy nyomozást indítottak. Szerintem nagy balhé lett volna belőle, ha ezt a sok autóst megbüntetik, amúgy is elkezdtem egy hadjáratot iwiw-en. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.