Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

én már unom olvasni.

szerintem az egyébb csevegés azért egyébb, mert nem futómű nem elektromos nem karosszéria stb stb...

Tudod,hogy mindig genyó vagyok,de ezt a mondatod majd idézem neked párszor... :P :)

Pl 3 oldalon keresztül azt tárgyalni,hogy hogyan is vágjunk ki egy fát,mert nem tudok beparkolni és hasonlók.

Csúnya világ lenne itt ha moderátori jogokat kapnék! :(

Link to comment
Megosztás:

Tudod,hogy mindig genyó vagyok,de ezt a mondatod majd idézem neked párszor... :lol: :)

Pl 3 oldalon keresztül azt tárgyalni,hogy hogyan is vágjunk ki egy fát,mert nem tudok beparkolni és hasonlók.

Csúnya világ lenne itt ha moderátori jogokat kapnék! :(

mindenki kárloszka meg tájler lenne :P :hiya:

Link to comment
Megosztás:

Tudod,hogy mindig genyó vagyok,de ezt a mondatod majd idézem neked párszor... :D :)

Pl 3 oldalon keresztül azt tárgyalni,hogy hogyan is vágjunk ki egy fát,mert nem tudok beparkolni és hasonlók.

Csúnya világ lenne itt ha moderátori jogokat kapnék! :(

hogy genyó vagy? :lol:

le sem kell írnod :P

de még szerencse, hogy a favágós téma se az enyém volt :D

valahogy Zotya zakkantségai is rajtam csapódnak le de mééér? :hiya:

am ha pesten járok gyere ki egy mecsre:P

dáw már jön, ott is leoffolunk :D

Link to comment
Megosztás:

Az a baj,hogy sokan nem vennék poénra,ha dobálnám a hsz-okat ide oda,sértődés lenne belőle!

Meg ahhoz kéne egy klubtagsági is... :hiya: :lol: Így még csak a szavazástól sem kell tartani... Johnny max megkapni ezt a topikot, de csak ebbe a topikba helyezhetne át... ennyi pézééé ez van... :) :( :P

Link to comment
Megosztás:

Meg ahhoz kéne egy klubtagsági is... :lol: :D Így még csak a szavazástól sem kell tartani... Johnny max megkapni ezt a topikot, de csak ebbe a topikba helyezhetne át... ennyi pézééé ez van... :) :( :P

Ok!

F technikaiból bármit átrakhatok ide az egyéb csevegésbe...apám...lenne melóm bőven! :hiya:

Link to comment
Megosztás:

Nem nekem zárják el a netet apuék éjfél után! :P

Puszitalikra meg nem járok,az nem az én világom! :)

hát ha megnézed a mai legelső hsz-t azt is én írtam valahol 2 körül :hiya: (már egész ilyen sokáig kimerek menni bibííí)

akkor te jöhecc buzitalira, majd kerítünk neked vkit :lol: :(

Link to comment
Megosztás:

Tudod,hogy mindig genyó vagyok,de ezt a mondatod majd idézem neked párszor... :D :P

Pl 3 oldalon keresztül azt tárgyalni,hogy hogyan is vágjunk ki egy fát,mert nem tudok beparkolni és hasonlók.

Csúnya világ lenne itt ha moderátori jogokat kapnék! :hiya:

De ugye nem kapsz? :)

Megjött a Blitz Weekend-es matrinya.

Általános statisztikai kérdés: ki hova ragasztotta? :D

Mert én nem tudom hova tegyem, olyan rohadt nagy. :D

Én úgy helyeztem el, hogy az V. megy a d. felső sarka a pont a legfelső fűtőszálnál legyen.

Saját kocsival mentem ma melózni, mert előtte a lányokat lepasszoltam táborba. Amikor indulok vissza kerregetek, semmi...mocitető felpattint, összes kábel.....a szokásos hibekiszűrő eljárás, de semmi eredmény. A kolléga persze segít.: betoljuk?....nem más baja van......meg kéne piszkálni a karburátort.....nem ebben nem az van...... Aztán leesett, hogy a "titkos kapcsolóval" lekapcsoltam az AC-t. :lol: :(

Link to comment
Megosztás:

De ugye nem kapsz? :)

Én úgy helyeztem el, hogy az V. megy a d. felső sarka a pont a legfelső fűtőszálnál legyen.

Saját kocsival mentem ma melózni, mert előtte a lányokat lepasszoltam táborba. Amikor indulok vissza kerregetek, semmi...mocitető felpattint, összes kábel.....a szokásos hibekiszűrő eljárás, de semmi eredmény. A kolléga persze segít.: betoljuk?....nem más baja van......meg kéne piszkálni a karburátort.....nem ebben nem az van...... Aztán leesett, hogy a "titkos kapcsolóval" lekapcsoltam az AC-t. :P :(

Most nézem, ez nem is belülre ragasztható. :hiya:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.