Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

mi ketten raktuk és mégis sikerült :(

figyeltünk a szélére, a közepét meg befútta a sale :P :)

Ezt elméletileg úgy kell feltenni, hogy szikével csinálsz neki fent egy egyenes élt, behelyezed a megfelelő pozícióba, és az élnél felragasztod az üvegre egy papírragasztóval, vagy cikcallaggal. Felhajtod, lehúzod az alsó védőfóliát, óvatosan visszaengedve lesimítod, majd eltávolítod a felső fóliát is.

Link to comment
Megosztás:

Kereken 500 km

Az itt van a szomszédban! :hiya:

...

Csúnya világ lenne itt ha moderátori jogokat kapnék! :)

Hirtelen kezdhetnéd a saját hozzászólásaiddal! :( :D

Ok!

F technikaiból bármit átrakhatok ide az egyéb csevegésbe...apám...lenne melóm bőven! :P

Csak ezt a topikot kapnád meg :lol: Nem az egész astra F-et :D

Link to comment
Megosztás:

Ezt elméletileg úgy kell feltenni, hogy szikével csinálsz neki fent egy egyenes élt, behelyezed a megfelelő pozícióba, és az élnél felragasztod az üvegre egy papírragasztóval, vagy cikcallaggal. Felhajtod, lehúzod az alsó védőfóliát, óvatosan visszaengedve lesimítod, majd eltávolítod a felső fóliát is.

és erre még rá is értünk.... :)

Gyere Debrecenbe, még tudok adni a tartalékaimból, amúgy Tomi023 csinálja, csak olvasni kéne a BW-es topikot. :(

meg a segítőset!!

Link to comment
Megosztás:

Gyere Debrecenbe, még tudok adni a tartalékaimból, amúgy Tomi023 csinálja, csak olvasni kéne a BW-es topikot. :)

sajnos nem tok menni :( ezért nem is olvasgatom inkább

mert pont utána megyünk balcsira, és azt már egy éve tervezzük

az mitől függ, hogy hol van a blitz??

Link to comment
Megosztás:

igen? :hiya:

és lehet még kérni??

Mondjuk tőlem is 1 darabot -csajé kocsijának olyan kicsi a hátsó ablaka, hogy egészben nem ment volna fel rá, csonkán nem akarta -így fel se tettem neki. Szóval ha kell valahogy eljuttatom (mivel én szeptemberig már nem szándékozok arra járni, Balcsira meg lagzira kell a zseton) esetleg odaadom asszonypajtinak és te meg átmész érte Nyíregyre :D nem a csajért :) , a matrinyáért :( :P

Megjött a Blitz Weekend-es matrinya.

Általános statisztikai kérdés: ki hova ragasztotta? :lol:

Mert én nem tudom hova tegyem, olyan rohadt nagy. :D

Mondjuk ide, mint más aki caravanban nyomja.. :P :D

www.tvn.hu_5bf90714e305393bfdc0656a1716aec9.jpg

-------------------------------------------------

Más: egy mai szép kis baleset képekben. Unokabátyámat úgy bevágta egy A Veki egy olyan 1.70-1.80 mély árokba tetővel lefele, hogy csak na -nem a Vectrás volt a hibás.

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk tőlem is 1 darabot -csajé kocsijának olyan kicsi a hátsó ablaka, hogy egészben nem ment volna fel rá, csonkán nem akarta -így fel se tettem neki. Szóval ha kell valahogy eljuttatom (mivel én szeptemberig már nem szándékozok arra járni, Balcsira meg lagzira kell a zseton) esetleg odaadom asszonypajtinak és te meg átmész érte Nyíregyre :lol: nem a csajért :) , a matrinyáért :( :P

majd elhozod szeptemberbe

azt elviszem, a matrinyát :hiya:

Link to comment
Megosztás:

tehát akkor a kérdésem:

mitől függ az, hogy éppen hova szervezik a blitz-t? :)

meg kell pályázni ???? és ami a legjobbnak tűnik, az lesz elfogadva?

mivel nem vagyok szervező nem tudom a részleteket, de az biztos h olyan hely kell ahol elfér a sok ember, megoldható a buli, és nem elérhetetlenül drága. az sem árt ha van ismerős, kapcsolat, netalántán valaki ott lakik és hamar tud intézkedni ha kell valami.

ha megnézted már a blitzweekend.hu-t akkor láthattad h nem sok helyszín volt eddig, és szemesre is visszatértek, bár sztem már nem fogunk :(

a döntés sztem meg a szervezők kezében van, és demokratikus módon meghozzák a szerintük legjobb döntést

Link to comment
Megosztás:

mivel nem vagyok szervező nem tudom a részleteket, de az biztos h olyan hely kell ahol elfér a sok ember, megoldható a buli, és nem elérhetetlenül drága. az sem árt ha van ismerős, kapcsolat, netalántán valaki ott lakik és hamar tud intézkedni ha kell valami.

ha megnézted már a blitzweekend.hu-t akkor láthattad h nem sok helyszín volt eddig, és szemesre is visszatértek, bár sztem már nem fogunk :P

a döntés sztem meg a szervezők kezében van, és demokratikus módon meghozzák a szerintük legjobb döntést

meg gondolom van egyenes aszfaltozott hely, áram meg csoki ropi kóla :)

hellyel nem lenne gond... de a többi már kérdéses errefelé.

B.B. weekend :hiya:

Bekecs Bliz Weekend

hm nem is hangzana rosszul :(

Link to comment
Megosztás:

Az te lennél? :) :( :P

enyhe túlzás lenne ezt állítani :lol:

mivel nem vagyok szervező nem tudom a részleteket, de az biztos h olyan hely kell ahol elfér a sok ember, megoldható a buli, és nem elérhetetlenül drága. az sem árt ha van ismerős, kapcsolat, netalántán valaki ott lakik és hamar tud intézkedni ha kell valami.

ha megnézted már a blitzweekend.hu-t akkor láthattad h nem sok helyszín volt eddig, és szemesre is visszatértek, bár sztem már nem fogunk :hiya:

a döntés sztem meg a szervezők kezében van, és demokratikus módon meghozzák a szerintük legjobb döntést

A helyszín már egyszer volt elég nagy tali otthona, sőt, tunnyinyg talit is tartottak még a kezdetek kezdetén ott.

Nagy a placc, lakóházak távol, szállás van, buli lesz.

Nagy aszfaltos placc is lesz. Ha beválik, akkor lehet hosszú távon is gondolkodni. :D

Link to comment
Megosztás:

mivel nem vagyok szervező nem tudom a részleteket, de az biztos h olyan hely kell ahol elfér a sok ember, megoldható a buli, és nem elérhetetlenül drága. az sem árt ha van ismerős, kapcsolat, netalántán valaki ott lakik és hamar tud intézkedni ha kell valami.

ha megnézted már a blitzweekend.hu-t akkor láthattad h nem sok helyszín volt eddig, és szemesre is visszatértek, bár sztem már nem fogunk :(

a döntés sztem meg a szervezők kezében van, és demokratikus módon meghozzák a szerintük legjobb döntést

Körül belül így néz ki a dolog... megnézzük a lehetőségeket, szem előtt tartva azt, hogy meg lehessen oldani egy szlalomversenyt, adott legyen a nagy placc a kempingen belül a vetélkedőknek, versenyeknek, eddig volt sátrunk így az nem volt szempont, de már nincs, így az is kiemelten fontos, hogy megoldható legyen, hogy 3-4-500 ember tudjon bulizni esténként...

Szállás tekintetében is lehessen választani faház illetve a sátras elhelyezés közül...

Kulturált legyen a hely...

Ami most már nagyon fontos, hogy ne legyen a közelben lakóház (Balcsi-parton itt meg is dőlt a dolog az összes kempinget figyelembe véve...sajnos el kell fogadnunk azt a tényt, hogy mondjuk amíg egy amcsi autós tali, vagy Harley találkozó az látványosság, nagy hírértékkel bír, sok embert megmozgat, így tűrnek is cserében...mi az opelekkel sajnos csak púp vagyunk sok mindenki hátán... :) )

Szóval biztosított legyen az esti buli, mégpedig úgy, hogy mi se zavarjuk a környezetünket... mert lássuk be, kevés szarabb dolog van minta mikor a pékek kiállítanak a buli közepén, és lenyomják a zenét...

Na kb ezek függvényében keresünk helyet, és döntünk a szerintünk lehető legjobb mellett...

Link to comment
Megosztás:

Körül belül így néz ki a dolog... megnézzük a lehetőségeket, szem előtt tartva azt, hogy meg lehessen oldani egy szlalomversenyt, adott legyen a nagy placc a kempingen belül a vetélkedőknek, versenyeknek, eddig volt sátrunk így az nem volt szempont, de már nincs, így az is kiemelten fontos, hogy megoldható legyen, hogy 3-4-500 ember tudjon bulizni esténként...

Szállás tekintetében is lehessen választani faház illetve a sátras elhelyezés közül...

Kulturált legyen a hely...

Ami most már nagyon fontos, hogy ne legyen a közelben lakóház (Balcsi-parton itt meg is dőlt a dolog az összes kempinget figyelembe véve...sajnos el kell fogadnunk azt a tényt, hogy mondjuk amíg egy amcsi autós tali, vagy Harley találkozó az látványosság, nagy hírértékkel bír, sok embert megmozgat, így tűrnek is cserében...mi az opelekkel sajnos csak púp vagyunk sok mindenki hátán... :) )

Szóval biztosított legyen az esti buli, mégpedig úgy, hogy mi se zavarjuk a környezetünket... mert lássuk be, kevés szarabb dolog van minta mikor a pékek kiállítanak a buli közepén, és lenyomják a zenét...

Na kb ezek függvényében keresünk helyet, és döntünk a szerintünk lehető legjobb mellett...

köszi ez mindenre kiterjedt

a pék az sündörgő? :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.