Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

mitől függ az, hogy éppen hova szervezik a blitz-t? :P

meg kell pályázni ???? és ami a legjobbnak tűnik, az lesz elfogadva?

Te pályázatíró.. :) :hiya:

Szóval biztosított legyen az esti buli, mégpedig úgy, hogy mi se zavarjuk a környezetünket... mert lássuk be, kevés szarabb dolog van minta mikor a pékek kiállítanak a buli közepén, és lenyomják a zenét...

Na látod ez viszont érdekes egy dolog, ott dörömbölt a hangtechnika tőlem 15 méterre és engem b###ttul nem zavart :( mondjuk lehet Opelos Fater pálesze tett róla :lol: :D na de tényleg nem tűnt fel, hogy bömböl a zene. Persze a kemping túlsó végén a dajcsenkocsog.giföket bezzeg zavarta action.gif szerencséjük, hogy a vihar jött, opeles meg ment mert még azóta is kb keresgetnék a rendszámtábláikat.. eplus2.gif

Link to comment
Megosztás:

Legalább autó... :P :hiya:

Milyen gyakran kell benne hibakódokat villogtatni? :D

Nesztek vacsira Hűűhaaaa. :P

Pfuj, nem szabad, dobodel, hinnye... mostjövökasszonytólnemszabad... de dög vagy, tudod hogy nem szabad :lol: :(

Nekem egy kicsit kisebb raginyám lesz, de elvileg a héten meglesz. :) majd lövök róla pikcsőrt. Jah, ma kaptam egy öngyújtót... öngyújtás után 20 mp-ig kék-piros villogást ad elő, nem gyenge fényerővel. :D szerintetek ha éjszaka menet közben rágyújtok, az engedély nélküli megkülönböztetőjelzés használat? :D (nem, nem dohányolok kocsiban, de tegyük fel hogy feltesszük :P )

Link to comment
Megosztás:

Milyen gyakran kell benne hibakódokat villogtatni? :P

Pfuj, nem szabad, dobodel, hinnye... mostjövökasszonytólnemszabad... de dög vagy, tudod hogy nem szabad :P :(

Nekem egy kicsit kisebb raginyám lesz, de elvileg a héten meglesz. :) majd lövök róla pikcsőrt. Jah, ma kaptam egy öngyújtót... öngyújtás után 20 mp-ig kék-piros villogást ad elő, nem gyenge fényerővel. :hiya: szerintetek ha éjszaka menet közben rágyújtok, az engedély nélküli megkülönböztetőjelzés használat? :D (nem, nem dohányolok kocsiban, de tegyük fel hogy feltesszük :P )

:lol: kérem kapcsojaki :D

inkább tedd fel a kettes flájersz lemezt jó? :D

Link to comment
Megosztás:

Jóvanna, de hogy havert akkor is félre fogom állítani egy öngyújtóval az tuti :) :( :hiya: velem van az öngyutacs ereje :lol:

nekünk egyszer elég volt egy 4körlámpás bmw vel villantani, és áltak is lefelé, azt hitték, hogy a 4 körös zsiguli rendőrautó :P

Link to comment
Megosztás:

nekünk egyszer elég volt egy 4körlámpás bmw vel villantani, és áltak is lefelé, azt hitték, hogy a 4 körös zsiguli rendőrautó :(

Nah de a mostani octavia-focus részlegnek nincs kerek lámpája, meg monnyuk az astrának sincs :P :hiya: különben sem vagyok olyan villogós ember :)

Link to comment
Megosztás:

Nah de a mostani octavia-focus részlegnek nincs kerek lámpája, meg monnyuk az astrának sincs :hiya: :lol: különben sem vagyok olyan villogós ember :)

Nekem volt a biciklire bazi erős halogén lámpám, aztán amikot tekertem haza azzal szoktam vilogatn, ha a parasztok jöttek szembe refivel. Legtöbben vissza is vették, mert nem tudták mi jön az úton. :D Aztán egyszercsak vki utánnam fordult, amikor meglátta hogy csak egy cangás szórakozik. Lehet csak útbaigazítást kértek, én mindenesetre 10 percig feküdtem az árokban lapulva amíg elmentek. :P :( :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem volt a biciklire bazi erős halogén lámpám, aztán amikot tekertem haza azzal szoktam vilogatn, ha a parasztok jöttek szembe refivel. Legtöbben vissza is vették, mert nem tudták mi jön az úton. :D Aztán egyszercsak vki utánnam fordult, amikor meglátta hogy csak egy cangás szórakozik. Lehet csak útbaigazítást kértek, én mindenesetre 10 percig feküdtem az árokban lapulva amíg elmentek. :( :) :P

:hiya: :lol:

csaklapulokafűűűűben :D
Link to comment
Megosztás:

...Megkérdezhetem a havertól, hogy van-e. ...

Ha majd arra jársz, megkérdezhetnéd, hogy van-e a hullaszállítómba térelválasztó hálója. Nem szeretem, amikor előremásznak a hullák. :) :(

Amúgy a vaterásat lenyúlta előlem az opelosfater. Ha esetleg találkozol vele, add át üdvözletemet neki! :P

Link to comment
Megosztás:

Ha majd arra jársz, megkérdezhetnéd, hogy van-e a hullaszállítómba térelválasztó hálója. Nem szeretem, amikor előremásznak a hullák. :P :hiya:

Amúgy a vaterásat lenyúlta előlem az opelosfater. Ha esetleg találkozol vele, add át üdvözletemet neki! :lol:

Oks. Amúgy Fater még kinn van Svédben, így kicsit bajos neki átadnom bármit is. :) :(

Link to comment
Megosztás:

akik pest irányából mennek a blitz re.. azok pályán mennek végig???

a végén még lehet én is megyek, mert variálnak a haveroka balcsizással, és ha felidegesítenek mehetnek ahova akarnak, és lemegyek akkor inkább a Blitzre, és azért érdeklődöm, mert ha nem pályán menne vki, akkor csatlakoznék én is, és onnantól mehetnénk együtt.

Link to comment
Megosztás:

Szervezzetek már egyet Erdélyben is noooooooooooo :P

Ehh, az az 500 km, inkább gyere te.. :hiya: Legalább helyre hackelik a kocsidat is normálisan.. :( :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.